Sylveco, Dla Dzieci, Kremowy szampon i płyn do kąpieli

Sylveco, Dla Dzieci, Kremowy szampon i płyn do kąpieli

Hypoalergiczny, wyjątkowo delikatny, przeznaczony do codziennego mycia włosów oraz kąpieli niemowląt i dzieci. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Nie szczypie w oczy, pozostawia skórę i włosy miękkie w dotyku. Połączenie składników nawilżających i natłuszczających gwarantuje utrzymanie naturalnej bariery ochronnej i zapobiega utracie wody. Produkt hypoalergiczny, przebadany dermatologicznie. Z dodatkiem naturalnego olejku eterycznego z szałwii muszkatołowej. Przeznaczony dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia.
Sposób użycia: Jako szampon rozprowadzić na mokrych włosach i spienić. Dokładnie spłukać wodą. Jako płyn do kąpieli: nalać niewielką ilość płynu na myjkę lub gąbkę i rozmasować na skórze. Można także wlać nakrętkę płynu na wanienkę wody. Aby zapewnić dziecku komfort mycia zalecamy unikać kontaktu płynu z oczami.

Rewelacja

Jak dla mnie, najlepszy! Kupuję to cudo dla siebie i muszę powiedzieć że jest to jak na razie jedyny szampon, który nie podraznia mojej skóry głowy, a mam z tym nie lada problem. Szampon o malutkim składzie, bez substancji zapachowych i sls. Jest wydajny, ma bardzo przyjemny i łagodny zapach. Dodatkowym plusem jest to, że można go używać np. do mycia twarzy i ciała.
O ile nie zmienią składu to będę wierną fanką tego produktu.

Kąpiel z sówką

Pierwszą butelkę dostałam w prezencie kiedy synek był bardzo malutki. Bardzo skrupulatnie przeglądałam wówczas składy kosmetyków, szczególnie dla dzieci (co mi w sumie pozostało do dziś :) ). Producent spisał się tutaj na 5, gdyż składniki są naturalnego pochodzenia, nie uczulają, oraz nie powodują wysuszenia skóry.
Używam go na oba sposoby. Najpierw wlewam trochę do wanny, a później myję nim włoski. W wodzie wytwarza sporo piany, co z kolei cieszy malucha :)
Jako szampon dobrze się pieni, łatwo spłukuje i pozostawia włoski miękkie i pachnące.
Butelka poręczna, grafika cieszy moje i dziecka oko.
Póki co nie szukam innego zamiennika, Jesteśmy w pełni zadowoleni.

godny polecenia

Produkt o naturalnym składzie, czyli to co mną kierowało- troska o bezpieczeństwo malucha. Jest to kryterium najważniejsze, ale nie jedyna zaleta płynu. Jako kosmetyk myjący włoski sprawdza się idealnie, świetnie oczyszcza, mocno się pieni, nie uczula, daje efekt nabłyszczenia, włosy łatwo się rozczesują, zdrowo wyglądają. Dodany do kąpieli sprawia, że delikatna skóra dziecka jest miękka i nawilżona. Oprócz tego plus za wydajność oraz estetykę opakowania. Polecam.

100%natury

Dla mojej małej dwójki używam tylko naturalnych produktów i z tylko dobrym skladem, taki właśnie posiada ten żel. Skóra mięciutka, włoski też się fajnie myją, pieni się, nie podrażnia i w fajnej cenie, ja polecam !

Łagodzi i pielęgnuje skórę dzieci z AZS

Moja 6-letnia Tosia od urodzenia zmaga się z problemem atopowego zapalenia skóry - łuszczące się plamy potrafiły być zaczerwienione i zaognione, sprawiały dziecku duży ból, często swędziały powodując irytację i problemy z zasypianiem. Stosowanie kremów i maści dawało jedynie chwilową poprawę a im dziecko było starsze, tym bardziej nie chciało dawać się smarować tłustymi preparatami. Dopiero odstawienie kosmetyków myjących z SLSami i PEGami zaczęło przynosić zauważalne efekty - skóra zaczynała się goić i jakby ze zdwojoną siłą zaczęła reagować na kosmetyki pielęgnujące!

Oczywiście AZS jest chorobą, którą ma się całe życie, dlatego wciąż zdarzają się gorsze dni, jednak nie są one aż tak bolesne dla Małej jak w poprzednich latach. Mycie się opieramy głównie na kremowym szamponie-płynie do kąpieli od Sylveco i na chwilę obecną jest to nasz ulubiony kosmetyk! Małej bardzo podoba się sówka z etykiety zwłaszcza, że z ulotki dołączonej do kosmetyku dowiedziałyśmy się, że także nazywa się Tosia! :)

Przyjemny, ale nie najlepszy

Skusiłam się na ten produkt ze względu na prosty, naturalny skład. Proste opakowanie, z ładną szatą graficzną. Płyn ma płynną konsystencję, ładnie rozprowadza się na ciele, delikatnie się pieni. Bezproblemowo spłukuje się ze skóry. Ma delikatny, ale dziwny zapach, nie jestem do niego przekonana. Ale po za tym nie widzę żadnych minusów. Gdyby tylko cena była trochę niższa, to pewnie bym do niego wracała.

Fajny odpowiednik drogich kosmetykow

Do pielegnacji dla coreczek zawsze szukalam czegosc na najwyzszych polkach. Produkt Sylveco kupilam za namowa kolezanki...i musze przyznac ,ze byla to bardzo dobra decyzja.
Godny polecenia. Na moim przykladzie widac , ze czasami nie warto przeplacac.

Delikatnie, ale porządnie

Kremowy płyn do kąpieli kupiłam dla córki i tylko ona go używała z uwagi na swoją suchą skórę i skłonność do alergii i swędzenia. Używałam jako żel pod prysznic i szampon do włosów.

Żel jest średnio gęsty, ale bardzo dobrze się pieni. Łagodnie i dokładnie myje skórę i włosy. Nie niszczy płaszcza hydro-lipidowego. Skóra po myciu jest miękka, nie wysusza się i nie swędzi. Włosy są domyte, błyszczące, niespuszone, sypkie, końcówki nie są splątane.
Bez problemu się spłukuje i nie pozostawia osadu czy nieprzyjemnej warstwy.
Żel zdecydowanie poprawił jakość skóry u córki.
Skład jest krótki, łagodny i pełen substancji aktywnych.

Kosmetyk znajduje się w białej, nieprzezroczystej i dosyć twardej butelce, którą ciężko jest ścisnąć, żeby wydostać płyn ze środka. Zamykana na zatrzask.
Żel ma delikatny, słodko-ziołowy zapach. Jego jedyną wadą jest słaba wydajność, bo jakoś wyjątkowo szybko się skończył.
Grafika z sówkami w pastelowych barwach jest przeurocza i niezwykle estetyczna.
Cena nie jest wygórowana za tak dobry kosmetyk.

Super!

Kupiłam dla siebie, bo w ciąży moja skóra łatwo reaguje wysypką i podrażnieniami. Używam go jako żelu pod prysznic i do twarzy. Jest cudownie delikatny, nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza. Bardzo lekko się pieni. Łagodnie pachnie brzozą. Stosowałam też okazjonalnie jako szampon i również bardzo dobrze się sprawdza. Ma krótki, dobry skład. Jest niesamowicie wydajny.

dobry

Dolewam niewielką ilość do wanny, kosmetyk pieni się raczej słabo. Dobrze nawilża skórę, choć czasami dodawałam jeszcze oliwki, żeby nie wysuszało. Trudno go zmyć z głowy dziecka. Ma dobry skład. Spodziewałam się czegoś lepszego, natomiast kosmetyk jest dobry.

przyjemny

Kupiłam dla córeczki-alergiczki całą serię sylveco dla dzieci. Żel sprawdził się najlepiej.

Po pierwsze absolutnie nie uczula. Po kąpieli z tym żelem skórka mojej córeczki była nawilżona, nie wymagała balsamowania.
Żel dodany jako płyn do kąpieli tworzy mega dużo puszystej piany.
Używałyśmy go też jako szamponu. Włoski po nim były mięciutkie i lśniące. Mała podczas mycia główki nie marudziła, więc wnioskuje, że nie podrażnia oczek, choć staram się myć główkę ostrożnie, żeby nic jednak do oczek się nie dostało.
Opakowanie żelu jest wygodne, nie wyślizguje się z rąk. Lubię estetykę Sylveco. Prosty minimalizm. Dodatkowo sowa na opakowaniu podobała się mojemu dziecku.
Żel jest przezroczysty, zapach ma po prostu charakterystyczny. Lekko ziołowy, ale absolutnie nie drażniący.
Żel jest wydajny. Jedną butelkę zużyłyśmy w trzy miesiące, może nawet troszkę dłużej, a używałyśmy go codziennie.
Cena jak na kosmetyk naturalny bardzo, bardzo przystępna.

Polecam.

Szampon wszechczasów:)

Kremowy żel Sylveco zakupiłam z myślą o synku, ale pomyślałam że wypróbuję na sobie. Od ok 2 m-cy używałam szamponu pszenicznego i balsamu do mycia włosów tej samej firmy. Były dobre i zauważalnie poprawiły stan moich włosów ale...
KREMOWY SZAMPON I PŁYN rzucił je na łopatki. Mam włosy mieszane, rozjaśniane pasemkami a co za tym idzie- dosyć suche i wymagające nawilżenia ale u nasady dość szybko przetłuszczające. Ten szampon jak żaden inny wygładza moje włosy na całej długości, końcówki nie są "nastroszone", wyglądają zdrowo! Włosy są gładkie, błyszczące, mięciutkie i lekkie. Po ich kondycji wcale nie widać że są co 3mce rozjaśniane pasemkami. Używam szampon bez żadnej odżywki, jedynie na końcówki nakładam olejki przed suszeniem. Szampon dobrze się pieni, łatwo spłukuje, nie plącze włosów, przyjemnie delikatnie pachnie.
Ah, i zapomniałam najważniejszego- ma super skład!

Polecam wszystkim:)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1