Hean, Phenomenal Liquid Foundation (Długotrwały płynny podkład)

Hean, Phenomenal Liquid Foundation (Długotrwały płynny podkład)

Długotrwały płynny podkład firmy Hean zapewnia jedwabiście gładką i pełną naturalnego blasku cerę. Innowacyjne pigmenty i mikrosfery odbijają i rozpraszają światło, pozwalając ukryć niedoskonałości skóry i drobne zmarszczki. Lekka płynna formuła utrwala się i adaptuje do skóry w ciągu 60 sekund. Podkład Phenomenal Liquid Foundation firmy Hean zapewnia jednolity koloryt oraz pełne krycie, bez efektu maski. Gwarantuje nieskazitelny lekki makijaż w każdym, nawet niekorzystnym dla skóry świetle. Wzbogacony nawilżającą alantoiną zapobiega wysuszeniu skóry. Beztłuszczowy. Bezzapachowy.Dostępny w 5 kolorach.

nawilżające, kryjące
fluidy
Krycie
mocne
w buteleczce, z pompką

Bez zastrzeżeń

Podkład idealny dla osób chcących uzyskać lekkie krycie oraz efekt podobny do tego, jaki daje krem BB.
+ Lekka formuła.
+ Długo się utrzymuje.
+ Bez efektu maski.
+ Fajne opakowanie z pompką.

niezły podkład, wart swojej ceny

Moje pierwsze wrażenie było takie, że wydawało mi się, że odcień podkładu został nieprawidłowo oznaczony. To co wydobyłam z opakowania było pomarańczowe, a wybrałam najjaśniejszy podkład. Zaskoczona ale nie zniechęcona nałożyłam go na twarz obserwując jak magicznie się dostosowuje do cery.

+ wydajny
+ niedrogi
+ fajnie kryje
+ nie daje efektu maski
+ mimo dobrego krycia jest lekki i nie pozostawia wrażenie ciężkiej i tłustej warstwy na twarzy
+ nieinwazyjny zapach

- konsystencja jest wg mnie niefortunna - jest mocno lejący
- nie sprawdza się u mnie w pracy gdzie potrzebuję jeszcze trwalszego podkładu, który nie będzie mi z biegiem czasu wchłaniał się w twarz

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zadowolona - idelany latem

Minus - najjaśniejszy odcień jest dosć ciemny (do opalonej twarzy idealny)

Plusy
+ cena
+konsystencja - lekka nie obciąza skóry
+szybko się nakłada
+bardzo wydajny
+nie ubrudził mi ani jednej bluzki

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Ciężko znaleźć plusy...

Zakupiłam ten podkład zachęcona zapewnieniami producenta. Dzisiaj bardzo tego żałuję, mimo, że podkład nie należy do drogich. Tak czy inaczej- szkoda pieniędzy.
Po kilku dniach codziennych testów w różnych warunkach i przy różnej cerze, wystawiam dość negatywną, ale w pełni zasłużoną ocenę temu podkładowi.
Mam cerę mieszaną, bladą. Wybrałam najjaśniejszy kolor czyli 01 Nude.

Zacznę od minusów, których jest sporo:

- SŁABE KRYCIE: mniejsze i większe wypryski proszą się o korektor, ledwo zakrywa zaczerwienienia- bez korektora ani rusz!

- PODKREŚLA SUCHE SKÓRKI: wszystko co suche, będzie widoczne i to podwójnie!

- DZIWNA KONSYSTENCJA: podkład jest jakby kremowy, tłustawy, lejący, ciężko się nakłada (testowane nakładanie palcami, gąbką, pędzlem)

- WCHODZI W ZMARSZCZKI: wszystkie zmarszczki (nawet te małe, na które nie zwracałam uwagi) nagle stają się widoczne, brzydki efekt...

- OPAKOWANIE: dość tandetne, nawet naklejka jest krzywo przyklejona...

- DOSTĘPNOŚĆ: jedyna możliwość zakupu w moim mieście to...zakup online, prosto ze sklepu Hean, duży minus za brak możliwości przetestowania podkładu w drogerii- kupujemy w ciemno

- TRWAŁOŚĆ: no i tutaj jak dla mnie największy minus, podkład w zasadzie od samego początku nie wygląda dobrze, mocno przypudrowany transparentym pudrem wytrzymuje ok. 3 godziny, później "złazi", twarz mocno się świeci, mimo, że używam dobrego pudru (z podkładem MM Facefinity wytrzymuje cały dzień).

- KOLOR: słaby wybór kolorów! Ten najjaśniejszy wcale nie jest taki jasny....

PODSUMOWANIE: Cieszę się, że testowałam ten podkład w czasie urlopu, bo do pracy bym tak nie wyszła.
Podkład nie radzi sobie z upałami i z mieszaną cerą. Wszystko to, co wg producenta, podkład zakrywa, staje się bardziej widoczne i podkreślone. Po kilku dniach codziennego testowania, w końcu odstawiam go w ciemny kąt.

Polecam młodym dziewczynom, bez większych problemów skórnych, które nie mają specjalnych wymagań co do podkładu.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.