Prestige, Wonder Gloss Nail Lacquer Multivitamins (Lakier do paznokci z witaminami)

Lakier do paznokci Wonder Gloss Nail Lacquer Multivitamins firmy Prestige jest zamknięty w prostokątnej buteleczce z wygodnym pędzelkiem. Zawiera witaminy. Konsystencja lakieru do paznokci Wonder Gloss Nail Lacquer Multivitamins firmy Prestige jest dość rzadka, ale kryje dobrze i bez smug, a przy tym szybko schnie.

Tak mało popularny?

Szczerze mówiąc spodziewałam się, ze zobaczę mnóstwo opinii na temat tego lakieru. Na pewno zasługuje na większą popularność. Uważam, że ma piękne kolory. Ja osobiście jestem zakochana w moim ciemnoczerwonym, prawie bordowym. Dokładnie jest to odcień 21 Harvest. I ma świetny pędzelek! To zwykle najbardziej przeszkadza mi w lakierach. W tym wypadku pędzelek jest odpowiednio szeroki, więc wystarczą dwa pociągnięcia i cały paznokieć jest pokryty kolorem. Przy tym lakierze nie mam problemu ze smugami. Co do trwałości, u mnie jest to kilka dni, zwykle 4-5, zależy też czy nałożę top coat. Dla tego koloru warto go kupić, jest idealny na zbliżającą się jesień :)

letni kolorek

Kupiłam go parę dni temu. Kolor jest to coś pomiędzy błękitnym a zielenią nazywa się Thaiti. Kolor bez top coatu utrzymał sie 3 dni, potem pojawiły się delikatne ubytki. Kładę dwie warstwy, wyglądało to estetycznie, nie zostawiało smug. Jestem bardzo zadowolona z koloru, bardzo podoba mi się odcień. Bardzo szybko schnie, niedługo po nałożeniu możemy robić wszystko bez obawy, że odbije się to na powierzchni paznokcia.