Under Twenty, Anti! Acne, Matujący krem BB o działaniu antybakteryjnym SPF 10

Under Twenty, Anti! Acne, Matujący krem BB o działaniu antybakteryjnym SPF 10

Sprawdź ceny produktu

Zawarte w kremie BB z serii Under Twenty z serii Anti Acne algi zapobiegają problemom cery tłustej i mieszanej: kontrolują wydzielanie sebum, przyśpieszają regenerację skóry oraz zapobiegają powstawaniu nowych zmian trądzikowych. Kwas hialuronowy i Glicerol są źródłem nawilżenia dla skóry, poprawiają jej miękkość i elastyczność. Krem BB z serii Under Twenty z serii Anti Acne skutecznie matuje skórę, nawilża, wygładza, wyrównuje koloryt oraz redukuje widoczność porów i przebarwień.

do codziennego użytku

Używam tego kremu codziennie. Jest lżejszy niż podkład a sprawdza się przez 8-godzinnego dnia pracy :) Co do matowienia nie mogę się zgodzić ale po nałożeniu pudru jest ok.

Średniak

Kosmetyk na dosyć gęstą konsystencję oraz bardzo długo zastyga na twarzy (albo nie robi tego wcale). Kolor po kilku minutach trochę oksyduję, ale nie ma tragedii. Matuje skórę, ale na krótko (góra 4 godziny). Trwałość kosmetyku też jest średnia, wytrzymuje maks. 5 godzin na mojej mieszanej cerze.

Uwielbiam

To mój pierwszy,, fluid '', którego jako nastolatka używałam nalogowo, I który niezwykle mi pomógł wyjść z trądziku i nie estetycznych blizn, które były w dużej mierze wynikiem źle dobranej pielęgnacji ( np. Mydło, silnie wysuszajace maski oczyczajace). Mam ogromny sentyment do tego produktu.

Nie sprawdził się

Wybrałam odcień 01. Po nałożeniu na twarz miałam bardzo błyszczącą się cerę. Pudru matującego musiałam używać bardzo często, gdyż w przeciwnym wypadku non stop się świeciłam. Krycie bardzo symboliczne, do tego podkreśla krostki i suche skórki. Do zalet należy ładne wyrównywanie kolorytu skóry, cena i pojemność opakowania.

Mile się zaskoczyłam!

Krem bardzo dobry do delikatnego makijażu, wygląda bardzo naturalnie, świetnie wyrównuje koloryt skóry i ładnie pachnie. Odcień 01 idealnie się u mnie sprawdza. Nie zapycha porów i nie zostawia lepkiej warstwy po nałożeniu. Krem jednak podkreśla suche skórki - to jedyny minus. Polecam!

Bardzo dobry

Mam cerę sucha i sprawdza się bardzo dobrze, po paru godz łapie ładny, zdrowy blask co mi się bardzo podoba. Czasem wchodzi w zmarszczki mimczne. Troszkę się sciera w trakcie dnia. Nie ma efektu matiwego. Mam w starym opakowaniu jeszcze więc nie wiem czy zmienila się formulacja.

Jednym słowem - badziew

Kosmetyk miał matowić, nie robi tego.
Miał wyrównywać koloryt skóry, o nie nie, tego też nie robi.
Nawilżać?? NIE. Jeszcze miał nadawać skórze naturalny wygląd a ja wygłądam w nim jak plastikowa lalka. Dodatkowo jest bardzo noetrwały. Krem ten wylewa się z opakowania nawet jeśli jest zamknięty a to ogromna wada gdyż wylał mi się w torebce. Mi kompletnie się nie sprawdził. :(

Recenzja kremu Bb

Słyszałam bardzo dużo informacji o tym kremie.Kupiłam go.Niestety nie zauważyłam zeby matował wrecz przeciwnie bardzo rozświetlał.Podkreśla suche skórki.Mimo dobrego składu nie był trwały ale na buzi jest bardzo ładny.

Nie dla mnie....

Kupiłam ten krem z myślą o nadchodzących wakacjach, jednak po kilkukrotnym użyciu zawiodłam się na nim. Krem BB oprócz ładnego koloru ,SPF 10 i gęstej konsystencji nie posiada żadnych innych cech. Jest dość gęsty co ułatwia jego aplikację, jednak krem ten w ogóle nie matuje, twarz po jego użyciu świeci się BARDZO!!, to samo moge powiedzieć o jego kryciu, raczej bardzo słabe. Dodatkowo produkt bardzo szybko się ściera (nawet po przypudrowaniu), po około 3-4h na twarzy tworzą się brzydkie wytarte plamy, dodatkowo wszędzie się odbija: ekran telefonu, ubrania. Nosząc go na twarzy co chwile musiałam zerkać w lusterko w jakim jest on stanie. Może bardziej przypasowałby osobom o cerze suchej, ale przy cerze mieszanej, tłustej NIE POLECAM!!!

Recenzja kremu BB Under Twenty, Anti! Acne

Produkt nadaje się idealnie na lato i dla osób lubiących delikatny makijaż. Krem idealnie wtapia się w skórę pozostawiając naturalne krycie , jest bardzo wydajny i nie pozostawia smug podczas rozprowadzania. Produkt w porównaniu do swojej ceny jest świetny! Chociaż co do jego działania antybakteryjnego nie jestem przekonana. Bardzo dużym minusem dla mnie jest to, że dostępnych jest mało odcieni ( tylko 2) i jak dla mnie kolor o1 jes za ciemny.

Nie dla mnie

I znowu wracam do wspomnień. Zachęcona opiniami koleżanek kupiłam ten krem bb. Niestety tak jak u nich się sprawdził tak u mnie kompletna porażka. Jestem blada więc pierwszy minus to kolor, dla mnie był za ciemny i się odznaczał. Nie wiem też dlaczego ale wychodziły mi po nim niedoskonałości, dlatego po kilku próbach się z nim pożegnałam.

Świetny na lato

Wcześniej używałam standardowych podkładów, koreańskich kremów BB, itp. Moja cera jest wymagająca- mieszana, z niedoskonałościami, miejscami sucha. Wiele kosmetyków kolorowych robi mi "krzywdę" zapychając pory.
Ten krem BB jest według mnie świetny. Mam jasną cerę, więc używam odcienia 01. Potrafi on dopasować się do skóry na tyle, że wygląda naturalnie nawet przy opaleniźnie. Nie zapycha porów, jest średnio kryjący, ale przede wszystkim wygląda BARDZO naturalnie. Jeśli potrzeby mojej cery się nie zmienią to nie zamienię go na żaden inny :)