Under Twenty, Anti! Acne, Matujący krem BB o działaniu antybakteryjnym SPF 10

Under Twenty, Anti! Acne, Matujący krem BB o działaniu antybakteryjnym SPF 10

Zawarte w kremie BB z serii Under Twenty z serii Anti Acne algi zapobiegają problemom cery tłustej i mieszanej: kontrolują wydzielanie sebum, przyśpieszają regenerację skóry oraz zapobiegają powstawaniu nowych zmian trądzikowych. Kwas hialuronowy i Glicerol są źródłem nawilżenia dla skóry, poprawiają jej miękkość i elastyczność. Krem BB z serii Under Twenty z serii Anti Acne skutecznie matuje skórę, nawilża, wygładza, wyrównuje koloryt oraz redukuje widoczność porów i przebarwień.

Dla niewymagających jest ok

Posiadam kolor 01. Zakupilam krem niedawno w celu stosowania go do wyrównania kolorytu skóry " na szybko". Nie chodziło mi o jakieś szczególne jego właściwości, tylko żeby skora twarzy wyglądała lepiej, nawet jeżeli nie robię pełnego makijażu. Mimo, że nie jest idealny, dla kogoś kto ma niewielkie zmiany skórne i wymagania moze być szybkim rozwiązaniem na letnie upały

Mocno średni

Kupiłam ten krem po to żeby delikatnie wyrównać kolor skóry. Zachęciło mnie to że jest anty bakteryjny i oczywiście cena. Na początku nie dostrzegałam zbytnio jego wad ponieważ był to mój pierwszy taki produkt. Teraz jednak jak na to patrze to jest masakra. Krycie ma bardzo lekkie ale mi osobiście to wystarcza. Jednak to co w nim najgorsze to to że już po godzinie strasznie się ciastkuje wysusza i podkreśla zmarszczki mimiczne.
Myślę że na jakieś szybkie wyjście będzie okej ale napewno nie na coś ważnego.

Cudowny

U mnie sprawdza się świetnie. Mam mieszaną cerę i tam gdzie trzeba matuje ale jest delikatny. Jak na tego typu produkt fajnie przykrywa niedoskonałości.
Wygląda "zdrowo" nawet bez nałożenia pudru.

Kiedyś mój uluiony

Kiedyś ten produkt był moim ulubionym. Mniej więcej dwa lata temu nie byłam przekonana do zwykłych klasycznych podkładów, więc szukałam fajnych kremów BB. W końcu trafiłam na ten. Spodobała mi się cena i zapewnienia producenta o tym, że krem utrzymuje mat i zapobiega powstawaniu niedoskonałości - bo na tym najbardziej mi zależało. Dodatkowo jego ogromnym plusem w momencie, kiedy zauważyłam go w drogerii było to, że miał piękny jasny kolor. Niestety jak się okazało na dłuższą metę nie jest to produkt dla mnie. Przede wszystkim bardzo szybko się wyświeca, matu nie utrzymuje praktycznie w ogóle. Krycie ma lekkie. Dodatkowo zauważyłam, że niekiedy potrafił mnie zapchać, a kosmetyki do konturowania nie wyglądają na nim najlepiej. Krem BB ścierał się z twarzy, zostawiał plamy i podkreślał suche skórki. Konsystencję miał fajną, gęstą, zapach też ok no i forma tubki bardzo fajna, ale niestety w mojej ocenie ma więcej minusów niż plusów.

Nie polecam

Używam go od około 2/3 tygodni i już wiem, że na pewno nie kupie następnego opakowania. Skusiła mnie cena. Ma słabe krycie, nie matowi a twarz się po nim strasznie świeci. Podkreśla suche skórki.

NIE!

Rzadko kiedy używanie jakiegokolwiek produktu doprowadza mnie do irytacji jak w tym przypadku. Dla mnie ten krem to porażka. Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie t. Konsystencja jest dość gęsta, dla mnie za gęsta. Druga, najważniejsza w sumie rzecz - po aplikacji twarz wygląda jakby nosiła ten produkt conajmniej od kilkunastu godzin! Przypudrowanie działa dosłownie na chwilę. Nawet ładnie nie wyrównuje kolorytu. Robiłam do niego naprawdę kilka podejść, ale za każdym razem ze złością ciskałam go w kąt. Jedyny plus za opakowanie i to, że nie kosztował dużo.

Dobry

Miałam starszą wersje tego kremu bb i pasował mi przez bardzo długi czas. Nie mogłam go zużyć, bo wystarczyła kropelka na całą twarz. Jasny beżowy idealny dla bladziochów nawet. Opakowanie z pompką byłoby lepsze, bo zdarzał się wylewać z nakrętki. Matowić nie matowił ale po przypudrowaniu utrzymywał się wystarczająco długo.

Mogło być lepiej

Jak na krem bb całkiem niezłe krycie, dobrze wyrównuje koloryt skóry, ma przyjemny zapach. Jednak wcale nie matuje- wręcz przeciwnie skóra się po nim świeci i bynajmniej nie jest to rozświetlenie, tylko taki niezdrowy, jakby olejowy błysk.

Nie dla nastolatek z trądzikiem

Krem bb jak krem bb tylko ujednolica koloryt skóry, ma bardzo słabe krycie, nie matuje w ogóle jest typowym produktem który nawilża, bardzo się świeci. Jak z przeznaczeniem dla nastolatek poniżej 20 lat to bardzo słaby produkt. Ja mam odcień jasny, ale nie powiedziałabym że jest jasny raczej naturalny.
Ja jestem dosyć blada a ten odcień jest za ciemny, ale sprawdza się na lato jak się opale. Ogólnie szału nie ma, ale jeśli zależy Ci na ujednoliceniu kolorytu to jest okej.

Bez szału

Jest to krem bardzo słabo kryjący, bez pudru jest świecący. Dla mało wymagających może się sprawdzić. Jednak kiedy nie mamy nic ważnego do zrobienia i jest to krótkie wyjście a chcemy bardzo naturalnie to może się sprawdzić.

strasznie tłusty

Chociaż nie jestem "under 20" to moja skóra, co roku w sezonie jesiennym wpada w "tryb trądzik", więc chcąc nie chcąc muszę o nią specjalnie dbać. Dodatkowo jest wyschnięta na wiór, dzięki ogrzewaniu. Jestem średnio zadowolona z tego kremu, ponieważ spodziewałam się produktu w kolorze naturalnym jak sama nazwa wskazuje. Do bladziochów nie należę, a kolor jest zdecydowanie za ciemny, dobry dla opalonej buzi. Ponadto krem jest bardzo tłusty, ale to akurat na tę porę dobrze, bo nie czuje ściągnięcia. Mimo swojej tłustości, przypudrowany utrzymuje się z lekkimi poprawkami na buzi cały dzień. Ma lekkie krycie. Koło prawdziwego koreańskiego kremu BB to on nawet nie stał. Tubka wystarczyła mi prawie na 3 miesiące codziennego użytkowania.

Absolutnie nie!

Po pierwsze wybór kolorów to niezbyt ciekawy bo tylko dwa: bardzo bardzo jasny i bardzo ciemny. Kupiłam ten pierwszy i to była jakaś masakra, nic kompletnie nie zakrywał, wyglądałam jakbym była chora, podkreślał suche skórki (i to bardzo mocno) a trwałość byle jaka kilka godzin i nie ma! Może i był antybakteryjny ale nic więcej...