Missha, Misa, Geum Sul [Gold Snow], Vitalizing Eye Cream (Rewitalizujący krem pod oczy)

Orientalny krem pod oczy Geum Sul Eye Cream z linii Misa firmy Missha mający działanie rewitalizujące, ujędrniające i rozjaśniające. Zawiera ekstrakt z dzikiego żeń-szenia, wyciąg z poroża jelenia oraz sfermentowanego grzyba Reishi. Łagodna formuła bez parabenów, barwników, GMO, triklosanu, olejów mineralnych.

10 – 50ml
w słoiczku
krem

nie wróce do niego chociaż jest to dobry krem

Recenzowany krem jest bardzo dobrym kosmetykiem jednak nie wrócę już do niego.
Krem ma gęstą, treściwą formułę i kiedy spojrzałam na jego konsystencję to aż się uśmiechnęłam. Dlaczego? Bo uznałam, że udało mi się kupić tłusty, ciężki, odżywczy krem pod oczy. Niestety, Ten krem tylko sprawia wrażenie bogatego.
Jakie kosmetyki pod oczy preferuję?
Dla mnie krem pod oczy musi być nawilzający, gęsty, treściwy, odżywczy, musi zostawiać po sobie film. Nie dla mnie lekkie smarowidełka, które wchłaniają się do matu.

Recenzowany krem ma jedna wadę - ale dla mnie jest to fundament, po ktorym oceniam czy krem jest dla mnie czy nie- tą wadą jest suche wykończenie na skórze.
Dokładnie tak- suche wykończenie.
Krem nie wchłania się do końca, zostawia delikatny film ale nie jest on tlusty, nie jest to mokre wykończenie, jest to po prostu wykończenie .... suche.
Skóra w trakcie jego stosowania była odżywiona, ładna, nawilżona, gładka, jędrna- krem daje wszystko ale nie daje filmu... Jak już pisałam dla mnie film pod oczami to podstawa.
Poza walorami pielęgnacyjnymi- które są i to na wysokim poziomie, można jeszcze wspomnieć o wspólpracy kremu z makijażem. Krem łaczy się z większością ale nie ze wszystkimi korektorami. Często korektor the balm (ten w słoiczku) nie chcial współpracować z tym kremem, ciężko mi się go rozprowadzało ponieważ korektor warzyl się.

Krem stosowałam na serum z kawiorem od misshy (wstawiłam jego recenzję) i dopiero w takim polączeniu udało mi się go skończyć.

Niestety pomimo tego, że krem pielęgnuje skórę i naprawdę dba o jej nawilzenie to ja nie polubiłam tego kosmetyku i z całą pewnością do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 op