Lovely, Perfect Line, Lip Liner (Konturówka do ust)

Lovely, Perfect Line, Lip Liner (Konturówka do ust)

Konturówka do ust Perfect Line z serii Lovely firmy Wibo w trzech klasycznych odcieniach. Idealna miękkość kredki sprawi, że precyzyjnie zakreślisz kontur ust. Z kredką do ust Perfect Line z serii Lovely firmy Wibo wykreujesz swój kształt ust, nadać im optycznie większą objętość lub nawet użyć jej zamiast pomadki na całe usta w celu uzyskania długotrwałego efektu.

Najlepsza na świecie

Takie cudeńko za grosze, polecam z całego serca <3 Idealna jako wsparcie przy szmince jak i do wypełnienia koloru całych ust, nie wysusza, łatwo się aplikuje, idealna na co dzień, mam ją zawsze w torebce

Konturówka do ust lovely

Posiadam dwa odcienie. Kredka jest miękka i przyjemnie się ją aplikuje na usta. Kolory są w miarę intensywne. Stosuje je zarówno samodzielnie jak i z pomadka. Samodzielnie nie są zbyt trwałe, ale czego można spodziewać się, jeśli kosztują takie grosze ;) warto samemu sprawdzić i przetestować ;)

Bardzo dobra

Bardzo fajna kredka. Do wyboru z tego co pamiętam są 3 kolory i też te 3 mam w domu. Wszystkie są świetne. Są miękkie i łatwo się nimi rysuje. Można tylko obrysować usta, ale pomalować je całe. Nie mają jakiejś super trwałości, ale można sobie w ciągu dnia poprawić i dalej wygląda to ładnie. Nic się nie rolujesz nie wysusza. Nawet te żywe kolory zjadają się równomiernie. Ja je bardzo lubię, jedyny minus to ich temperowanie co jest dla mnie udręką.

Cuuudo!

Oceniam kolorek o numerze 1, czyli chłodny róż, na ustach wpadający nieco w fiolet. Świetnie się rozprowadza, sunie po ustach jak marzenie i rzeczywiście robi perfect line. Ja używam jej solo na całe usta, ale myślę, ze na pewno wśród matów Lovely znalazłby się kolor odpowiadający tej kredce. Kredkę można bez problemu dokładać, jest wygodna w użytkowaniu i precyzyjna. Za tę cenę - warto ją poznać i chociaż przetestować.

fajny produkt od lovely

Zakupiona jakiś czas temu w Rossmann. Fajna konturówka do ust, fajny odcień FUKSJI, nie rozciera się, pięknie wykańcza makijaż twarzy. Jest dość trwała, cena jest niska, dostępna w drogeriach.

Słaba trwałość

Mam odcień 3, jest to intensywna czerwień. Kredka jest mięciutka przez co niezbyt precyzyjna do obrysowywania, ale za to fajna na cale usta. Niestety ma bardzo słabą trwałość. Znika po 2h bez jedzenia i picia. Mimo, że cena zachęca do zakupu ja nie kupię jej ponownie

Ulubiona konturówka!

Bardzo ubolewam nad tym, że tak doskonała konturówka do ust ma tak mało odcieni. Najczęściej używam słynnego numerka jeden. Jest miękka, przyjemna w użytkowaniu i bardzo wydajna. Doskonale rozprowadza się po ustach, można stosować ją jako zamiennik szminki. Nie wysusza ust, a świetnie je podkreśla. Nie rozmazuje się i wytrzymuje na ustach przez cały dzień.

Zamiast szminki

Zawsze gdy jest w Rossmannie na promocji biorę kilka sztuk. Tania, bardzo ładna i całkiem trwała. Nr 1 - brudny róż idealny do noszenia na co dzień :)

Przyjemniaczek

Marka Lovely oferuje nam niestety tylko 3 kolory tych przyjemnych konturówek. Na promocji w Rossmannie zakupiłam od razu wszystkie, jednak na moich ustach najczęściej gości , kultowy już, numer 1. Kredki stosuję najczęściej jako zamiennik szminki i wypełniam nią całe usta. Rozprowadza się ona idealnie, jest mięciutka, dokładna, bardzo dobrze pokrywa usta. Jedynym minusem jest to, że bardzo ciężko się temperuje, ale za te wszystkie zalety można jej to wybaczyć.

Bardzo fajny produkt

Kupiłam ją na promocji w Rossmannie i zapłaciłam za nią wtedy coś około 3 zł więc naprawdę malutko. A kredka jet naprawdę super! Ja używam jej głównie jako szminki, do wypełnienia całych ust i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Dzięki temu, że jest to cienka kredka z precyzyjną końcówką można ładnie obrysować kontur ust a potem tylko szybko je wypełnić. Kredka jest kremowa, dość miękka więc bardzo łatwo się nią rysuje. Ma zatyczkę dzięki której końcówka nie łamie się po wrzuceniu do kosmetyczki czy torebki. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu mimo że trwałość jest raczej słaba

Całkiem okej

Konturówka w ładnym kolorze, pasującym do większości cer. Jednak szybko się ściera i zjada. Jednak mimo tego przyjemnie nosi się ją na całe usta, a nie tylko jako obrysowane

Fantastyczna!

Kredka do ust.
Kupiłam ją w Rossmannie. Nie jest ona droga, ale jest trwała. Bardzo często używam jej samej nie nakładając na nią szminki ani błyszczyka. Kolorystycznie również mi odpowiada.