Bell, HYPOAllergenic, Face & Body Illuminating Powder (Hypoalergiczny rozświetlacz do twarzy i ciała)

Hypoalergiczny rozświetlacz do twarzy i ciała firmy Bell jest dedykowany dla kobiet, które chcą zapewnić swojej skórze świeży i wypoczęty wygląd. Formuła zawierająca pigmenty perłowe daje efekt subtelnego, naturalnego rozświetlenia cery. Dodatkowo dzięki emolientom wygładza skórę.

Doskonały

Jest to mój pierwszy rozświetlacz. Przez długi czas bałam się używać tego rodzaju wynalazków ze względu na tłustą cerę, ale okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie. Efekt jest powalający, a takie rozświetlenie naprawdę potrafi odmienić twarz. Do tego za pierwszym razem udało mi się trafić na doskonały produkt.

Nakładam go czerwonym pędzlem ECOntour do pudrów brązujących i rozświetlających (też świetny). Już za pierwszym razem udało mi się uzyskać idealny efekt. Na policzkach powstaje przepiękna tafla, a połyskujące drobinki są bardzo małe. Jest wyjątkowo łatwy w użyciu, trzeba się postarać, żeby zepsuć sobie nim makijaż. Mam odcień 01 Cool i używam go zarówno na co dzień, jak i na rozmaite tak zwane wyjścia.

Bardzo, bardzo go polecam - nie mam specjalnej ochoty testować innych rozświetlaczy, a jeśli już, to tylko ze względu na inny kolor. Ten ma wszystko, czego można oczekiwać - zapewnia wspaniały efekt, jest niesamowicie łatwy w użyciu i trzyma się na twarzy jak należy.

Piękny złocisty 03

Gdy przed wakacyjnym wyjazdem mój highlighter spadł i pokruszył się na drobny mak zmuszona byłam kupić coś na szybko. Padło na rozświetlacz z Bell w odcieniu warm 03. Choć w opakowaniu kolor wygląda na mocno żółty, w rzeczywistości taki nie jest. Jest to piękny złocisty, ciepły, nieco szampański odcień. Pozostawia na policzkach lśniącą taflę (nie zawiera brokatu, jest perłowy). Idealny na co dzień. Polecam.

Piękna zimna tafla

Powiem szczerze, że wybierając się do drogerii po rozświetlacz nie sądziłam,że wybiorę akurat Bell i tak mnie zaskoczy. Przede wszystkim pięknym zimnym odcieniem o który nie jest łatwo. Jest idealny dla bladziochów takich jak ja. Rozświetlacz tworzy gładką tafle bez żadnych zbędnych brokatów czy innych drobinek. Sprawdza si e przy konturowaniu twarzy. Jest bardzo przystępny cenowo i wydajny. Jedyny minus to cienkie opakowanie, aż strach pomyśleć co by było gdyby mi wypadł z ręki ;)

Zwyczajny

Jest to rozświetlacz dla początkujących tudzież na codzień, nie ma efektu mocnego blasku, wyglada delikatnie, lekko, nie da się go za bardzo stopniować bo jest naprawdę delikatny ale myśle ze na codzień lub dla osób lubiących delikatny blask będzie ok :)

Bardzo dobry

Bardzo spodobał mi się ten rozświetlacz. Zapewnia ładny szampańsko/srebrny połysk, który można łatwo dozować. Absolutnie nie daje efektu tandety, wręcz przeciwnie - skóra wygląda na zdrową i wypoczętą.

Jeden z ulubionych

Rozświetlacze są dla mnie podstawą w makijażu - dają efekt pięknej, zdrowej, wypoczętej cery, pełnej blasku. A ten tutaj jest na prawdę godny polecenia.

Ma fajne przeźroczyste opakowanie, które jest solidne i przeżyło wiele upadków. Rozświetlacz należy do tych chłodnych.

Po zeswatchowaniu na palcu zostaje prawie biała plama, jednak na twarzy nie robi problemu. Fajnie się rozciera tworząc piękną tafle. Efekt jest dosyć subtelny, co mi jak najbardziej odpowiada. Nie ma w nim żadnych drobinek, co też dla mnie jest plusem. Dobrze się go aplikuje zarówno palcami jak i pędzlem.
Jest trwały i bardzo wydajny.

Jak za taką ilość jest na prawdę nie drogi i myślę, że warto go przetestować.

Jedynym minusem tego produktu jest to, że przy mocno opalonej skórze może się odcinać, ale dla większości będzie idealny.

01 jest naprawdę cool

Rozświetlacz ma bardzo chłodny odcień, nabrany na palec jest praktycznie bialy, na twarzy jednak da się go dopracować i wygląda bardzo ładnie. Moim zdaniem daje ładna tafle, jest bardzo dobrze zmielony, bez drobinek. Chladny odcień odbija momentami światło, dając wrażenie, że jest on delikatnie holograficzny, ale być może to tylko moje odczucie. W konsystencji jest jakby wilgotny, łatwy w nakładaniu zarówno pędzelkiem jak i palcem. Najgorzej w tym rozświetlacz wypada trwałość, mam wrażenie, że szybko znika z twarzy moim patentem na to jest użyć go na nieprzypudrowany podkład, a następnie po przypudrowaniu ponownie go dołożyć.

Super nabłyszcza

Mam dwa odcienie tego roświetlacza - jasny biały zimny odcień oraz brązujący opalizujący, obydwa nadają piękny połysk, skóra na policzkach wygląda pięknie i gładko.
Ciemny idealny do podkreslenia wieczornego makijazu lub na opaloną skórę - nadaje śliczny połysk.
Obydwu używam nawet do dziennych majkijaży do pracy :)
Nie są niestety mega trwałe.

Piękna tafla!

Uwielbiam używać go zimą, gdy moja skóra jest bardzo blada. Posiadam odcień 01, który nadaje chłodnego blasku, tworząc gładką taflę. Chłód może być dla niektórych wadą, dlatego wtedy warto sięgnąć po 02. Ale ten produkt naprawdę robi świetną robotę. Nie ma w nim żadnych brokatowych drobinek, nie jest nachalny, a efekt można stopniować.
Opakowanie wprawdzie plastikowe, ale bardzo solidne - nie pęka, nie kruszy, a napisy nie ścierają, przez co wygląda naprawdę schludnie.

W tej cenie, w której można go dostać, to naprawdę rewelacja.

Królowa lodu

UWIELBIAM ten rozświetlasz. Jeśli mam ochotę na widoczny, CHŁODNY BLASK to sięgam właśnie po ten rozświetlasz. Blask to tafla, lustro, wygląda bardzo ładnie i wciąż zdrowo, mimo dość srebrzystego odcienia. Według mnie jest to jeden z najlepszych zimnych rozświetlaczy. Bardzo wydajny i trwały. Jedyny minus za opakowanie, które z czasem po prostu sie rozwala. CENA to dodatkowa ZALETA tego produktu.

Duże zaskoczenie

Mam produkt w kolorze 01. Idealny dla bladziochów - delikatnie bieli. Daje bardzo ładny blask - taki nie przesadzony, naturalny. Jest to tafla bez drobinek. Jak chcę uzyskać większe rozświetlenie ("imprezowe") to nakładam na niego inny rozswietlacz z mojej kosmetyczki, a Bell służy mi za "bazę".
Trwałość nie jest zachwycająca jednak na codzień daje radę - można przedłużyć trwałość nakładając na niepudrowany podkład, nakładając na mokro czy spsikując finalny efekt fixerem.
Nabrany w małej ilości na duży, puchaty pędzel może posłużyć do rozświetlenia całej twarzy.

Cudeńko

Posiadam odcień nr 1.Kolor jest idealny dla bladziochów bo jest zachowany w zimnej tonacji. Ten odcień daje na skórze efekt pięknej srebrnej tafli.Nie jest to dyskotekowy błysk tylko naturalne rozświetlenie.Bardzo długo utrzymuje się na skórze i ma świetną pigmentację. Dodam, że jest także niesamowicie wydajny.Jak dla mnie jeden z lepszych rozświetlaczy.