AA, Mezoterapia Nawilżająca, 3 etapowe profesjonalne zabiegi do wykonania w domu

AA Mezoterapia nawilżająca to zabieg nawilżający w 3 krokach do wykonania w domu. Substancje aktywne dobrano tak, aby zmaksymalizować ich działanie. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu – skóra jest w pełni nawilżona, gładka i miękka w dotyku.
Wskazania do zabiegu: odwodniona, sucha skóra, potrzebująca głębokiego nawilżenia, drobne zmarszczki.

Cera
sucha
klasyczne
<50ml
w saszetce
krem

4/5

Naprawdę porządny produkt.

Peeling dobrze wygładza skórę, ale nie podrażnia jej w żaden sposób. Drobinki nie są na tyle ostre ani duże, aby móc twarzy zaszkodzić (mam cerę wrażliwą i trądzikową), ale efekt jest zauważalny, co zresztą czuć pod palcami.

Maska i krem spełniają swoje zadanie. Skóra jest dobrze nawilżona, na początku może lekko tłustawa, ale produkt się wchłania. Dodatkowo ilość kremu jest naprawdę wystarczająca, tak że nie wmasowałam całego w twarz, a jeszcze w łokcie i kolana.

Generalnie jestem na tak, zwłaszcza, że cena nie jest specjalnie powalająca, a produkt jest łatwo dostępny w drogeriach :)

Dobry produkt za niewielkie pieniądze

Jestem zaskoczona działaniem tego zabiegu. Podchodzę sceptycznie do takich produktów. Spełnił swoją rolę. Moja cera była naprawdę nawilżona i gładka. Bardzo dobrze sprawdził się peeling. Czułam delikatne podrażnienie, bo mam miejscowo naprawdę wrażliwą skórę, ale to nieprzyjemne uczucie zniknęło. Krem raczej przeciętny, na szczęście nie spowodował dodatkowych niedoskonałości po użyciu. Poza tym wszystkie kosmetyki pięknie pachną. Gwiazdkę odejmę, bo produkt spełnił swoją rolę dobrze, ale bez efektu wow. Zamierzam wypróbować jeszcze wygładzającej mikrodermabrazji.
Polecam.

mieszane uczucia

trzy kroki do nawilżenia:
1.peeling
dość ostre granulki peelingujące, dla kogoś z bardzo wrażliwą skórą może być za ostry,
2. maska
po nałożeniu skóra nieco szczypała, nie wiem czy to związane było z peelingiem, który podrażnił skórę czy był inny powód
3. krem
nie ma szału, wchłonął się przeciętnie zostawił film, który nie do końca mi pasuje

podsumowując:
całość nie robi wielkiego wrażenia, spodziewałam się większego nawilżenie, a efekt jak po zwykłym peelingu i masce, do tego rano miałam podrażnione oczy.

Używam tego produktu od: pierwszy raz