Formuła Norweska, Visibly Renew Elasticity Boost Body Lotion (Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu)

Innowacyjna emulsja do ciała do codziennego stosowania Neutrogena Visibly Renew Elasticity Boost zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca skórze elastyczność w 10 dni, dając efekt, który widzisz i czujesz. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i minerały (magnez, miedź i cynk), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze (w badaniach in-vitro). Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Petrolatum, Dimethicone, stearyl alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Leontopodium Alpinium Extract, Magnesium Asparate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Ethylhexylglycerin, Palmitic Acid, Steraic Acid, Ammonim Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum.

Jeden z ulubionych

Jeden z moich ulubionych balsamów do ciała, widocznie nawilża skórę, wydaje się bardziej elastyczna i zdrowsza po jakimś czasie użytkowania, wracam do niego z miłą chęcią co jakiś czas, szczególnie lubię go zimą :)

Podoba mi się

Przywraca skórze elastyczność, intensywnie nawilża, stosowałam go codziennie. Obecność minerałów dodatkowo poprawia stan skóry, nietłusta konsystencja jest dodatkowym atutem.

Doskonały!

Do tej pory stosowałam Emolium, bo skóra na nie najlepiej reagowała. Zachęcona Waszymi opiniami- zaryzykowałam zakup. Skóra dobrze nawilżona, nic zlego się nie dzieje

depilacja ciąża

Wzorowy pewniak

Balsamy Neutrogeny bardzo lubię. Są droższe ale i mega porządne.
Wersja recenzowana po raz pierwszy trafiła do mnie bardzo dawno temu dzięki Wizażowi. Od tamtej pory kupiłam 5 czy 6 dużych opakowań tego produktu - tak bardzo mi przypasował.
Aż dziw mnie bierze że dopiero teraz o nim piszę.

Na początek słów kilka o mojej skórze.
Od zawsze mam z nią problem ponieważ przez problemy hormonalne jest bardzo, bardzo sucha. Bez należytej pielęgnacji szybko byłaby skrajnie odwodniona i zniszczona.
Zimą problem jest z nią na tyle spory że znacząco obniża mój komfort życia i funkcjonowania w ogóle.
Bardzo lubi produkty cięższe, odżywcze, regenerujące. W zasadzie przez cały rok.
Obecnie jej stan jest w miarę ogarnięty, choć na odstępstwa od odpowiedniej pielęgnacji nie mogę sobie pozwolić bo nie przeszłoby to bez echa niestety.

Ale o produkcie...

Opakowanie typowe dla firmy - dość toporna butelka z twardego tworzywa. Pompka bezawaryjna, choć niestety jest problem z wydostaniem balsamu przy 1/4 opakowania, wówczas trzeba je rozciąć.

Konsystencja krem-żelowa. Uwielbiam ją.
Niby puchata i cięższa ale nie do końca.
Z łatwością sunie po skórze. Sama przyjemność aplikacji.
W pierwszym odczuciu skóra po wsmarowaniu lekko się lepi, ale balsam wchłania się dość szybko i to wrażenie znika całkowicie.
Choć sam balsam - na szczęście - nie wchłania się do przysłowiowego matu. Zostawia taką jakby zabezpieczającą chmurkę, opatrunek który absolutnie nie jest niekomfortowy czy ciężki. Trudno mi to opisać.
W każdym razie skóra nie dusi się pod tą chmurką nawet bardzo ciepłe dni.

Zaraz po aplikacji skóra ponad tą gładkość i miękkość zyskuje natychmiastowy komfort, mega nawilżenie, odżywienie.
Od razu wygląda na zdrową i zaopiekowaną.

Mam problem z tym że moja skóra przy nieodpowiedniej pielęgnacji zdaje się być wiotka i cieniutka jak papier.
W przypadku tej Neutrogeny skóra zyskuje gęstość.
Sprawia wrażenie lepszej jakościowo jeśli tak to mogę ująć.
Ponad to jest ładnie napięta, ale tak naturalnie. Efekt nie jest sztuczny.
I przecudownie elastyczna.

Nawilżenie, odżywienie a także ten efekt gęstości jest utrzymany przez cały dzień.
Docenią to osoby którym skóra sprawia nie lada problem.

Zapach jest delikatny, świeży i kremowy. Nie narzucający się i nie męczący nawet w ciepłe dni.
Utrzymuje się przez wiele godzin.

Wydajność u mnie standardowa ok 3 tygodni (400 ml)

Dla mnie to jeden z niewielu (naprawdę niewielu) balsamów do których wracam z wielką przyjemnością.
To taki pewniak który bez względu na porę roku nie zawiedzie.
Polecam absolutnie wszystkim, a szczególnie tym którzy borykają się z dużą suchością a nie przepadają za bardzo ciężkimi formułami.
I tym którzy z różnych powodów chcą poprawić jakość skóry.
Bez względu na wiek i przyczyny.

Polecam.

Szybko się wchłania, nie klei na skórze,, „odżywia skórę”, przyjemnie pachnie, dość wydajny, nie podrażnił mnie ani nie uczulił. :) Niestety nie działa na moje okropnie przesuszone łokcie, choć myślę, że to kwestia czasu.

bardzo dobre nawilżenie w bardzo przystępnej cenie ;)

Ten balsam to przykład, że czasem tańsze kosmetyki są o wiele lepsze niż te z wyższych półek.
Od pewnego czasu miałam kłopoty z przesuszonymi miejscami na nogach, jak kolana i plamy na górnej części stóp. Kupiłam kilka różnych balsamów, również aptecznych, ale efekt był mało zauważalny - i znikał już po pierwszym myciu. Na tym tle Nutrogena poradziła sobie znakomicie.
Już po kilkakrotnym użyciu widać było sporą poprawę, która nie znikała wraz z balsamem :0 Lotion Visibly jest wygodny w aplikacji - aksamitny, kremowy, świetnie się rozsmarowuje i wchłania, nie zostawiając smug ani tłustej, lepkiej powłoki. A przy tym jest bardzo skuteczny - nawilża i odżywia, nawet tak trudne strategicznie miejsca jak te moje, przesuszone. Ma też całkiem przyjemny, świeży zapach, co stanowi dodatkowy atut balsamu. Polubiłam ten produkt i na pewno kupię go ponownie.

Moj ulubieniec ;-)

Bardzo lubie ten balsam. Mam sucha skore..ciezko ja nawilzyc a ten balsam robi wszystko na czym mi zalezy. Nawilza,ujedrnia i bardzo ladnie pachnie. Nic dodac nic ujac :-)
Jedynym minudem jest wydostanie go na koncu opakowania...

Skuteczny a przyjemny

Zawsze unikałam balsamów do ciała Neutrogeny, bo spodziewałam się, że będą tłuste bądź lepkie i niewchłanialne, tak jak krem do rąk tej marki, którego kiedyś używałam. Skusiła mnie jednak rossmannowa wyprzedaż i postanowiłam spróbować. No cóż, ryzyko zdecydowanie się opłaciło, okazało się, że moje przypuszczenia były fałszywe.

Ta emulsja ma co prawda dość gęstą i treściwą konsystencję, ale nie daje uczucia tłustości ani lepkości, nie ma też problemu z rozsmarowaniem ani wchłanianiem.

Miałam swędzącą skórę na łydkach, tworzyły mi się takie suche placki, które potrafiłam rozdrapać aż do krwi, szczególnie w nocy. I nie mogłam w to uwierzyć, to zabrzmi jak tania reklama, ale już po pierwszym użyciu świąd ustąpił. Wygojenie się skóry trwało oczywiście dłużej, ale najważniejsze, że przestało tak upiornie swędzieć, i to od razu! Ta cecha kosmetyku jest nie do przecenienia i myślę, że sama w sobie świadczy o doskonałych właściwościach pielęgnacyjnych i odżywczych tej emulsji.
Jej zapach jest raczej świeży (co również było dla mnie zaskoczeniem, oczekiwałam bardziej typowo "kremowego" zapachu), pompka działa dosyć ciężko i wydaje jakieś dziwne dźwięki, to jedyna wada.

bardzo dobry

Uwielbiam kremy Neutrogeny, są bardzo skuteczne. Elastyczność skóry się poprawiła, nawilżenie na odpowiednim poziomie, które utrzymuje się do kilku dni. Balsam szybko się wchłania, ma wygodną w użyciu tubkę, wszystko na plus.

Lepi się

Mojej skórze ta emulsja nie przypasowała. Zużyłam całe opakowanie i mogę stwierdzić, że nie poprawiła kondycji skóry nie tylko w 10 dni (obietnica producenta), ale nie poprawiła kondycji skóry w ogóle. A używałam jej grubo ponad miesiąc. Emulsja na mojej skórze lepi się i trudno się wchłania, mimo stosowania rozsądnych ilości, nie nakładałam jej przecież grubą warstwą. Czasami tę lepiącą się nie do zniesienia powłoczkę ścierałam ręcznikiem, a przecież nie o to chodzi. Zapach emulsji jak dla mnie męczący, chemiczny. Plusem jest wygodna butelka z dozownikiem, pompka bardzo dobrze działa, nie zacina się, konsystencja też odpowiednia, niewygórowana cena. Emulsję oceniam na dwa, bo nic z moją skórą nie zrobiła, ale też nie zaszkodziła. Ot, taki sobie zwykły balsam jakich wiele, często stosowałam ją jako krem do rąk, żeby szybko zużyć.

Na pomoc suchej skórze!

Posiadam suchą, bardzo wymagającą cerę, która dodatkowo od czasu do czasu dostaje wysypki od alegrii pokarmowej :/. Żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam na ten produkt. Balsam bardzo szybko wchłania się, ma delitakny i miły zapach a przede wszystkim świetnie nawilża moją skórę. Wygodne opakowanie z pompką, dla mnie bardzo wydajny. Polecam!

super

Mam wrażliwą skórę ciała, raczej z tendencją do przesuszania i muszę dbać o jego regularne złuszczanie i porządne nawilżanie.

Ten balsam fantastycznie się sprawdził, mam go od roku, a dopiero powoli zaczyna się kończyć, choć stosuję go co drugi dzień na całe ciało.
Dosyć szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy, skóra po nim ładnie pachnie i jest bardzo gładka. Dodatkowo uwielbiam go za bardzo higieniczną i praktyczną pompkę.
Poza tym przy aplikacji nie smuży, nie rozmazuje się po ciele, tylko pięknie się wmasowuje, także zero poirytowania, sama przyjemność :D.
A co do ceny, to za taką jakość jestem w stanie dać za niego nawet ponad 20 zł.

Polecam serdecznie, te wszystkie pochwały są jak najbardziej zasłużone :).