Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Formuła Norweska, Visibly Renew Elasticity Boost Body Lotion (Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu)

Cena już od 11,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Innowacyjna emulsja do ciała do codziennego stosowania Neutrogena Visibly Renew Elasticity Boost zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca skórze elastyczność w 10 dni, dając efekt, który widzisz i czujesz. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i minerały (magnez, miedź i cynk), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze (w badaniach in-vitro). Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Petrolatum, Dimethicone, stearyl alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Leontopodium Alpinium Extract, Magnesium Asparate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Ethylhexylglycerin, Palmitic Acid, Steraic Acid, Ammonim Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum.

Moj ulubieniec ;-)

Bardzo lubie ten balsam. Mam sucha skore..ciezko ja nawilzyc a ten balsam robi wszystko na czym mi zalezy. Nawilza,ujedrnia i bardzo ladnie pachnie. Nic dodac nic ujac :-)
Jedynym minudem jest wydostanie go na koncu opakowania...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556481].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczny a przyjemny

Zawsze unikałam balsamów do ciała Neutrogeny, bo spodziewałam się, że będą tłuste bądź lepkie i niewchłanialne, tak jak krem do rąk tej marki, którego kiedyś używałam. Skusiła mnie jednak rossmannowa wyprzedaż i postanowiłam spróbować. No cóż, ryzyko zdecydowanie się opłaciło, okazało się, że moje przypuszczenia były fałszywe.

Ta emulsja ma co prawda dość gęstą i treściwą konsystencję, ale nie daje uczucia tłustości ani lepkości, nie ma też problemu z rozsmarowaniem ani wchłanianiem.

Miałam swędzącą skórę na łydkach, tworzyły mi się takie suche placki, które potrafiłam rozdrapać aż do krwi, szczególnie w nocy. I nie mogłam w to uwierzyć, to zabrzmi jak tania reklama, ale już po pierwszym użyciu świąd ustąpił. Wygojenie się skóry trwało oczywiście dłużej, ale najważniejsze, że przestało tak upiornie swędzieć, i to od razu! Ta cecha kosmetyku jest nie do przecenienia i myślę, że sama w sobie świadczy o doskonałych właściwościach pielęgnacyjnych i odżywczych tej emulsji.
Jej zapach jest raczej świeży (co również było dla mnie zaskoczeniem, oczekiwałam bardziej typowo "kremowego" zapachu), pompka działa dosyć ciężko i wydaje jakieś dziwne dźwięki, to jedyna wada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550826].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Uwielbiam kremy Neutrogeny, są bardzo skuteczne. Elastyczność skóry się poprawiła, nawilżenie na odpowiednim poziomie, które utrzymuje się do kilku dni. Balsam szybko się wchłania, ma wygodną w użyciu tubkę, wszystko na plus.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513151].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Lepi się

Mojej skórze ta emulsja nie przypasowała. Zużyłam całe opakowanie i mogę stwierdzić, że nie poprawiła kondycji skóry nie tylko w 10 dni (obietnica producenta), ale nie poprawiła kondycji skóry w ogóle. A używałam jej grubo ponad miesiąc. Emulsja na mojej skórze lepi się i trudno się wchłania, mimo stosowania rozsądnych ilości, nie nakładałam jej przecież grubą warstwą. Czasami tę lepiącą się nie do zniesienia powłoczkę ścierałam ręcznikiem, a przecież nie o to chodzi. Zapach emulsji jak dla mnie męczący, chemiczny. Plusem jest wygodna butelka z dozownikiem, pompka bardzo dobrze działa, nie zacina się, konsystencja też odpowiednia, niewygórowana cena. Emulsję oceniam na dwa, bo nic z moją skórą nie zrobiła, ale też nie zaszkodziła. Ot, taki sobie zwykły balsam jakich wiele, często stosowałam ją jako krem do rąk, żeby szybko zużyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491726].usefull || 0 }}% pomocna.

Na pomoc suchej skórze!

Posiadam suchą, bardzo wymagającą cerę, która dodatkowo od czasu do czasu dostaje wysypki od alegrii pokarmowej :/. Żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam na ten produkt. Balsam bardzo szybko wchłania się, ma delitakny i miły zapach a przede wszystkim świetnie nawilża moją skórę. Wygodne opakowanie z pompką, dla mnie bardzo wydajny. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489351].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Mam wrażliwą skórę ciała, raczej z tendencją do przesuszania i muszę dbać o jego regularne złuszczanie i porządne nawilżanie.

Ten balsam fantastycznie się sprawdził, mam go od roku, a dopiero powoli zaczyna się kończyć, choć stosuję go co drugi dzień na całe ciało.
Dosyć szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy, skóra po nim ładnie pachnie i jest bardzo gładka. Dodatkowo uwielbiam go za bardzo higieniczną i praktyczną pompkę.
Poza tym przy aplikacji nie smuży, nie rozmazuje się po ciele, tylko pięknie się wmasowuje, także zero poirytowania, sama przyjemność :D.
A co do ceny, to za taką jakość jestem w stanie dać za niego nawet ponad 20 zł.

Polecam serdecznie, te wszystkie pochwały są jak najbardziej zasłużone :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478351].usefull || 0 }}% pomocna.

Super balsam

Balsam świetnie nawilża, wręcz natłuszcza skórę, jest idealny na okres jesienno-zimowy. Nie uczulił mnie. Ma przyjemny zapach, jest tez wydajny. Podoba mi się jego opakowanie, pompka jest bardzo wygodna. Polecam! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471427].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza! Lepsza niż garnier z dodatkiem syropu klonowego

Emulsja jest cudowna. Ma przyjemny delikatny zapach, idealnie nawilza. Używałam jej także na dłonie, ponieważ miałam wysuszone prawie do krwi, spełniła idealne swoje zadanie. Plus za pompke, dzięki której możesz wybrać odpowiednią ilość kosmetyku. Porównywałam ją także z czerwonym balsamem garniera z dodatkiem syropu z klonu i zdecydowanie Neutrogena sprawdziła się lepiej. Jest co prawda droga, ale lepiej zapłacić więcej i być zadowolonym z efektu niż często kupować kosmetyk, z którego nie jesteśmy zadowolone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471307].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Uważam, że to jedna z najlepszych drogeryjnych propozycji, jeśli chodzi o balsamy do ciała. Bardzo wydajny, świetnie nawilża i odżywia, natłuszcza. Skóra po nim jest delikatna i naprawdę przyjemna w dotyku. Bardzo mi odpowiada :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467902].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo Dobry

Świetny balsam do ciała. Nie przelewa się przez palce, jest zwarty, dobrze się rozprowadza, wchłania dobrze a przede wszystkim nawilża i odżywia skórę. W promocji udawało mi się go kupować w bardzo dobrych cenach. Plus za estetyczne, proste i solidne opakowanie z pompką. Solidny produkt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463172].usefull || 0 }}% pomocna.