Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Formuła Norweska, Visibly Renew Elasticity Boost Body Lotion (Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu)

Cena już od 15,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Innowacyjna emulsja do ciała do codziennego stosowania Neutrogena Visibly Renew Elasticity Boost zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca skórze elastyczność w 10 dni, dając efekt, który widzisz i czujesz. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i minerały (magnez, miedź i cynk), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze (w badaniach in-vitro). Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Petrolatum, Dimethicone, stearyl alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Leontopodium Alpinium Extract, Magnesium Asparate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Ethylhexylglycerin, Palmitic Acid, Steraic Acid, Ammonim Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum.

Lepi się

Mojej skórze ta emulsja nie przypasowała. Zużyłam całe opakowanie i mogę stwierdzić, że nie poprawiła kondycji skóry nie tylko w 10 dni (obietnica producenta), ale nie poprawiła kondycji skóry w ogóle. A używałam jej grubo ponad miesiąc. Emulsja na mojej skórze lepi się i trudno się wchłania, mimo stosowania rozsądnych ilości, nie nakładałam jej przecież grubą warstwą. Czasami tę lepiącą się nie do zniesienia powłoczkę ścierałam ręcznikiem, a przecież nie o to chodzi. Zapach emulsji jak dla mnie męczący, chemiczny. Plusem jest wygodna butelka z dozownikiem, pompka bardzo dobrze działa, nie zacina się, konsystencja też odpowiednia, niewygórowana cena. Emulsję oceniam na dwa, bo nic z moją skórą nie zrobiła, ale też nie zaszkodziła. Ot, taki sobie zwykły balsam jakich wiele, często stosowałam ją jako krem do rąk, żeby szybko zużyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491726].usefull || 0 }}% pomocna.

Na pomoc suchej skórze!

Posiadam suchą, bardzo wymagającą cerę, która dodatkowo od czasu do czasu dostaje wysypki od alegrii pokarmowej :/. Żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam na ten produkt. Balsam bardzo szybko wchłania się, ma delitakny i miły zapach a przede wszystkim świetnie nawilża moją skórę. Wygodne opakowanie z pompką, dla mnie bardzo wydajny. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1489351].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Mam wrażliwą skórę ciała, raczej z tendencją do przesuszania i muszę dbać o jego regularne złuszczanie i porządne nawilżanie.

Ten balsam fantastycznie się sprawdził, mam go od roku, a dopiero powoli zaczyna się kończyć, choć stosuję go co drugi dzień na całe ciało.
Dosyć szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy, skóra po nim ładnie pachnie i jest bardzo gładka. Dodatkowo uwielbiam go za bardzo higieniczną i praktyczną pompkę.
Poza tym przy aplikacji nie smuży, nie rozmazuje się po ciele, tylko pięknie się wmasowuje, także zero poirytowania, sama przyjemność :D.
A co do ceny, to za taką jakość jestem w stanie dać za niego nawet ponad 20 zł.

Polecam serdecznie, te wszystkie pochwały są jak najbardziej zasłużone :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478351].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja opóźnianie porostu włosów

Super balsam

Balsam świetnie nawilża, wręcz natłuszcza skórę, jest idealny na okres jesienno-zimowy. Nie uczulił mnie. Ma przyjemny zapach, jest tez wydajny. Podoba mi się jego opakowanie, pompka jest bardzo wygodna. Polecam! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471427].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza! Lepsza niż garnier z dodatkiem syropu klonowego

Emulsja jest cudowna. Ma przyjemny delikatny zapach, idealnie nawilza. Używałam jej także na dłonie, ponieważ miałam wysuszone prawie do krwi, spełniła idealne swoje zadanie. Plus za pompke, dzięki której możesz wybrać odpowiednią ilość kosmetyku. Porównywałam ją także z czerwonym balsamem garniera z dodatkiem syropu z klonu i zdecydowanie Neutrogena sprawdziła się lepiej. Jest co prawda droga, ale lepiej zapłacić więcej i być zadowolonym z efektu niż często kupować kosmetyk, z którego nie jesteśmy zadowolone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471307].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Uważam, że to jedna z najlepszych drogeryjnych propozycji, jeśli chodzi o balsamy do ciała. Bardzo wydajny, świetnie nawilża i odżywia, natłuszcza. Skóra po nim jest delikatna i naprawdę przyjemna w dotyku. Bardzo mi odpowiada :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467902].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo Dobry

Świetny balsam do ciała. Nie przelewa się przez palce, jest zwarty, dobrze się rozprowadza, wchłania dobrze a przede wszystkim nawilża i odżywia skórę. W promocji udawało mi się go kupować w bardzo dobrych cenach. Plus za estetyczne, proste i solidne opakowanie z pompką. Solidny produkt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463172].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny balsam

Świetny balsam, jak zresztą wszystkie balsamy Neutrogeny. Nawilża i przynosi ulgę nawet bardzo suchej skórze, jedna aplikacja wystarczy by skóra przestała być napięta i sucha.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443976].usefull || 0 }}% pomocna.

to jest to!

Po tylu dobrych opiniach nie mogłam go nie kupić
+bardzo dobrze, dogłębnie nawilża
+gęsty
+duży plus za pompkę- dzięki niej wygodnie się dozuje choć w poprzednim balsamie pod koniec coś zaczęła się przycinać i trzeba było nim stukać by pompka znów zaczęła pracować

-zapach ok ale mógłby być przyjemniejszy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435406].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał bez zapachu

W tej emulsji wszystko zostało dokładnie przemyślane począwszy od wygodnego opakowania i aplikatora po kremową gęstą konsystencję i własnościowi nawilżające zostawiającą skórę na długo idealnie gładką i odprężoną. Jest bardzo wydajny, świetnie się wchłania ale jest jedno ale brak zapachu. Mnie osobiście brakuje jakiejś przewodniej nuty zapachowej która wzbogaciła by balsam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424036].usefull || 0 }}% pomocna.