Neutrogena, Formuła Norweska, Visibly Renew Elasticity Boost Body Lotion (Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu)

Innowacyjna emulsja do ciała do codziennego stosowania Neutrogena Visibly Renew Elasticity Boost zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca skórze elastyczność w 10 dni, dając efekt, który widzisz i czujesz. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i minerały (magnez, miedź i cynk), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze (w badaniach in-vitro). Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, Petrolatum, Dimethicone, stearyl alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Leontopodium Alpinium Extract, Magnesium Asparate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Ethylhexylglycerin, Palmitic Acid, Steraic Acid, Ammonim Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum.

Bardzo dobra emulsja nawilżająca

Jestem posiadaczką bardzo suchej skóry, a tę emulsję otrzymałam w prezencie. Szczerze mówiąc słyszałam wiele dobrego na jej temat i przed zastosowaniem miałam bardzo wysokie oczekiwania. Czy zostały spełnione? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie poniżej.

Produkt został ukryty w dużej, białej butelce z pompką, co znacznie zwiększa higieniczność oraz komfort przy jego używaniu. Pompka jest wygodna, nie zacina się i odmierza idealną porcję emulsji. Odrobinę trudniej jest ją wydobyć przy końcu opakowania.

Sama emulsja posiada idealną konsystencję, która bardzo szybko wchłania się w skórę. Pachnie łagodnie, przyjemnie. Sprawnie rozprowadza się na skórze i mocno ją nawilża oraz zmiękcza. Po zastosowaniu była aksamitna w dotyku i wyraźnie odżywiona. Efekt nawilżenia utrzymuje się przez bardzo długi czas - na noc smarowałam całe ciało, a rano nadal wyczuwałam, że skóra jest miękka i przyjemna w dotyku.

Jest niezwykle wydajny a duże opakowanie wystarcza spokojnie na około 3 miesiące stosowania. Gorąco polecam!

Najlepszy!

Balsam ten pokochałam od pierwszego użycia i już wiem, że nie kupię żadnego innego. Najważniejsze jest to, że on naprawdę działa! Jestem zachwycona efektami, choć używam go dopiero trzeci tydzień.Również mój chłopak zauważył zmianę i aż nie chce mu się wierzyć, że to zasługa balsamu :) Skóra jest cudownie nawilżona, aplikuję balsam wieczorem, rano skóra nadal jest miękka i aksamitna w dotyku. Balsam również uelastycznia skórę, jest ona sprężysta i pięknie, zdrowo wygląda. Produkt bardzo ładnie pachnie, delikatnie. Opakowanie z pompką jest wygodne w użyciu, choć nie wiem jak to będzie kiedy zawartość opakowania sięgnie dna. Jedyny minus jaki dostrzegam to jego cena, bez promocji kosztuje ok.30 zł.
Ja go kupuję przeważnie za ok.18 zł w Super Pharm.

To jest prawdziwy kwc !

Używany systematycznie daje wspaniałe efekty. Spełnia obietnice w 100%. Nigdy bym nikomu nie uwierzyła na słowo że balsam może wpływać na sprężystość i jędrność skóry. Nic dziwnego półki drogeryjne wypchane są bublami które obiecują cudne wyszczuplenie, redukcje killu cm w różnych partiach ciała. W przypadku tego basamu było inaczej. Skóra naprawdę się zmieniła. Odzyskała elastyczność i napięcie. Jest wygładzona. Stosuje go wieczorem a rano palmers. Obydwa są generalne. Spełniają obietnice. Ratują obwisłą skórę. Polecam każdej osobie zmagającej się z utratą sprężystości i nadmiarem skóry. Idealny balsam po ciąży i sporej utracie wagi. Mój hiciorek.

Bardzo dobry

Jest to jeden z lepszych balsamów jaki kiedykolwiek używałam.
Zacznę od oceny opakowania. Emulsję kupujemy w bardzo estetycznej butelce z pompką - to dla mnie wielki plus, ponieważ nie lubię wyciskać balsamu z opakowania.
Sama emulsja ma moim zdaniem idealną konsystencję - nie jest ani za rzadka, ani zbyt gęsta, bardzo dobrze rozprowadza się na ciele, szybko wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Od razu po balsamowaniu można założyć ubranie. Produkt poprawia kondycję skóry - jest ona dobrze nawilżona i sprawia wrażenie jędrniejszej.
Produktowi daję mały minus za zapach .

mistrzostwo

Neutrogena ma cudowne kosmetyki. Z każdą nowością jestem zachwycona.
+ bardzo poręczne opakowanie
+ produkt można wybrać do samego końca
+ super nawilża
+ łatwo dostępny
-/+ cena troszeczkę wysoka i proponuję kupować na promocjach

Rewelacja !

To najlepszy balsam jaki miałam w życiu. Nawilża, rewitalizuje i poprawia jędrność skóry. Dodatkowo nie muszę czekać na jego wyschnięcie bo błyskawicznie się wchłania. Nie zamienię go na żaden inny.

jeśli mężczyzna widzi różnice...

Kupilam ten balsam ze wzgledu na to, że zwieksza on produkcje kolagenu w skorze, co dla mnie jest bardzo wazne, poniewaz pomimo, że jestem szczupła od zawsze mam problem z cellulitem. Wiadomo, że cellulit to problem taki, że ta tkanka tłuszczowa w włoknach kolagenowych wlasnie jesli jakby źle i nierowno rozmieszczona, wiec pomyslalam, ze jak tego kolagenu bedzie wiecej w skorze, to cellulit sie troche zmniejszy, mam diete i cwicze, ale wierzcie mi - nic nie pomaga, nawet czarny bez czy pokrzywa, nic nic nic. Ten balsam to moj KWC, poniewaz ja ogolnie nienawidze balsamow do ciala, nie lubie sie niczym smarowac, jednak on sie wchlania momentalnie, smaruje sie tylko na noc, rano i przez caly czas pozniej moja skora jest idealnie miekka, mila w dotyku, jestem bardzo zadowolona. Moj mezczyzna nawet powiedzial, ze tak lepiej wyglada. Ja czego szukam w balsamach to nawilzenia i ujędrnienia, a ten balsam sprawdza sie pod tym wzgledem w 100%. do tego ladnie pachnie, jest wydajny, mam go od stycznia i zuzylam polowę czyli 200ml. Jeszcze nigdy nie zuzywalam balsamu do ciala z taka przyjemnoscia !

dobry

Mam problemy z suchą skóra, ze względu na niedoczynność tarczycy, cały czas ten porblem powraca, różne balsamy różnie na mnie działają, jednak z tego balsamu jest bardzo zadowolona.

-szybko się wchłania
-nie klei się
-ładnie pachnie
-jest wydajny
-poprawia kondycję skóry

Uszczknęłam jedną gwiazdkę za badziewną pompkę, dopóki balsamu jest dużo działa bez zarzutu, ale jak zostanie mniej więcej 1/3 produktu istna męczarnia, trzeba go wydłubywać.

naprawdę dobry, dla mnie szpitalny.

Balsam bez problemu poradzi sobie z najbardziej zdewastowaną skórą, zniszczoną, atopową i suchą. Jest jak lek, jak kompres, który nakłada się na cierpiące miejsca, a potem staje się cud. Zdecydowanie jest wydajny, dostępny, cenowo atrakcyjny. Nie odpowiadało mi opakowanie, pod koniec ciężko było wydobyć produkt, ale za do pompka jest bardzo higienicznym rozwiązaniem. Jak dla mnie, balsamowanie się to rytuał, potrzebuje czegoś o intensywnym, drzewnym lub korzennym zapachu. Mimo wszystko daje 5, bo to dobry produkt.

Miękka skóra długo nawilzona

Plusy:
:) produkcji kolagenu używać nie bede ponieważ zażywam siarkę w tabletach a siarka buduje i regeneruje naskórek wiec ocena byłaby nierzetelna jakbym pozytywne zmiany na skórze przypisała tej emulsji
:) konsystencja idealna ani nie rzadka ani nie gęsta
:) skóra mocno nawilżona, zmiękczona
:) odżywia skore na długo, na drugi dzien skóra nie sypie sie ( co zdarza mi sie przy wielu produktach)
:) opakowanie z pompka jest dużym plusem
:) skóra wygładzona od pierwszego użycia
:) produkt w miarę wydajny
:) przystępna cena
:) nawet przyjemny zapach
:) plus za brak barwników

Minusy:
:) nie tak dobry jak Lipicar La Roche Posay, który pozostaje jednak nie do przebicia

Warty wypróbowania i jeden z lepszych ze średniej półki cenowej, polecam.

Polecam!

W okresie jesieni i zimy kiedy skóra jest wysuszona Neutrogena jest dla mnie ratunkiem.
Idealnie nawilża i odżywia skore a co najważniejsze ładnie pachnie.
Ma tłusta konsystencje co jest dla mnie bardzo dużym plusem.

Mój nowy ulubieniec :)

Korzystając z promocji w drogerii skusiłam się na ten balsam i to był strzał w dziesiątkę. Balsam ma piękny delikatny zapach i lekką nie tłustą konsystencje co jest dla mnie mega istotne zwłaszcza latem. Balsam szybko się wchłania a skóra jest po nim nawilżona i miła w dotyku. Zdecydowanie Polecam :)