Olay, Anti - Wrinkle, Błyskawicznie nawilżający krem na noc

Olay, Anti - Wrinkle, Błyskawicznie nawilżający krem na noc

Krem błyskawicznie nawilżający na noc Anti-Wrinkle firmy Olay z Oceanicznym Kompleksem Botanicznym i bogatą kremową konsystencją nawilża, a także walczy z liniami mimicznymi i zmarszczkami. Oceaniczny Kompleks Botaniczny zawiera oczyszczony ekstrakt listownicy cukrowej, jeden z najsilniejszych naturalnych antyoksydantów. Lekka formuła kremu błyskawicznie nawilżającego na noc Anti-Wrinkle, firmy Olay z antyoksydantami pomaga spłycić linie mimiczne i chronić skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników.

Skład: Aqua, Glycerin, Isohexadecane, Niacinamide, PPG-15 Stearyl Ether, Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Polyethylene, Stearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Panthenol, Behenyl Alcohol, Stearyl Dimethicone, Dimethiconol, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Oryza Sativa Bran Oil Extract, Laminaria Saccharina Extract, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Sorbitan Stearate, Sodium Acrylates Copolymer, Titanium Dioxide, Cetearyl Glucoside, Stearic Acid, PEG-100 Stearate, Disodium EDTA, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sodium Hydroxide, Sorbitan Oleate, Ceteareth-6, Ammonium Polyacrylate, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Parfum, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone

Cena: 30zł / 50ml.
/w/

Nie zachwycił mnie

Kremów do twarzy posiadam sporo, ale postanowiłam zrobić kilkudniowe testy z tym produktem i w sumie - mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku.
Za zadanie ma natychmiastowe nawilżenie i długotrwałą ochronę skóry twarzy.
Przeznaczony dla skóry dla kobiet w wieku 20-40 lat - mieszczę się w tym przedziale - na szczęście, ale raczej takie produkty (z takim przedziałem wieku) nie działają na mnie jakoś rewelacyjnie.
Moje odczucia to delikatna konsystencja, dobrze wchłaniająca się w skórę - nie ma mowy o efekcie maski - także to jest zdecydowanie dobrą cechą tego kosmetyku.
Daje takie uczucie chłodzenia, gdy wmasowuje się go w twarz.
Nie podoba mi się strasznie chemiczny zapach, jest taki... hm... sama nie wiem - nie dla mnie - troszkę jak takie stare "babcine" kremu... jak taka tania szminka do ust - coś w ten deseń.
Co do nawilżenia - coś tam nawilża, ale bez rewelacji - krótkotrwały efekt jak dla mnie, bo daje uczucie po chwili, ze musimy smarować się dalej i dalej, aby buzia była nawilżona.
Ochrona- według mnie zerowa - nie zauważyłam niczego nadzwyczajnego - szczególnie w ten zimowy czas.
Jednak jego plusem jest to, ze super nadaje się jako baza pod makijaż - dzięki niemu jest trwalszy.
Co do opakowania- lekkie, plastikowe - ale nie wyróżnia się wśród innych.