Shave Ease, Olejek do golenia 2 w 1

Shave Ease, Olejek do golenia 2 w 1

Zgłaszająca osoba: Jeżyk

Produkt do golenia, który można zastosować na dwa sposoby - samodzielnie lub przed żelem czy pianką. Zmiękcza zarost i ułatwia przesuwanie się ostrza po skórze. Aby uzyskać dobry efekt wystarczy niewielka ilość olejku.

5 *****

Od jakiegoś czasy stałem się fanem olejków do golenia. Kilka kropel (2-3) nałożonych przed pianką lub żelem na twarz sprawia, że ten codzienny obowiązek przestaje być aż tak uciążliwy.

Te pachnie lekko ziołowo. Jest wydajny. Pojemność 30 ml wystarcza na 3-4 miesiące codziennego używania. Moja twarz jest mniej podrażniona. Pojawia się mniej zaczerwienień. Na skórze pozostaje delikatny film.

Czy kupie jeszcze ten kosmetyk. Nie wiem. Odpowiem tak. Na pewno kupie jeszcze jakiś olejek na pewno będę ich używał, ale nie wiem czy konkretnie ten. Ostatnio dostałem zestaw Aramisa, wśród tych kosmetyków też jest olejek. Mam ochotę go wypróbować.

No bardzo dobry :)

Przyznam, ze bardzo lubie ten olejek. Swietnie sprawdza sie w swojej roli, do tego fajnie ziolowo pachnie, jest wydajny. Ja jednak jakos zawsze uzywam jeszcze na niego pianki - wtedy daje go troche mniej niz gdy jest sam. No i, z czego bardzo sie ciesze ostatnio, gdy go uzywam sa znaaacznie mniejsze problemy z podraznieniami. Kiedys to nie byl moj problem, ale ostatnio zaczelo sie pieczenie, zaczerwienienia, zapalenie mieszkow wlosowych :( Gdy uzywam tego olejku objawy sa zminimalizowane.
Wady? Cena oczywiscie :( Mimo duuuzej wydajnosci i tak wychodzi raczej drogo. No ale trudno. Druga wada to to, ze z pianka jest jednak wygodniejszy od uzywanego samemu (przy krotszym zaroscie mozna cos przegapic bo nie widac tak ewidentnie gdzie sie juz ogolilo jak przy piance). Zamiast jednego specyfiku trzeba wiec nakladac dwa, ale co tam.
Podsumowujac: takich _naprawde_ powaznych wad nie ma, i mysle, ze gdy skonczy sie za te kilka miesiecy :) to kupie go znowu. Wtedy tez - po skonczeniu pierwszego opakowania - zastanowie sie czy nie dodac piatej gwiazdki.