Pollena-Savona, Szampon Familijny nagietkowy

Pollena-Savona, Szampon Familijny nagietkowy

Pojemność 1 000 ml

Szampon z serii Familijnej firmy Pollena Savona z nagietkiem do mycia wszystkich rodzajów włosów. Moc składników aktywnych regeneruje włosy, dodaje im sił i blasku. Włosy są niezwykle silne, mocne, doskonale odżywione. W swym składzie zawiera ekstrakt z nagietka o działaniu regeneracyjnym wzbogacony kompleksem witamin A, E, NNKT (F) ,H i B, które odżywiają włosy, zapewniając im składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przebadany dermatologicznie pH neutralne dla skóry

Dobry, jak na Savonę przystało

plusy:
+ dość ładnie pachnie
+ dobrze się pieni
+ łatwo się spłukuje
+ dość dobrze oczyszcza

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niewygodne opakowanie
+ niska cena
+ kilka pojemności

Dobry ale bez szału.

Kupiłam szampon nagietkowy pod wpływem impulsu,bo podobał mi się jego kolor,taki słoneczny.To nie pierwszy kontakt z szamponami tej firmy .Miałam zwykły Familijny.Bambi,trzy zioła,pokrzywę oraz czarna rzepę co do której nic dobrego nie mogę powiedzieć.Ale wracając do tematu.Szampon nagietkowy posiada ładny kolor jak i ziołowy zapach który bardzo mi się podoba.Dobrze się pieni jak i spłukuje z włosów.Ale włosy chociaż lśniące,sypkie i miękkie tracą na objętości co szczególnie jest widoczne na takich włosach jak moje cienkich i prostych.Myślę jednak że warto się na niego skusić gdyż w składzie ma nie tylko wyciąg z nagietka ale też z kasztanowca który poprawia krążenie skóry głowy a także witaminy i nienasycone kwasy tłuszczowe wygładzające strukturę włosa.Nie wywołuje podrażnień ma niską cenę i dobrą wydajność.

Zapach<3

Szampon bardzo dobry, czuć że włosy są świeże i czyste. Skóra głowy jest bardzo dobrze oczyszczona.
Uwielbiam go za zapach, piękny, cudowny, ziołowy.
Cena- 6zł/1l. :)

Jedyny minus to plątanie włosów, ale wiadomo że szampon nie zawiera silikonów także trzeba się poratować odżywką.

Mimo wszystko bardzo go polubiłam i zostanie w mojej łazience na dłużej.

bardzo fajny

Lubię szampony Savony ,miałam z czarnej rzepy ,pokrzywowy ,a teraz używam nagietkowego.
Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy,nie podrażnia i nie wysusza.Włosy są porządnie umyte,sypkie i dłużej świeże.
Zapach mi odpowiada.
Cena śmieszna jak za litr szamponu.
Trochę plącze - jak to szampon bez silikonów ,ale i tak zawsze używam odżywki.
Polecam !

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno duże