Shiseido, UV Protective Liquide Foundation SPF 30 (Długotrwały podkład ochronny w płynie (nowa wersja))

Długotrwały podkład w płynie firmy Shiseido z filtrem SPF 30, który zapewnia optymalne pokrycie i niezrównany poziom ochrony przed promieniami UVA and UVB. Zapewnia efekt cery bez skazy. Bardzo trwały efekt, nie zostawia śladów. Nie zmienia koloru, odporny na wilgoć, wodę, sebum. Łatwy w rozprowadzaniu, daje uczucie świeżości, nietłusty. Chroni przed wolnymi rodnikami. Zawiera filtr idealny dla cer hiperwrażliwych. Idealny w czasie zimy. Długotrwały podkład w płynie firmy Shiseido z filtrem SPF 30 jest idealny dla cer z przebarwieniami spowodowanymi promieniowaniem UV. Zapewnia ochronę i efekt kryjący. Dostępny w pięciu odcieniach. W USA również w wersji SPF43.

kryjące, ochronne
fluidy
w buteleczce

Rewelacyjny

Mam odcień light ohre, który jest jasny i żółty. Podkład nie utlenia się dzięki czemu możemy wybierać odcień, który nam pasuje. Jest bardzo płynny, w odczuciu lekki, jednocześnie kryjący i baaardzo długotrwały- wytrzymuje nawet wizytę w siłowni. Dodatkowo ma wysoką ochronę przeciwsłoneczną.

fatalny

Szukalam lekkiego podkladu na lato a poniewaz w okresie zimowym Sephora miala znizki postanowilam zaopatrzyc sie w ten podklad.
Oprocz Revlon superstay chyba jeszcze zaden podklad tak mnie nie rozczarowal... Na skorze wyglada po prostu fatalnie! Wchodzi w pory jak zaden inny podklad (mam cere mieszana) i daje efekt takiej niesamowitej maski ze nawet nie jestem w stanie wyjsc z domu z tym produktem na twarzy.

Jesli któras z Was jest chetna, to chetnie go odsprzedam. Posiadam odcien Medium Ivory

dobrze kryje, na wielkie wyjście

Mam skórę problematyczną. Wrażliwą, tłustą z trądzikiem różowatym, więc na wielkie wyjścia potrzebuję kosmetyów do zadań specjalnych. Takie miało być niebieskie jajeczko.
Podkreślam, że u mnie to kosmetyk okazjonalny. Nie wiem czy przy regularnym stosowaniu nie zatkał by mi porów.

chyba przereklamowany...

Niewiem skąd tyle zachwytów nad tym podkładem.....kupilam go ze względu na opinie oraz na dużą ochronę.Mam 40 lat,cere bardzo zniszczoną bliznami potrądzikowymi,plamami i przebarwieniami po silnym poparzeniu twarzy laserem fraxel,ktory mial za zadanie zminimalizowac widoczność blizn,a stalo sie odwrotnie....achhh szkoda gadac.wiele sobie obiecywalam po tym podkladzie i zawiodlam sie.Krycie-przeciętne-do tej pory uzywalam Kanebo ,ktory krycie mial lekkie do sredniego ,a więcej ukrywal niz Shiseido.Mam odcien medium beige.wydaje mi sie,ze bardziej jeszcze uwidacznia blizny,do tego tworzy smugi,jesli za duzo i w pospiechu nałoży sie go na twarz.Jesli umiejetnie i delikatnie-jest ok.ale o kryciu nie ma mowy!i tu najbardziej sie zawiodlam.Kolejnym minusej jest straszne błyszczenie twarzy-wlasciwie to takie rozświetlenie połączone z błyskiem.Tam,gdzie nie mam blizn i plam,wygląda to ładnie ,ale na policzkach tragedia!lampa błyskowa plus blizny-fee.Matowienie twarzy pudrem nie pomaga.Niewiem co myśleć o tym podkładzie,ale chyba wiecej do niego nie wrócę.Aha-odcień medium beige(sp 60)nadaje sie do opalonej skóry-nadaje kolor żółtawego brązu,ale jak juz wspomnialam ,uwidacznia wszelkie nierównosci i strukturę skóry,a plamy jak byly widoczne tak sa.Przynajmniej u mnie.Szkoda...plusy jedynie za trwałosc -nie splywa rzeczywiscie i ochrone.
dokladka-po pół roku uzytkowania i nauczenia sie go uzywac-palcami ,nie gąbka-na dobrze nawilzonej skorze jest rewelacyjny.Owszem latem blyszczy sie jak latarnia,ale na mojej skorze wszystko daje taki efekt.Teraz w sezonie jesienno-zimowym sprawdza sie pozytywnie.nie zapycha,nie wyskakuja niespodzianki,cera wydaje sie gladsza,ale moze to bardziej efekt maseczek silnie nawilzajacych.Uwaga-skora naprawde musi byc nawilzona,inaczej tworzy smugi i plamy.Kupie kolejne opakowanie.

używam jako filtr

Jest to podkład który kupiłam z uwagi na wysoką ochronę bo wybór na rynku- również tym farmaceutycznym nie jest duży. Trochę jesteśmy na siebie skazani bo avene 50 i svr 50 w kompakcie są za tłuste dla mnie a ochrona przy dużym słońcu jest u mnie konieczna bo walczę z przebarwieniami. Zupełnie płynna postać, czego nie spodziewałam się przy pierwszym użyciu. Zupełnie lekki podkład, zarówno przy rozprowadzaniu i finalnie gdy zastygnie. Uważam, że daje mocne krycie. Nie wymaga w mojej ocenie jakiegoś szczególnego zmatowienia wiec gdy jest gorąco pozwalam sobie tylko na ten podkład i tylko jakiś róż bo twarz jest po nim mocno jednolita. Dlaczego daje tylko 3* - bo poza kryciem i ochroną nie daje zupełnie nic więcej, nie poprawia wyglądu, nie nawilża, ani nie wygładza. A podkłady w tej cenie powinny raczej coś więcej. Muszę kupić ponownie bo potrzebuje ochrony a ten jest lekki.

Niewypał

Dla mnie totalna porażka- możliwe, że kosmetyk nie sprawdza się na suchej skórze. Miałam okazje używać go bezpośrednio po wyjeździe wakacyjnym a więc buzia była opalona i bardziej przesuszona. Niemniej jednak podkład w ogóle sie nie sprawdził.
- bardzo widoczny na skórze
- podkreśla suche skórki i uwidacznia pory
- szybko zastyga i zostawia smugi
- przesusza
- nietrwały!- przy noszeniu okularów od razu zniknął spod skrzydełek na nosie, więc powątpiewam w jego trwalośc w sytuacjach ekstremalnych

Dla mnie porażka.

super podkład na wakacje

podkład utrzymuje się cały dzień bez poprawek nawet po kapieli słonecznej ,ładnie wygładza a umiejętnie dobrany odcień pozwala uniknąć efektu maski. Kryje drobne zaczerwienienia ,nie wiem jak z wypryskami ,ponieważ nie posiadam.Mój wakacyjny must have!:) zamiennik klasycznego Estee Laudera DW:) .Dodatkowym plusem jest duzy filtr który zabezpiecza przed poprzeniami:) czyli krem do opalania i podkład w jednym! Polecam!

Idealny do cery mieszanej

Idealny do cery mieszanej - trwały, nie uczula, dobrze kryje, utrzymuje się 8-10 godzin co przy mojej skórze - 39 letniej skłonnej do wyprysków mieszanej w kierunku tłustej powoduje iż podkład zajmuje pierwsza lokatę na równi a moze ciut wyżej niż color stay Revlon i double wear estee lauder

NIE ZAMIENIĘ NIGDY!

Tak jak stwierdziłam w nagłówku; nie zamienię go nigdy :)
Jest długotrwały, wodoodporny, posiada wysoki filtr. Dobrze się go aplikuje, jest wydajny - wystarczy bardzo niewielka ilość, żeby pokryć nim całą buzię. Nie widać go na twarzy, tworzy taka przyjemną "woalkę", a nie "ciastko", wygładza pory i trzyma się w idealnym stanie cały dzień. Jedyny minus, to taki, że troszkę moja buzia zaczyna się po nim świecić, ale tu przychodzi na ratunek również wodoodporny Prime And Fine z Catrice.
Kolejnym minusem jest cena, ale za taki podkład naprawdę warto :)
Szczerze polecam :)

Wakacyjny podkład

Jest to mój idealny wakacyjny kosmetyk. Jest wodoodporny i posiada dość wysoki filtr UV. Posiada dość duże krycie ale przy tym odpowiednie jak na podkład wakacyjny. Nie trzeba go przypudrowywać ponieważ nie zostawia błyszczącego wykończenia a bardziej satynowe. Jeśli chodzi o jego konsystencję to jest on bardzo płynny ale nie jest to dla mnie problemem. Bardzo podoba mi się jego zapach który nieodłącznie kojarzy mi się z wakacjami :D

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 1 zaczęte

Najlepszy z najlepszych

Zuzyłam już 3 opakowania tego podkładu i 2 opakowania w kompakcie i oba są moimi hitami!!!! Lekkie, ale dobrze kryjące, fjne, jasne kolory ja uzywam SP 30 ligh orche lub SP40. Podkład zawiera filtry i jest to w moim przypadku pierwszy podkład który nie spływa mi z twarzy podczas upałów. Używałam już EL DW - był moim poprzednim faworytem, ale odrobinę wysuszał, Rewlon, Atelier Paris i wiele innych. Naprawdę podkład wart swojej ceny. Podkład jest wydajny, mi przy codziennym używaniu wystarcza na prawie 3 miesiące!!! Polecam!!!

Używam tego produktu od: 12 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

Ulubieniec lata.

Zalety :
- Ładne, wyróżniające się opakowanie z dozownikiem w kształcie dzióbka. W środku metalowa kuleczka pozwalająca na dobre zmieszanie całej formuły. Do całości dodana gąbeczka zamknięta w pudełeczku tego samego koloru (nie używałam jej ani razu dlatego nie wypowiem się na temat jakości, jednak wydaje się być pomocna podczas podróży czy "do torebki").
- Posiada wysoki filtr jak na podkłady.
- Przyjemny, delikatny zapach.
- Nie tworzy efektu maski.
- Zapewnia krycie od średniego do pełnego.
- Łatwo się rozciera ale szybko zastyga.
- Ma lekko wodnistą konsystencję.
- Delikatnie "wżera się" w skórę pokazując jej strukturę. - Nie tworzy efektu maski.
- Nie tłuści.
- Nie podrażnia ani nie uczula.
- Nie brudzi ubrań.
- Nie migruje.
- Odporny na ekstremalne warunki - deszcz, pot, sebum, kąpiel.
- Daje matowy/satynowy efekt.
- Nie zaczyna błyszczeć się z czasem.
- Nie wymaga poprawek w ciągu dnia.
- Lekko nawilża.
- Nie sprawia problemów przy demakijażu.
- Nie nasila objawów skórnych (trądzik, alergia).
- Wydajny.
- Bardzo dobrze napigmentowany.
- Wytrzymuje cały dzień na swoim miejscu.

Wady :
- Opakowanie - jedyne czego mi w nim brakuje to przezroczysty pasek z boku pokazujący zużycie produktu.
- Mała gama kolorystyczna w naszym kraju, skutkuje to problemem w doborze koloru.
- Jest dość "chodliwym" produktem w okresie letnim dlatego ciężko dostać jasne kolory.
- Dziewczyny o karnacji śnieżki raczej nie dobiorą nic dla siebie.
- Potrafi lekko ciemnieć z czasem - tak o pół tonu (nie więcej).
- Potrafi podkreślać suche skórki ale nie przesusza skóry.
- O20 (LIGHT OCHRE) wpada w żółte tony. Niestety to najjaśniejszy odcień na naszym rynku.

Podsumowując - bardzo przyjemny, nie do zdarcia na lato. Ubolewam nad małą gamą kolorystyczną w perfumeriach. Sprawdza się przy lekko opalonej skórze. Na zimę niekoniecznie (ze względu na kolory).

Używam tego produktu od: 5 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.