Bielenda, Golden Oils, Masło do ciała ultra nawilżające

Bielenda, Golden Oils, Masło do ciała ultra nawilżające

Masło do ciała Golden Oils ultra nawilżające firmy Bielenda zawiera w sobie prawdziwą moc drogocennych olejków piękna. Bogata nawilżająca formuła bazuje na połączeniu silnie kondycjonujących, odżywczych, natłuszczających właściwości szlachetnych olejków z najdalszych zakątków świata: olejek makadamia –nawilża, odżywia i regeneruje skórę suchą i łuszczącą się; olejek marula – ceniony za swoje właściwości przeciwstarzeniowe i antyrodnikowe, uzupełnia płaszcz lipidowy naskórka; olejek kukui – zmiękcza naskórek, odżywia skórę i zwiększa jej odporność. Masło do ciała Golden Oils ultra nawilżające firmy Bielenda szybko poprawia kondycję skóry dostarczając jej wszystkiego co najlepsze. Znika uczucie suchości skóry i nieprzyjemnego napięcia. Skóra jest wyraźnie odżywiona i sprężysta. Produkt testowany dermatologicznie.

balsamy
Struktura
bogate
masło

Szału nie robi

O ile bardzo lubię olejek do ciała z tej samej serii o tyle to "masło" kompletnie mnie rozczarowało. Dziwią mnie pozostałe opinie i albo źle trafiłam, albo każdy ma inne odczucia. Uważam, że to nie jest masło. Ma konsystencję balsamu - jest dość rzadkie. Szybko się wchłania i po chwili nie ma go już na skórze (mimo, że moja skóra nie jest przesadnie sucha). Efektów po pierwszym opakowaniu nie zauważyłam.

Na lato idealny

Masło jest bardzo duże i "zbite", gęste. Dość trudno rozprowadza się po skórze, ale szybko się wchłania. Pozbawia też uczucia takiego "napięcia" skóry. Same olejki to zdecydowanie nie moje klimaty, ale połączenie masła z olejkami! Uwielbiam. Skóra jest mocno nawilżona, może lekko natłuszczona, ale dzięki temu nawet najbardziej suche miejsca są dobrze zabezpieczone. Dzięki olejkom utrzymuje się cały dzień, a skóra pięknie się błyszczy. Jest idealny na lato do spódniczki, nałożony na nogi świeżo po goleniu. <3

Kupione przypadkiem, a jednak strzał w 10

Kupiłam go przypadkiem w Tesco, chwyciłam go z półki myśląc, iż to jest peeling z tej samej serii. Przeleżał długi czas w łazienkowej półce, gdy po wyczerpaniu zapasów balsamów, byłam zmuszona go kupić. Nie żałuję jednak wydanych pieniędzy. Obłędny zapach, delikatna konsystencja i dobrze zabezpieczone opakowanie (pod wieczkiem jest sreberko). Starczał mi na stosunkowo długo (ok. 6 - 7 miesięcy) przy codziennym wieczornym rytuale. Skóra po tym produkcie była odżywiona i delikatna. W miarę szybko się wchłaniał i nie pozostawiał plam na ubraniach

NAJLEPSZY

Jestem w tym zapachu zakochana .
Konsystencja jest idealna, nie leista.
Dobrze nawilża,lecz bardzo krótko to nawilżenie trzyma.

Plusy:
+ zapach
+konsystencja
+opakowanie

Minusy
BRAK

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 w trakcie

Działanie bardzo dobre, zapach męczący!

Nowe masła Bielendy lubię bardzo. Po zachwycie wersją waniliowo-pistacjową, skusiłam się na serię Golden Oils - wybrałam wersję ultra nawilżającą.
I o ile działanie jest bardzo dobre, o tyle zapach po kilku dniach używania stał się bardzo męczący. Był ostry, trochę duszący - mydlany jakby.

Konsystencja przyjemna - nie za gęsta, nie za rzadka. Budyniowa, puszysta. Tak jak wspomniałam, działanie bardzo na plus. Szybko się wchłania, bardzo dobrze nawilża, odżywia ...
Ech, gdyby nie ten zapach.

Używam tego produktu od: używałam półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

dość zwyczajne

Kupiłam pod wpływem chwili, zrobiło się chłodniej, zagrzały kaloryfery i skóra odczuła to od pierwszego dnia. Producent naobiecywał tu niesamowitego nawilżenia wiec ochoczo zabrałam się do wcierania.

Konsystencja bynajmniej nie jest maślana, to dość gęsty balsam w pudełku. Ma beżowy kolor, łatwo się rozprowadza i przyjemnie wchłania. Nie tłuści się, nie lepi. Pozostawia lekką warstewkę nawilżenia, czuć, że na skórze coś jest.

Nawilżanie jest ale nie jakieś &quot;ultra&quot;. Produkt nawilża przyzwoicie, myślę, że dla kogoś z mocno suchą skórą będzie zbyt słaby. Skóra u mnie pielęgnowana tym produktem jest miękka, gładka ale bez zachwytu. Niestety, na łydki potrzebuję czegoś mocniejszego.

Cudów tu nie ma, zachwytu też nie, jest nawilżanie bez dopisku ultra. Cena przeciętna, wydajność słaba - zużyłam całość w niecałe 3 tygodnie przy codziennym smarowaniu się. Można ale nie trzeba.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe