TensiMed pH 5,5, Delikatna pomadka do ust

TensiMed pH 5,5, Delikatna pomadka do ust

Delikatna pomadka do ust TensiMed ph5,5 zawiera:
-bisabol, aktywny składnik na bazie rumianku, który chroni usta przed podrażnieniem
- witaminę E chroniącą komórki i przeciwdziałającą podrażnieniu skóry
- wysoki filtr ochronny (SPF25) chroniący skórę przed promieniowaniem UVA/UVB
- kojący olejek z jojoby.
Nie zawiera parafiny ani konserwantów. Wyprodukowana z naturalnych surowców. Bezzapachowa.

Cena: 16 zł / 2 x 4,8 g

POlecam! Extra!

Fajniutki, sprawdzi się nie tylko w wakacyjnym słońcu ale i zimą!
Zgadzam się w 100% z Panią poniżej!

- bardzo dobrze chroni usta przed utratą wilgoci,
- przyjemnie natłuszcza ale nie obciążając
- konsystencja nie jest twardy i trudny w aplikacji ani też za miękki czy rozpływający się

Niestety teraz trudno dostępny :( czasem można gdzieś zamówić, albo poprosić farmaceute o sprowadzenie jak w przypadku większości trudno dostępnych (niestety kosmetyków) SEBA MED które szczerze i z czystym sercem moge polecić

Używam tego produktu od: dawna

Rumiankowa rozkosz

Dostałam ten dwupack na Gwiazdkę zeszłego roku.
Pomadka jest(PLUSY):
+pomadka jest bardzo dobra
+dobrze nawilża i dobrze natłuszcza
+ma piękny rumiankowy zapach, smaku nie posiada
+dobrze sobie radzi ze spierzchniętymi ustami
+goi podrażnienia
+jest bardzo wydajna i skuteczna na zimę wręcz niezastąpiona
A teraz jedyny MINUS jaki znalazłam to to, ze opakowanie się psuje wręcz się rozwala... ale cóż...
Pomadka jest godna polecenia, aha jeszcze jedno: jak posmarujecie wieczorem nią usta, owszem tłusta warstwa będzie się utrzymywać prawie całą noc, ale jak potem wstaniecie z łóżka tłusta warstwa zniknie, a wasze usteczka będą super nawilżone.

Używam tego produktu od:gwiazdka 2006 rok
Ilość zużytych opakowań:1 ale została mi jeszcze 2 pomadka, której zuzywał dosłownie początek

tłuścioszek

Skusiłyśmy się z siostrą na tą pomadkę (a raczej pomadki, bo chyba jednej kupic nigdzie nie można) na promocji, kiedy to za te 2 sztuki płaciło się jakieś 8-9zł, więc za sztukę wyszło śmiesznie tanio :) I całe szczęście, bo więcej niż te 4zł pomadka warta nie jest. Siostra była z niej nawet zadowolona, ale ja i moje wymagającu usta już mniej. Pomadka jest strasznie tłusta i chyba oprócz natłuszczenia i lekkiego nabłyszczenia (za sprawą tego tłuszczu;)) nic z wargami nie robi. No, może jeszcze chroni przed słońcem, bo w końcu ma dość wysoki filtr. A jeszcze do tego niezbyt pięknie pachnie, żeby nie powiedzieć, że śmierdzi :( A miała być bezzapachowa... Niemniej jednak jak dla mnie na lato się nie nadaje, gdyż za bardzo natłuszcza, a na zimę też nie bardzo, bo ani nie odżywia ani nie regeneruje. W sumie najczęściej używam jej w domu i to też nie za chętnie... Zresztą ciężko mi ją gdziekolwiek zabrać ze sobą, gdyż plastykowa oprawka jest tak nietrwała, że pękła mi sama nie wiem kiedy zaraz na początku i teraz się nie domyka, że tak powiem