Ingrid Cosmetics, Make Up Base, Mattifying & Anti Redness (Baza pod makijaz matująca i redukująca zaczerwienienia)

Baza pod makijaż korygująca zaczerwienia marki Verona z serii Ingrid optycznie spłyca drobne zmarszczki oraz niweluje niedoskonałości cery. Mineralny, zielony pigment zawarty w bazie koryguje wszelkie zaczerwienia, a unikalne jedwabiste wykończenie sprawia, że kosmetyki kolorowe nakładane na bazę są stabilne i łatwiej się rozprowadzają. Dzięki obecności kwasu hialuronowego, który głęboko i intensywnie nawilża oraz nadaje sprężystości i elastyczności skórze, makijaż wygląda perfekcyjnie przez wiele godzin. Opakowanie z pompką umożliwia higieniczną aplikację produktu.

Nie przy suchych skórkach

Baza świetnie sprawdza się przy skórze tłustej i zaczerwienionej. Używałam jej przez 2 miesiące i radziła sobie bardzo dobrze. Przedłużała trwałość podkładu, redukowała zaczerwienienia i matowała. Niestety, gdy zjawiła się zima, a wraz z nią suche skórki baza bardzo je podkreślała. Jednak poza tym jednym mankamentem wszystko na plus, :)

Świetna

Używam tej bazy od niedawna ale już teraz wiem że będzie ze mną na długo. Zakupiłam ją z myślą o tym żeby przykryła moje lekkie zaczerwienienia na twarzy i niewielkie blizny a przy tym dobrze zmatowiła mi strefę T która się świeci. Co do redukcji zaczerwienienia sprawdza się super, nakładam jej niewielka ilość bo tyle potrzebuje moja twarz się super działa , po nałożeniu podkładu twarz wygląda dużo lepiej jest ładnie przykryta bez widocznych plam , nie wysuszona , baza również nie uczuliła mnie. Sam makijaż z tą baza dobrze współgra i utrzymuje się o dziwno dużo dużo dłużej niż bez bazy. Co do matowienia to zauważyłam lekkie matowienie, widocznie moja cera jest bardziej wymagająca. Sam produkt ma fajnie opakowanie z pompką dzięki czemu sami dozujemy sobie ilość potrzebnego produktu , konsystencja jest lekka przyjemna szybko się wchłania. Baza jest super wydajna a cena warta zakupu.

Źle wybrałam

Cera: mieszana, trądzikowa
Ogółem źle dobrałam bazę pod makijaż. Ta nadaje się na pewno na zaczerwienienia, ale stanowią u mnie one około 15%. Baza rzeczywiście matuje, czy przedłuża trwałość to ciężko jest ocenić. Na pewno strasznie wysuszyla mi cerę po częstym stosowaniu. Nie nadaje się u mnie na nałożenie całej twarzy. Gdy się ją tak nałoży wygląda się podobnie jak zombie

3 x Nie

Osobiście u mnie nie sprawdza się ta baza. Mam nierówny koloryt skóry z różnego rodzaju zmianami i dodatkowo trądzikiem. Konsystencja fajna. Nakładając ją na twarz wogóle nic mi nie pomaga tylko dodatkowo tłuści mi skórę. Nawet nakładana dużą ilością i stopniowanym kryciem nic nie pomaga. A wręcz przeciwnie. Wolę użyć samego dobrze kryjącego podkładu. Cena nie powala. Napewno nie zakupię ponownie i nie polecę nikomu. Napewno dla osób z bardzo małymi niedoskonałościami i lekkim problem kolorytu skóry.

nie zatyka porów, nie przesusza cery, nie wywołała u mnie reakcji alergicznej

Od zawsze borykam się z problemem świecącej się skóry w strefie T i płytko osadzonych naczynek krwionośnych (czerwone policzki, skrzydełka nosa, środek czoła). Baza jest naprawdę świetna, nie zatyka porów, nie przesusza cery, nie wywołała u mnie reakcji alergicznej. Rozjaśnia koloryt skóry, zakrywa naczynka i częściowo matuje, reszte makijażu wykanczam pudrem. I najważniejsze, widzę różnice w przedłużeniu makijażu. Sama w sobie jest wydajna i umieszczona w stylowym opakowaniu, godnym każdej wizażystki ❤

czy ja wiem...

Baza trochę rozjaśnia cerę, matuje i nie roluje się. Jest ona wydajna, szybko się wchłania i nie wysusza skóry. Nie zauważyłam żeby makijaż dzięki niej się trzymał dłużej. Jest na twarzy i to tyle. Obojętnie czy jest nałożona pod makijaż czy nie podkład i tak się ściera. Myślę, że nie warto jej kupować, bo nie robi za wiele. Za to wystarcza na na prawdę długo. A co do opakowania. Jest ono bardzo fajne, dosyć solidne i ma pompkę, która jest bardzo fajna. Design również jest ładny, no ale dla samego opakowania nie kupuje się produktu. :D

Cudo

Baza jest cudowna - jeden z najlepszych moich wyborów kosmetycznych w ostatnim czasie. Od dłuższego czasu miałam zaczerwienienia na twarzy i nie wiedziałam co z tym zrobić. Baza idealnie zamaskowała zaczerwienienia, po czym zmatowiła cerę. Idealnie ujednolica koloryt skóry. Wydłuża trwałość makijażu. Bardzo fajna konsystencja, wygodny aplikator. Bardzo łatwo bazę można nałożyć opuszkami palców. .
W moim przypadku idealnie się sprawuje jako lekki domowy makijaż, wystarczyła tylko baza, a miałam ładnie wygładzoną cerę, nie musiałam korzystać z podkładu.
Baza nie uczula, nie podrażnia, ma lekko subtelny zapach. Nie wiem czy to efekt korzystania z bazy, ale już mi prawie zniknęły zaczerwienienia , chyba czas na kolejną bazę Ingrid, która będzie odpowiednia do nowych potrzeb cery .

Taka sobie...

Kupiłam niedawno tę bazę w Hebe na promocji. Skusiłam się, ze względu na jego zielony pigment. Mam cerę mieszaną w kierunku normalnej, która jest zaczerwieniona na czole, w okolicach nosa i policzkach. Po nałożeniu rzeczywiście cera była ładnie 'stlumiona', wyglądała dosyć przyzwoicie, wygładziła mi delikatnie pory. Byłam również ciekawa jak sprawdzi się trwałość makijażu. Hmmm... Jeśli chodzi o strefę T, to świeciłam się standardowo, czy nakładam bazę czy nie. Zważył mi się podkład na czole, w okolicach nosa i niestety na policzkach podklad się przemieszczał, po odciśnięciu bibułka po prostu robiły się dziury, normalnie tak się nie dzieje. Dla mnie nie robi wielkiego szału... A najgorsze jest to, że zapchał mnie na czole. Zapowiadało się obiecująco ale jednak pójdzie w świat. Nie mam jakieś problematycznej cery, a pomimo to u mnie jednak ten produkt się nie sprawdził. Typowe MEH.

Baza na naczynka z zielonym pigmentem

Fantastyczna baza idealnie maskująca naczynka. Kolor zielony jest bardzo ładnie stonowany, wyrównuje kolor skóry, doskonale maskuje naczynka, blizny i inne niedoskonałości skóry. Przedłuża trwałość makijażu i ułatwia jego aplikację.

Idealna baza pod makijaż

Ta baza jest mega! Świetnie nakłada się na twarz przy czym matuje i faktycznie redukuje zaczerwienienia. Skóra jest gładka, dzięki czemu wygląda młodo i promiennie.

Zielono mi

Zielony kolor bazy bardzo ładnie tuszuje niedoskonałości - nie tylko zaczerwienienia jak podaje producent, ale również np. małe blizenki. Dodatkową zaletą jest to, iż baza również delikatnie nawilża nie przeciążając skóry.

Ingrid baza redukująca zaczerwienienia

Baza wyrównuje koloryt skóry. Dzięki zielonemu kolorowi zmniejsza zaczerwienienia, ale trzeba uważać, bo jeśli nałożę jej zbyt dużo jestem strasznie blada ;-). Dodatkowo ładnie wygładza skórę i przedłuża trwałość makijażu.
ZALETY
wyrównuje koloryt skóry
wygładza skórę
przedłuża trwałość makijażu
mega wydajna
nadaje się do samodzielnego użycia