Ingrid Cosmetics, Makeup Base, Smoothing & Illuminathing (Baza pod makijaz rozswietlająco - wygładzająca)

Baza pod makijaż rozświetlająco - wygładzająca marki Verona z serii Ingrid optycznie spłyca drobne zmarszczki oraz niweluje niedoskonałości skóry. Odżywia ziemistą, pozbawioną blasku cerę dając efekt delikatnego rozświetlenia przywracając skórze naturalny blask. Unikalne, jedwabiste wykończenie sprawia, że kosmetyki kolorowe nakładane na bazę są stabilne i łatwiej się rozprowadzają. Produkt przedłuża trwałość makijażu o wiele godzin. Kwas hialuronowy zawarty w składzie kosmetyku głęboko i intensywnie nawilża nadając skórze sprężystość i elastyczność. Opakowanie z pompką umożliwia higieniczną aplikację produktu.

Naprawdę dobry produkt w niskiej cenie

Bazę zakupiłam już jakiś czas temu na promocji w drogerii (za około 17 złotych) i służy mi do tej pory :). Jest niezwykle wydajna i warta każdej złotówki. Posiadam wrażliwą cerę, która czasami traci blask z powodu zmęczenia, niewyspania, intensywnego trybu życia. Długotrwała pielęgnacja potrafi usunąć szary odcień skóry, ale co kiedy nasza cera musi wyglądać pięknie i promiennie natychmiastowo? Na szczęście jest baza Ingrid :).

Opakowanie tego kosmetyku to niewielka, szklana buteleczka, do której dołączono czarną, plastikową pompkę. Wspomniana pompka zazwyczaj działa bez zarzutu, lecz kilka razy zdarzyło mi się, że się zapchała - zdecydowanie jest to rzecz do poprawienia. Sama baza jest delikatnie różowa i posiada srebrno-perłowe drobinki, z pomocą których wspaniale rozświetla buzię. Ma lekką, przyjemną konsystencję i bardzo ładnie rozprowadza się na skórze, wygładzając ją - co bardzo ważne nie tworzy smug oraz nie roluje się. Świetnie współpracuje z każdym podkładem - tym mineralnym jak i zwykłym fluidem. Znacząco przedłuża trwałość makijażu, również latem, gdy temperatury są bardzo wysokie.

Baza nie uczula oraz nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, nie wpływa również negatywnie na jej wygląd, to znaczy nie wysusza jej oraz nie zapycha porów. Świetnie sprawdza się przy okazjonalnych makijażach, jak na przykład na wesele, imprezę czy randka. Delikatne drobinki nadają cerze zdrowego, promiennego wyglądu, dzięki czemu nawet zmęczona i pozbawiona blasku cera błyskawicznie będzie wyglądać pięknie :). Jest bardzo wydajna i wystarcza na długi czas. Zdecydowanie polecam!

Całkiem niezła

Moja pierwsza baza pod makijaż :) Ale przejdźmy do recenzji:
•konsystencja jest delikatna, aksamitna, ani za gęsta, ani za rzadka (w sam raz)
•kolor to pudrowy róż z błyszczącymi drobinkami
•wygładzenie - delikatne
•rozświetlenie - tak rozświetla, ale bardzo bardzo delikatnie. Po nałożeniu samej bazy twarz świeci się jakby ktoś nas obsypał brokatem, jednak po nałożeniu podkładu tych drobinek nie widać, znikają pod warstwą podkładu
•pompka - odmierza odpowiednią ilość produktu

Poza tym produkt jest wydajny, przedłuża trwałość makijażu, jest dobrze dostępny i nie za drogi. Warto przetestować.

Gdyby nie ten brokat

Powiem wam ze jeżeli chodzi o kosmetyki marki Ingrid to jest u mnie różnie . Jedne lubię bardziej np. podkłady a drugie mniej np. pudry . Baze rozswietlajaca pod kupilam stosunkowo niedawno , spontanicznie gdyż nabrałam ochoty na jakieś dodatkowe rozswietlenie cery na upały .W sklepie było do wyboru parę wersji tej bazy ale ta zainteresowała mnie najbardziej . I nie powiem ze mnie najbardziej na zakup tej bazy skusil ten piękny pudrowy róż .

+konsystencja ( przyjemnie kremowo silikonowa , nie roluje się nie sciera dobrze łączy się z podkładem , nie uczulila i nie podraznia , nie zmienia kolory podkładu , przedłuża trwałość makijażu , daje delikatny efekt nawilzobe i wygłoszonej skóry )

-ten brokat ( wszystko było by super g dzyz baza bardzo mi się spodobała fajnie się jak używa ale ten brokat!!! Mimo że po nałożeniu podkładu wydaje się być już całkowicie nie widoczny to kiedy tylko wejdziemy do mocno oswietlonego pomieszczenia albo poprostu wyjdziemy na słońce widać jak bardzo cera obsypana jest brokatem , niestety bardzo nie lubię tego efektu , mimo iz wszystko w tej bazie jest świetne to niestety grube drobinki brokaty kompletnie ja eliminują )
Uważam ze produkt jest naprawdę fajny jeżeli nie bojicie sie brokatu to śmiało bierzcie być może wam się sprawdzi .

Diamentowa :)

Kupiłam tę bazę na promocji, zaciekawiła mnie a nie miałam wcześniej okazji zapoznać się bliżej z tą marką kosmetyków. Testuję ją od niedawna, ale jestem zachwycona tym kosmetykiem. Myślę że jest warta swojej ceny ok.20zł ja kupiłam ją za 9zł i jeżeli jest jeszcze w sklepie po takiej cenie, na pewno zrobię sobie zapasy.

Robi to, co trzeba.

Mam cerę mieszaną. Często nos i część policzków mam strasznie suche, pozbawione blasku. Bazy używam zazwyczaj na całą twarz - głównie z kremem BB, na centralną część czoła, nos i okolice nosa - przy podkładach. Jak dla mnie taka cena (ok. 20 zł.) za bazę dość dobrej jakości jest przystępna. Baza nie roluje podkładu, ładnie rozświetla twarz, jakoś mocno nie przedłuża trwałości makijażu, ale nie znalazłam jeszcze żadnej bazy drogeryjnej, która by to robiła.

Jedna z moich ulubionych baz

Produkt ten bardzo lubię. Bazę dostałam na święta i właśnie kończę opakowanie, więc jest w miarę wydajna. Fajnie się rozprowadza, a twarz po niej jest miła w dotyku. Trudno jest mi stwierdzić czy rzeczywiście utrwala makijaż bo po 8h w pracy nie ważne jaki mam podkład i bazę to i tak nie wygląda już tak samo jak rano od razu po zrobieniu, a w pracy nie mam zbytnio czasu kontrolować tego w którym momencie makijaż zaczyna się "zmieniać".
Nie zgodzę się z tym, że baza jest rozświetlająca bo w moim przypadku kompletnie tego nie robi, a rozświetlenie widoczne jest tylko na moich palcach zaraz po nałożeniu.
Mimo wszystko ta baza ma w sobie coś co powoduję, że na pewno nie jest i nie będzie to moje ostatnie opakowanie tego produktu.

Szału nie ma

Kupiłam ten produkt z ciekawości i nie jestem z niego zadowolona.Przede wszystkim baza za bardzo rozświetla skórę,przez co twarz wygląda jak posypana brokatem.Nie zauważyłam żeby makijaż po jej zastosowaniu był trwalszy.Dobrze nawilża skórę.Wygodne opakowanie z pompką i ledwo wyczuwalny zapach.

Fantastyczna!

Zacznę od podstawowych informacji-mam 25 lat oraz wymagającą cerę-suchą, wrażliwą, ze skłonnością do alergii i w dodatku z AZS.
Jest ona w doskonałej kondycji, głównie za sprawą zdyscyplinowanej pielęgnacji, ale zawsze muszę uważać na to, jaki kosmetyk na nią nakładam, by jej nie zaszkodzić.
Na tę bazę trafiłam przypadkowo, ale od razu się zakochałam!
Opakowanie to szklana buteleczka z pompką-to w zasadzie jedyny minus tego produktu, pompka lubi się zacinać, czasem się zapycha-ten szczegół producent powinien dopracować.
Baza ma kolor bladoróżowy, z mnóstwem srebrnego pyłku i mikroskopijnych drobinek. Ma aksamitną konsystencję (silikony, wiadomo), dobrze się rozprowadza i dość dobrze się wchłania, pozostawiając na skórze delikatny film. Bardzo dobrze wygładza, zaś rozświetlenie, które daje jest fenomenalne-wraz z podkładem daje efekt Photoshopa, nawet na mojej doskonałej cerze czyni cuda! Znacząco przedłuża trwałość makijażu, nie straszne mu upały, mrozy-trzyma mój make-up w ryzach, nie podrażniając przy tym skóry. Absolutnie nie zapycha, nie uczula i nie obniża kondycji mojej cery. Dobrze współpracuje z używanymi przeze mnie kremami, nie roluje się ani nie warzy.
Jest wydajna-nakładana codziennie na twarz, szyję i dekolt w ilości 3 pompek wystarcza na ponad 2 miesiące. Cena jest niesamowicie niska-tylko 24,99 zł za tak dobry produkt to śmieszne pieniądze! Dodam jeszcze, że ma bardzo ładny zapach-kwiatowy, bardzo kobiecy, uprzyjemnia stosowania. Sprawdziła się u mnie stokroć lepiej niż sławna baza Guerlain.
Naprawdę, jestem pod wrażeniem, że polska marka stworzyła tak dobry produkt w przystępnej cenie.
Polecam!!

Baza pod makijaż wygładzajaco-rozświetlająca

Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania tego produktu. Moja pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Wygładza i dalej delikatny efekt rozswietlenia co przydają sie gdy ceraz jest zmęczona . Lekka konsystencja łatwo rozprowadza sie na twarzy.Przedłuża trwałość makijażu. Baza w estetycznym i praktycznym opakowaniu. Prdoukt można zakupić zarówno w drogerji jak i w hipermarkecie

Nic specjalnego

Baza Make Up Base Smoothing & Illuminathing to różowy, błyszczący kosmetyk zamknięty w szklanej butelce z pompką. Wystarczy różowa wstążka na tej butelce i kosmetyk może być ozdobą każdej toaletki bo na pierwszy rzut oka wygląda pięknie.
Sama baza ma gęstą konsystencję. Po nałożeniu na twarz daje efekt wygładzonej cery ale także rozświetlonej. Na twarzy jest pełno delikatnych drobinek, jednak po nałożeniu podkładu nie są one widoczne. Sama baza nie przedłużyła mi makijażu, być może to dlatego, że stosuję podkład Revlon Colorstay, który jest znany ze swej długotrwałości. Może też dlatego nie byłam w stanie zauważyć efektu rozświetlenia bo podkład świetnie kryje. Baza nie zachwyciła mnie na tyle by kupić ją ponownie. Nie zauważyłam żadnych zmian w wyglądzie podkładu, trwałości czy samej aplikacji z bazą.

Jest świetna !

Baza ma bardzo przyjemną konsystencję i łatwo rozprowadza się na skórze. Skóra wygląda na wypoczętą i pełną blasku. W moim przypadku trwałość makijażu wydłużyła się o kilka godzin. Podczas promocji w Hebe kupiłam 3 Make-up Base INGRID (3 z 6 dostępnych) Stosuję wszystkie, w zależności od potrzeb. Na pewno pozostanie w mojej kosmetyczce na długo.

Baza

Nigdy nie używałam bazy pod makijaż. Skusiła mnie raczej cena. Na razie jestem zadowolona. Cera jest w jakimś stopniu rozświetlona, ale rewelacji nie robi.