Art Mini, Lakier do zdobienia paznokci

Art Mini, Lakier do zdobienia paznokci

Lakier do zdobienia paznokci zaopatrzony w mały, cienki pędzelek. Trwały, szybkoschnący. Dostępny w wielu kolorach.

świetny!

Mój ulubiony lakier do zdobień. Szybko schnie i daje bardzo ładny efekt. Pędzelek jest odpowiedniej grubości i nie rozdziela się na pojedyncze włoski. Do tego ogromny wybór kolorów, polecam zwłaszcza numer A28 (ciemnozłoty).

Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki

ok

Do zdobienia się nadaje. Niewielkie buteleczki. Całkiem fajny pędzelek.
Niestety nie raz potrzeba kilku warstw żeby widać było efekt.
Minusem jest też to - że długo schną.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ok...

+ bardzo ładne wychodzą linie
+ szybko schnie

- linie czasem trzeba poprawić kilka razy żeby wyszło ładnie

Produkt jest ok. Nic dodać nic ująć. Jest tzw. przeciętny. Nic w nim niesamowitego, ani bedznadziejnego.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Raczej nie polecam.

Lakiery mają fajne kolorki, dlatego właśnie kupiłam 2 z nich. Mają mały pędzelek i można nimi robić różniaste wzorki, ale jak dla mnie mają jedną wadę- dłuuugo schną. A ja lubie robić ciekawe wzorki, więc czasem lakieru nałoży się za dużo. Wtedy lakier tym bardziej długo schnie. I jest dla mnie zbyt gęsty.

Używam tego produktu od: Niecałego tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Niecałe 2

latwy w uzyciu

mialam juz kilka tych lakierow i sa swietne! wcale nie kosztuje 5zl, tylko 2,50. jest bardzo duzo kolorow do wyboru i chyba kazdy bedzie umial namalowac nimi jakis wzorek. co do kolorow z brokatem to rzeczywiscie, trudno sie zmywaja i moga "wyparowywac", ale to dotyczy tylko brokatu. nie wysychaja zbyt szybko
Używam tego produktu od:2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: okolo 10

Cudowny produkt!!!

Uważam że ten produkt jest świetny mam ok. 10 tych lakierów i jestem z nich bardzo zadowolona! Świetnie zdobią a najważniejsza cena ja je kupuje po 2,75zł

Używam tego produktu od:roku

na jeden sezon

Mam jedną buteleczkę czerwonego brokatowego lakieru. Pędzelek jest wygodny i cieniutki i nawet taka niesprawna ręka jak moja sprawnie maluje nim wzorki ;) Trwałość i wysychanie lakieru bez zarzutu - jedynym zarzutem może być trudność w zmywaniu (ale w przypadku brokatowych lakierów to norma) i zapach (a raczej lekki smrodek). Mam go już jakieś pół roku i nadal nadaje się do uzytku :)

Używam tego kosmetyku od ponad pół roku / ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

20.V.05. Jakiś czas temu odkryłam, że lakier ten (przechowywany w chłodnym, ciemnym miejscu) wyparował. Dosłownie. W buteleczce ostał się wysuszony na pieprz sklejony sam ze sobą, z buteleczką i pędzelkiem czerwony brokat. Zatem nie polecam, bo po co mi lakier, który po jednym sezonie wędruje do kosza?