Nanshy, Conceal Perfector Brush (Szpiczasty pędzel do rozświetlacza i korektora)

Conceal Perfector Brush to pędzel firmy Nanshy przeznaczony do podkładu, korektora i rozświetlacza, kosmetyków służących do modelowania lub rozświetlania twarzy. Włosie pędzla wykonane jest z taklonu. Drewniana rekojeść pędzla do rozświetlacza i korektora Conceal Perfector Brush Nanshy pokryta kilkoma warstwami lakieru oraz warstwą perłową.

pędzle
Wykonanie
sztuczne włosie
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

CUDO

Pędzel jaki jest, każdy widzi. Ale to, jaki jest uniwersalny, trzeba przetestować samemu:
1. korektor - pędzel idealnie rozprowadza produkt po wybranej strefie twarzy, nie zostawiając smug. Dzięki zaostrzonemu końcowi dotrze w każde miejsce. Ale niech nie zmyli Was kształt! Tym pędzlem da się również stemplować produkt, dzięki czemu zostaje dobrze wpracowany w skórę i stapia się z podkładem.
2. rozświetlacz - i to chyba moje ulubione zastosowanie dla tego pędzla. Dodatkowo spryskany fixerem pozwala nałożyć rozświetlacz na mokro taką taflą, że prawie można się w niej przejrzeć. Kształt idealny do kolistego rozprowadzania produktu na kościach jarzmowych, a czubkiem można zaznaczyć szczyt nosa czy nawet wewnętrzny kącik oka.
3. róż - nie jestem zwolenniczką różu w makijażu, ale dzięki temu pędzlowi aplikacja jest o wiele przyjemniejsza i częściej sięgam po blusher. Pędzel pozwala na stworzenie delikatnej chmurki koloru na policzkach, nie tworząc plam i łagodnie stapiając produkt z bronzerem i rozświetlaczem tak, by nie przejście między nimi było wystopniowane.
4. bronzer - tak, do tego też się nadaje. Szczególnie do precyzyjnego zaznaczenia konturu. Zazwyczaj większym pędzlem ocieplam twarz, a tym lubię podkreślić swoje rysy, by policzki były bardziej wyrysowane.
5. puder - zwłaszcza w okolicy pod oczami, gdzie nakładam wcześniej korektor. Pędzelek dociera do wewnętrznego kącika oka i pozwala na wklepanie pudru dokładnie tam, gdzie korektor lubi nam się zbierać. I potem się nie zbiera, ot taka prosta sprawa.

Polecam serdecznie ten pędzel jako że jest wielozadaniowy. Uważam, że każdy powinien taki mieć w swoim zbiorze.

Mięciutki i precyzyjny

Pędzelek bardzo mięciutki, włosie porządnie osadzone. Nigdy wcześniej nie nakładałam korektora pędzelkiem tylko gąbeczka ale teraz stawiam na pędzelek ! Dużo lepsze krycie możemy uzyskać :))

Świetny do konturowania

Conceal Perfector wbrew swojej nazwie nie jest przeze mnie używany do korektora, ale jako pędzel do konturowania i spisuje się znakomicie.

Dzięki swojemu czubkowi delikatnie i naturalnie rozprowadza bronzer (ja używam prasowanego brunatnego cienia ze Sleek\'a zbliżonego do mojego naturalnego cienia).
Potem można ładnie rozetrzeć \'cieniowanie\' mocniej przyciskając pędzel do twarzy.

Włosie jest bardzo mięciutkie i konturowanie tym pędzlem to sama przyjemność.

Zalety:
+ czubek idealny do korektora, konturowania i rozświetlacza (róż też dobrze się nakłada)
+ miękkie włosie syntetyczne
+ dobrze przycięty
+ starannie wykonany
+ szybko schnie
+ śliczna onyxowa rączka

Wady:
- dosyć ciężko doprać go z produktu do konturowania (w moim przypadku to prasowany, brunatny cień)
- dostępny tylko w drogeriach internetowych

Staranność wykonania i elegancki wygląd to już standard u Nanshy (mam ich 5 pędzli). Tym razem skusiłam się na czarną wersję, ale w zbliżeniu jest to czerń z milionem zatopionych maleńkich drobinek, wygląda bardzo ładnie. Ze swojej strony polecam, szczególnie do konturowania.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel w trakcie

Prawdziwe cudo.

To jest dopiero hicior. Idealny do korektora, no poprostu dociera do każdego zakątka na twarzy i pod oczami.
Nanshy, nanshy wyprodukujcie jeszcze dużo takich pędzli.
Są ekstra.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże