Wysuszacz lakieru do paznokci

Wysuszacz lakieru do paznokci

Nadaje się do wszystkich typów lakierów. Zawiera witaminę E i środki kondycjonujące okolice paznokci zapobiegające ich wysuszeniu. Dzięki jego zastosowaniu lakier wysycha na paznokciu szybko, bez smug, uzyskuje większy połysk i trwałość.

Świetny!

Produkt kupiłam już dawno na jakiejś promocji. Po przeczytaniu kiepskich opinii, długo leżał i jakoś nawet nie miałam ochoty go użyć. Ale kiedyś, gdy pomalowałam paznokcie i nieszczególnie zależało mi żeby super wyglądały, stwierdziłam, że spróbuję. I zaskoczył mnie! Mega POZYTYWNIE. Popsikałam paznokcie około 30min po pomalowaniu i faktycznie je wysuszył. Przeważnie nawet jeszcze przez kilka godzin wszystko odbijało się na lakierze, ale po użyciu tego produktu nic się nie odbiło. Dodatkowo bardzo przedłużył trwałość lakieru. Zawsze po kilku dniach lakier odpryskiwał, natomiast po użyciu osuszacza utrzymuje się około tygodnia i schodzi równomiernie (od czubków paznokci).

Zalety:
- naprawdę wysusza! Lakier staje się twardy i nic się nie odbija
- przedłuża trwałość lakieru
- nie matuje
- ładnie pachnie

Wady:
- pompka ciężko chodzi... Lewą ręką mam problem, żeby ją wcisnąć (ale znalazłam na to sposób - opakowanie kładę na stole i dociskam całą dłonią :D )

Szczerze POLECAM! :)

Mega trwalosc dla lakieru!

Wysusza przecietnie, ale nadaje niesamowita trwałość lakierowi. Jeden minus to fakt, że większosć lakierów po jego użyciu matowieje i dlatego poczatkowo byłam na nie, gdyż potem trzeba użyć top coat.
Stosowalam go ze względu na słabo schnący lakier, ostatnio odstawiłam bo mnie znudził i nagle się okazało, że lakier odpryskuje mi po 3 dniach a jak stosowałam ten wysuszacz to trzymał się 7 dni!
Gdyby nie efekt matowienia mial by 5 gwiazdek, lubie go za to że nadaje taką mega trwałosć każdym lakierom. Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowańŁ w trakcie 1 op.

Oj nie!

Aż się dziwię, że jeszcze nie wystawiłam oceny tego badziewnego produktu. Nie, nie i jeszcze raz nie. Matuje lakier, nie wysusza, ogólnie tragedia. Dużo lepszy jest wysuszacz z Golden Rose. Ten niestety okazał się pomyłką.

Używam tego produktu od: rok temu miałam

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

spowalniacz!

Oj nie, wiele rzeczy ten preparat robi ale z całą pewnością NIE wysusza.
Natomiast:
- matowi lakier
- pozostawia jakies kropeczki na lakierze
- smierdzi niemiłosiernie

Dużo lepsze efekty wysuszenia można uzyskac polewajac paznokcie zwykla oliwką do ciała.

Używam tego produktu od: juz nie
Ilość zużytych opakowań: kawalek jednego

niewysuszacz

nieporozumienie kompletne. psikniete na juz prawie suchy lakier z porotem go rozmiekcza, do tego mozna zapomniec o jakimkolwiek polysku. jakimkolwiek! psikniete na mokry lakier przykuje nas do tego na czym akurat siedzimy na jakies 3 kwadranse z rozciapierzonymi desperacko paluszkami w plonnej nadzieji, ze ten tak pieczolowicie nalozony lakier w koncu zaschnie. niestety-nie zaschnie. a jesli juz w koncu zaschnie ze smugami, zmatowialy i poodciskany, to szybko odprysnie.
moze to kombinacja moj lakier+cree sie nie sprawdzila- uzywalam z lakierami golden rose, miss selene, inglot i rimmel. efekty marniutkie.
zapach mi nawet pasowal, aplikartor juz mniej, rozpsikiwalo sie to po calym pomieszczeniu...

Używam tego produktu od: uzywalam jakies 10 razy /psik-psik ;)/
Ilość zużytych opakowań:1/10 jednego

nigdy wiecej

Ttragedia! Przede wszystkim smierdzi niemiłosiernie. Poza tym jak sie go rozpyli to leci na cała reke, stolik i wszystko co jest w promieniu 10cm. Paznokcie matowi a nie nabłyszcza. Moze i przyspiesza wysychanie-nie wiem. Nadaje sie ewentualnie na ostatnia wartwe lakieru. Wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:zaczelam 1 i porzuciłam:)

Nie! Nie! Nie!

Plus:
- przystępna cena
- szybko wysusza
- przyjemny zapach
- delikatne natłuszcenie skórek (nie trzeba oliwki)
Minusy:
- matowi lakier
- pozostaiwia na lakierze malutkie matowe kropeczki

Nie mam żadnych zastrzeże

Skończyłam drugie opakowanie i kupie kolejne. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Przyspiesza suszenie paznokci i łatwo się go aplikuje. Polecam wszystkim nerwuskom takim jak ja.

Klasyczny średniak

Kupiłam ten wysuszacz ufnie wierząc, że dzięki niemu, uda mi się spokojnie doczekać wysuszonego na pieprz lakieru. Do tej pory godzinne oczekiwanie na w/w stan, skutecznie odstraszało mnie od wszystkich lakierów (za wyjątkiem odżywki Peggy Sage - drogiej, niestety, ale niewiarygodnie skutecznej rewelacji, nie mającej odpowiednika wśród żadnych znanych mi marek).
Pomalowałam więc paznokcie lakierem Guerlain'a Meteorites, a ujrzane lśniące piękno, napełniło mnie dumą i samozachwytem ;). Do momentu spryskania ich recenzowanym wysuszaczem :( Podwójna warstwa wyschła (po ok 5 min.) a paznokcie prezentowały intensywny (zasługa lakieru) matowy kolor (zasługa Cree). Za to rozczarowanie zmuszona jestem odebrać mu 1*; gdyby nie to miał szanse zostać dobrym i tanim kosmetykiem.
Szkoda :(
Może doczekam się zmiany w trendach i, kiedy nastanie moda na "mat", ponownie wezmę go do ręki.

Używam tego kosmetyku od ponad roku
ilość zużytych opakowań: ciągle to samo

Można jeszcze ulepszyć

Faktycznie wysusza i utwardza lakier i do dość szybko (minuta spokojnie wystarcza), ale tylko powierzchniowo. W zasadzie trudnoby oczekiwać innego działania. :-) Trochę niewygodna jest pompka, którą trzeba nacisnąć parę razy, by zaczęła rozpylać preparat.