Nanshy, Eye Crease (Pędzel do rozcierania cieni)

Nanshy, Eye Crease (Pędzel do rozcierania cieni)

Eye Crease to wysokiej jakości pędzel firmy Nanshy jest przeznaczony do nakładania cienia w załamaniu powieki oraz do jego rozcierania. Włosie pędzla do rozcierania cieni Eye Crease wykonane jest z materiału syntetycznego zwanego taklonem. Drewniana rękojeść pokryta kilkoma warstwami lakieru oraz warstwą perłową. Dbałość o szczegóły i solidne wykonanie sprawia, że pędzle nie gubią włosia, są eleganckie i łatwe w utrzymaniu czystości.

pędzle
do cieni, do oczu
Wykonanie
sztuczne włosie
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Super!

+pędzel kupiłam w ciemno, a tak sobie dołożyłam do zamówienia, bo brakowało mi czegoś do darmowej przesyłki, bardzo miło zaskoczyła mnie jego jakość,
+jest tak mięciutki, że to naprawdę szok!
+doskonale rozciera cienie, używam go jako pędzla, którym na koniec, na czysto rozcieram cień z góry i z boku, radzi sobie idealnie, nie ściąga koloru,
+jak na tę jakość jest ultra tani,
+produkt polski,
+wygląd jest naprawdę przyjemny, bardzo mi się podoba!
+doskonale się myje, szybko suszy,
+idealnie leży w dłoni,
+nie widzę, żeby się zużywał, może nie mam go bardzo długo, ale zużycie jest żadne, czuję, że posłuży mi długie lata,
+włosie nie wypada,
+nie czuć żadnego brzydkiego zapachu, co czasem się zdarza,
+łatwość pracy tym pędzlem pozwala na blendowanie nawet największej amatorce,

-brak możliwości zakupu pędzla stacjonarnie

Gorąco polecam ten pędzel, ja na pewno kupię jeszcze kilka sztuk!

Godny polecenia

Pędzelek Nanshy Eye Crease pomaga mi w codziennym makijażu oka jak i w tym bardziej \'glamour\'. Jest z syntetycznego włosia jak wszystkie pędzle tej firmy, ponieważ Nanshy wspiera ruch "Cruelty Free".

Pędzelek jest solidnie wykonany, szczególnie zachęcam do zakupu wersji pearlescent white, bo wyróżnia się na tle innych pędzli perłowo-białym trzonkiem. Standardowo skuwka posiada grawer z logo firmy oraz napis na trzonku.
Włosie jest mięciutkie, bardziej przyjemne niż włosie naturalne i łatwiejsze w pielęgnacji (bardzo szybko się myje i nie trzeba nakładać odżywki). Pędzel ten ma dłuższe włosie i jest typową \'miotełką\' do delikatnego rozcierania granic koloru. Bardzo lubię go używać właśnie w ten sposób, robi gradient koloru bardzo szybko i sprawnie. Krótki trzonek jest oczywiście również jedną z zalet tego pędzelka.

Osobiście widzę tylko jedną wadę: pędzelki do oczu Nanshy są dosyć kosztownym wydatkiem. Pędzelek jest malutki, a kosztuje w każdym sklepie internetowym około 30 zł.

Zalety:
+ nie drapie
+ włosie syntetyczne jest idealne do produktów sypkich jak i kremowych
+ szybko rozciera kolor na powiece
+ krótki trzonek
+szybko się myje
+ włosie nie wypada, solidnie wykonany
+ śliczna wersja z perłowym trzonkiem, która wyróżnia te pędzle wśród innych

Wady:
- dostępny tylko przez internet
- dosyć kosztowny jak na mały pędzelek do oczu

Osobiście bardzo polecam zakup Eye Crease firmy Nanshy. Pędzelek jest bardzo funkcjonalny i sięgam po niego zawsze kiedy wykonuję makijaż oczu. Dodatkowo jego piękny biało-perłowy trzonek cieszy oczy.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel w trakcie