Nanshy, Masterful Collection (Profesjonalny zestaw 12 pędzli)

Nanshy, Masterful Collection (Profesjonalny zestaw 12 pędzli)

Pojemność 12 szt

Masterful Collection to efektowny zestaw firmy Nanshy składający się z 12 pędzli do oczu, ust oraz twarzy w zestawie. Pędzle Masterful Collection firmy Nanshy są przeznaczone do nakładania wszelakich podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Sprawdzają się także przy kremowych i płynnych różach czy bronzerach.
Zestaw 12 pędzli Masterful Collection Nanshy:
- Angled Detailer Brush - Pędzelek do eyelinera zgięty. Przeznaczony do nakładania cienkiej kreski na powiece. Pędzel wykonany z włosia syntetycznego. Służy do także do modelowania brwi.
- Blending Brush- Pędzel wykonany z włosia syntetycznego. Służy do nakładania kosmetyków o płynnej lub kremowej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Przeznaczony do nakładania cieniowania oraz rozcierania cieni na powiece.
- Blush Brush - Pędzel przeznaczony do nakładania różu i bronzera. Może być stosowany do nakładania rozświetlaczy (umożliwia precyzyjne konturowanie).
- Countouring Brush - pędzel przeznaczony do konturowania twarzy.
- Crease Brush - pędzel wykonany z włosia syntetycznego. Służy do nakładania kosmetyków o płynnej lub kremowej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Przeznaczony do nakładania cieniowania oraz rozcierania cieni na powiece.
- Foundation Brush - wykonany został syntetycznego, dwukolorowego włosia. Przenaczony do aplikacji podkładów w postaci płynnej lub sypkiej oraz kremowych i sypkich róży, bronzerów, także pudrów.
- Liner Brush - pędzelek do eyelinera prosty. Przeznaczony do nakładania cienkiej kreski na powiece.
- Pencil Brush - pędzel przeznaczony do rozcierania cieni w załamaniach, kącikach oczu, a także blednowania kolorów poniżej lini wodnej.
- Powder Brush - bardzo duży pędzel. Wykonany z syntetycznego, dwukolorowego włosia. Przeznaczony do aplikacji kosmetyków prasowanych, sypkich i mineralnych.
- Shader Brush - pędzel przeznaczony do nakładania, aplikowania cieni na powiekę.
- Stippling Brush - pędzel przeznaczony do nakładania podkładu.

do twarzy, do oczu
Wykonanie
sztuczne włosie
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

absolutnie cudowne

Zalety:
+ bardzo dobre wykonane, są wegańskie
+ użyte jest włosie syntetyczne
+ są miękkie
+ są przyjazne dla skóry
+ są ładne - mam z białym, perłowym trzonkiem i są drewniane
+ są elastyczne i giętkie
+ łatwo utrzymać czystość
+ pędzelek do eyelinera jest po prostu cudowny
+ reszta też jest cudowna

Lubię

Takie zestawy zwykle nie mają sensu, bo i tak nie używa się wszystkich z tych pędzli. A ten jest bardzo dobrze przemyślany:) W sumie nie korzystam z dwóch, jednego ściętego do podkładu (dla mnie bardziej do korektora w okolice nosa np., wolę inny) i ze skunksa, bo tu akurat mam lepszy. Z reszty korzystam cały czas. Świetne jest zwłaszcza jajeczko i pędzelek do blendowania. Lubię też bardzo ten do różu i do pudru. Pędzle są wygodne, bo mają krótsze trzonki. Używam ich z pół roku dopiero, może trochę dłużej, Do tej pory włoski nie wychodzą, chociaż myję je płynem po każdym użyciu na szybko i też dość często w szamponie. Plusem jest to, że nie mają wypisanych numerów, tylko to do czego służą, dlatego na początku nie ma konieczności rozpoznawania po kształcie, patrzysz na pędzelek i już wiesz do czego najlepiej się nada. Podoba mi się jeszcze design, wyglądają bardzo estetycznie. Można jeszcze dodać, że przychodzą w ładnym opakowaniu i nadają się na prezent.

REWELACJA

Mam te cuda!!!!
Są rewelacyjne. Używam od października. Jestem alergikiem, więc dla mnie bomba. Kochani jestem wdzięczna firmie Nanshy za to, że wyprodukowali pędzle typowe dla alergików, no i jeszcze to....nie cierpi żadne zwierzątko przez to, że nie jest potrzebne w produkcji ich futerko !!!!
A pędzle super wykonanie, wręcz idealne. Kupię jeszcze to napiszę o innnych produktach tej firmy. Do następnego razu. Pa.

Używam tego produktu od: Października 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 duże