Nanshy, Marvel 4 in 1 Sponge (Gąbka do nakładania podkładu 4 w 1)

Nanshy, Marvel 4 in 1 Sponge (Gąbka do nakładania podkładu 4 w 1)

Gąbka do nakładania podkładu 4 w 1 Marvel Nanshy to gąbka do nakładania fluidu, podkładów w kremie i kamieniu. Nadaje się do wielokrotnego użytku. Gąbka do nakładania podkładu 4 w 1 Sponge Marvel Nanshy jest antyalergiczna.

gąbki
do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetna gąbeczka

Miękka gąbeczka, nie chłonie dużo produktu i pozwala na równomierne rozprowadzenie podkładu oraz korektora wszędzie tam, gdzie jest to konieczne! Ścięty czubek jeszcze bardziej ułatwia pracę. Po zmoczeniu rośnie praktycznie dwukrotnie. Bardzo dobra, bardzo lubię, ale chętniej sięgam po ulubioną gąbeczkę z Shop Miss A.

Nawet dobra ale nie idealna

Jest miękka i miła w dotyku. Jest lepsza od innych gąbek, bo nie ma lateksu. Ja używam jej do nakładania korektora i fluidu. Nakładam je na mokro. Oczywiście efekt jest bardzo dobry. O wiele lepsze niż nakładanie pędzlem, albo palcami. Wszystko ładnie się wtapia w skórę, nie ma efektu maski. Jest 100% naturalny efekt. Jeśli dobrze dobierze się bazę pod makijaż to nawet dobrze się wszystko ułoży na rozszerzonych porach. Efekt bardzo mnie zadowala.
Niestety gąbeczki nie da się wyczyścić do końca. Najgorszy jest czubeczek, którym nakładam korektor. Go w ogóle nie idzie domyć. Plus przez częste mycie gąbeczka zaczęła się przedzierać w nie których miejscach.

Trwałość i praktyczny kształt

Moja gąbka już czeka na bilet do kosza i zastępstwo. Używałam jej przez około siedem miesięcy-myślę, że wynik jest całkiem niezły. Gąbka ogólnie sprawdziła się bardzo dobrze, ale miałam problem z jej domywaniem.
(EDT. 9.11.- dorzucam zdjęcia, które znalazłam na kompie, na zdjęciach gąbka w połowie używania, zapomniałam, że zrobiłam fotki :))

Piękny design.

Doskonała.
Okazuję się, iż jest to świetne rozwiązanie! Dociera ona swym końcem do najmniejszych zakamarków na twarzy :)

Świetnie nadaje się także do modelowania/konturowania. Mnie osobiście bardzo przypadła do gustu.
+ precyzyjny, równo przycięta
+ cena
+elastyczność
Nie znam minusów tej gąbeczki. Polecam,

ta jest niezła ale Real Techniques ma lepszą gąbkę

Nanshy jest moją drugą gąbka tego typu. Pierwsza to Miracle Complexion Sponge Real Techniques, która jest świetna i bardzo ją polecam.
Przez lata do nakładaniu podkładu używałam tylko palców, później zakupiłam pędzel Hakuro H50, który jednak nie spełnił moich oczekiwań. Gąbeczki sprawują się znacznie lepiej, ZMIENIAJĄ JAKOŚĆ i trwałość makijażu.
Mam cerę mieszaną, trądzikową, jest trochę do zakrycia, jednocześnie makijaż musi być trwały.

-EFEKT- dzięki niej bez problemu można nałożyć podkład bez smug, wystarczy stemplować, kosmetyki nakłada się sprawnie, dodatkowo podkład stapia się z cerą nawet gdy nałożę dwie warstwy, makijaż wygląda po prostu LEPIEJ, naturalniej i jest też bardziej trwały,
ciężkie podkłady typu Estee Lauder Double Wear zyskują na lekkości nie tracąc dobrego krycia,
gąbka nadaje się do nakładania każdego podkładu płynnego i korektora zarówno płynnego jak i w kremie

-gąbka POCHŁANIA trochę podkładu, myślę że nie ma w tym nic nadzwyczajnego, wg mnie nie są to jakieś wielkie ilości i jest to normalne zjawisko gdy do aplikacji kosmetyku używamy czegoś innego niż palców, z pewnością nie pochłania więcej podkładu niż Hakuro H50

-BUDOWA- gąbeczka jest ciekawie zbudowana, mamy szpic, który się sprawdza do nakładania korektora na wypryski, gąbka jest miękka

-ZABRUDZENIA-gąbka oczywiście szybko się brudzi, najlepiej umyć ją zaraz po użyciu wtedy brud schodzi najszybciej,
gdy podkład już zaschnie na gąbce musimy czyszczeniu poświęcić kilka -kilkanaście minut, ja używam zwykłego mydła w kostce i się sprawdza, próbowałam z mydłem w płynie ale trudniej je wypłukać
mocno kryjące podkłady oczywiście trudniej zmyć, po miesiącu używania mam już pierwsze przebarwienia na gąbce czego nie doświadczyłam używając Real Techniques, Nanshy trudniej się dopiera w porównaniu z konkurentem

-TRWAŁOŚĆ– po miesiącu używania gąbka ma kilka pęknięć, mimo że obchodzę się z nią delikatnie, Real Techniques po kilku miesiącach używania wygląda lepiej
Nanshy w jednym miejscu jest już odbarwiona, nie da się jej doczyścić,

-CENA-kupiłam w drogerii internetowej za 27,90 zł,

-świetnie sprawdza się na wyjazdy, jest mała a wielofunkcyjna

-ma przydatne opakowanie, w którym możemy ją przechowywać

Podsumowując – Nanshy daje świetny efekt ale jest mniej trwała od Real Techniques. Nie wiem czy do niej wrócę, mam już swojego faworyta a ceny są podobne.
Moim zdaniem gąbka za prawie 30 zł powinna być bardziej trwała co jest wykonalne o czym świadczy przykład gąbki Real Rechniques.

Bomba

Wszystko to co napisała moja poprzedniczka i jeszcze dodam, że super się wymywa nie tylko w dziecinnym szamponiku ale także w "Białym jeleniu" w płynie.

Ta firma wie co robi !!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie ( bardzo trwały)

Zaskoczona, jestem na tak!

Kupiłam, bo...?
... bo wszyscy się obecnie zachwycają.

Wszędzie każdy pisze, że housebeauty.pl i Nanshy i gąbeczka i ach och.

Myślę, a co mi tam, 30 zł wydam i sama ocenię, a że kolor mi się bardzo podoba to już jestem na tak.

Zaskoczyło mnie już na początku opakowanie, solidnie, elegancko.

Drugie zaskoczenie, kształt, oj bardzo poręczny.
3 zaskoczenie, łatwość czyszczenia, szampon dla dzieci i schodzi rewelacyjnie.

Bardzo podoba mi się wielofunkcyjność względem wszelkich zakamarków twarzy.

Polecam, niech każdy spróbuję, efekt super!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 gąbeczka