Zoeva, Luxe Petit Crease 231 (Pędzel do cieni)

Zoeva, Luxe Petit Crease 231 (Pędzel do cieni)

231 Petit Crease Zoeva to niezastąpiony pędzel do rozcierania cieni. Wykonany z naturalnego włosia kozy.
Wymiary:
- długość rączki 14,5 cm,
- długość włosia 1,5 cm,
- średnica włosia 0,7 cm.

do cieni
Wykonanie
naturalne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

ideał

Pędzle Zoevy to moje ideały ze względu na ich nieprawdopodobnie miękkie włosie, przystępną cenę, a także krótkie trzonki, które są nieocenione w przypadku bycia krótkowidzem. Pędzel służy mi do podkreślania załamania powieki, jest w tej roli nieoceniony, nie znalazłam lepszego. Nic się z nim nie dzieje, nie gubi włosia, nie rozkleja się.

Dobry pędzel do precyzyjnej roboty

Zaaplikuje cień na dolną powiekę, w kącik, w załamanie. Nie blenduje, bo nie do tego jest stworzony (pędzle do blendowania są mniej zbite). Ładnie się odmywa, sam w sobie jest bardzo ładny- lakierowana rączka, wytłaczany napis. Niestety okropnie drapie wrażliwe oczy. Miałam przed pędzlami Zoevy 2 pędzle Maestro, 1 hebe i 1 Mac- żaden z nich nie drapał tak jak pędzle Zoevy. Z pedzlami do oczy Zoevy tak niestety jest, że wykonują robotę wzorowo, ale sporo z nich drapie, toteż zakup polecam tylko niewrażliwcom.
Całkiem dobrze taką robotę wykonuje pędzel hebe e04- choć jest mniejszy, nie warto przepłacać za ten, chyba że kupujemy w zestawie.

przydatny

-świetnie wykonany technicznie dobra lekka lakierowana rączka , napisy wykonane bardzo czytelnie
-szybciutko schnie i łatwo się myję
-włosie po umyciu nie odkształca się , jednak od mocno napigmentowanych ciemnych cieni może się troszkę odbarwić
-nie gubi włosia
-osoby z co wrażliwszymi oczami mogą czuć lekkie drapanie używając go
-ma kilka zastosowań : najlepszy pędzel jaki mam do odcięć crease , świetnie rozciera granice cienia bez ujmowania pigmentowi intensywności , idealny do nakładania czarnego cienia na dolną powiekę
-dość wysoka cena jak za pojedynczy pedzelek

pędzel all inclusive

Mimo posiadaniu kilku zestawów pędzli Zoeva ten jest moim totalnym must-have. Nie wyobrażam sobie bez niego makijażu oka. Można nim nałożyć cień na powiekę, rozblendować czy też dołożyć kolejny. Jest idealny szczególnie na wyjazdy, gdy chcemy ograniczyć objętość kosmetyczki do minimum. Włosie po myciu pędzla pozostaje na miejscu (nie odkształca się), włoski nie odstają, a kolor też pozostaje biały (nawet mimo używania go do bardzo ciemnych cieni). Mam wrażenie, że większość pędzli Zoevy, mimo niepodważalnej świetnej jakości, da się zastąpić - choćby tańszym Hakuro, ale tez jest jedyny w swoim rodzaju. Nie jest ani tani, ani drogi, 1 szt za 412-46 zł to wydaje się sporo, ale w zestawach zdecydowanie się opłaca.

Bardzo dobry

Bardzo dobry pędzel i bardzo uniwersalny.
Na moim oku sprawdza się do rozcierania załamania powieki jak i do nakładania cieni w kącikach.
Bardzo miękki, przyjemnie się z nim pracuje, nie podrażnia ani nie drapie.
Ma bardzo wygodny trzonek, nieco krótszy niż pędzle innych marek, dzięki czemu bardzo dobrze leży w dłoni. Łatwo go także schować do większości kosmetyczek.
Dobrze się go czyści, mimo długiego używania ciągle pozostaje biały. Nie gubi włosia, nie rozcapierza się, farba na trzonku nie schodzi ani nie pęka.

Niezły

+dopóki nie poznałam M Brushy, nakładałam nim cień na dolną powiekę i od razu rozcierałam, teraz już tego nie robię, bo M Brushe przyzwyczaiły mnie swojej miękkości i nagle wszystko inne zaczyna drapać,
+piękny, ja mam wersję łososiową i brązową,
+idealnie leży w dłoni,
+piękne białe włosie,
+nie gubi włosia,
+domywa się do czysta,
+bardzo szybko schnie,
+precyzyjny, dobrze blenduje,
+stosunkowo miękki, a jak nie poznamy M Brushy, to ultra miękki,
+cena jest przyzwoita,

-/+tak naprawdę na dolną powiekę to on jest delikatnie za duży, lepiej blenduje na górnej,

-brak możliwości zakupu stacjonarnego

Jeden z lepszych pędzli Zoevy.

Świetny

Bardzo dobry pędzel do zewnętrznego kącika. Można nałożyć nim i rozetrzeć pięknie ciemny cień na zewnątrz . Jest idealnie zbity i ma dobrą "miękkość", tzn. nie za miękki i nie za twardy. Wielkość również jest do tego bardzo dobra. Można potem jak chce się bardziej roztarty efekt , bardziej miękkim popracować, ale efekt jaki daje nakładanie nim jest unikatowy. Ja czasami rozcieram jeszcze pędzlami Maxineczki, ale jak chcę mocniej zaznaczony zewnętrzny kącik to tylko on wystarczy. Polecam z całego serca.

Bardzo dobry produkt.

Bardzo dobry pędzelek do rozpoczynania własnej kolekcji. Pędzelek świetnie nakłada cienie, można nim bardzo dobrze wymodelować powiekę ciemniejszymi cieniami. Pędzelek dostaje się w bardzo fajnym etui, idealnym na podróż.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, na pewno kupię jeszcze inne pędzelki tej marki.

Do blendowania najlepszy!

O pędzlach Zoevy chodzą legendy, Swoje też kosztują, więc narazie większość moich puchaczy (zwłaszcza tych do twarzy-te są zwykle najdroższe) jest z Hakuro (bardzo sobie je de facto chwalę!) ale powolutku staram się dokupować coś niecoś od Zoevy.

Mały pędzelek do cieni z zakończeniem włosia w kształcie kulki sprawdzi się doskonale do blendowania i rozcierania cieni. W zasadzie nie mam podobnego pędzla w swojej kolekcji, ten jest niezastąpiony i najlepszy w tym celu.

+doskonała jakość wykonania-mięciutki włosie, które nie drapie delikatnych okolic oka, nie wypada nawet do myciu, puchate i zbite, utrzymujące swój kształt. Jakość wykonania rączki i skówki również na plus.
+łatwy w utrzymaniu czystości, bez problemu się go myje, suszy, nie niszczy się, nie gubi włosów ani nie traci kształtu
+ergonomiczny trzonek, który dobrze leży w ręce i dobrze się nim pracuje
+genialny do blendowania cieni-można nim cienie bez problemu nakładać, rozcierać, tworzyć gradient koloru, nie robi plam, ładnie zbiera pigment z kosmetyku (czy prasowany czy sypki), pracuje się nim dobrze i bez problemowo. Mam wrażenie, że pięknie blendowany makijaż robi się nim sam-nawet niewprawną ręką. Żadnym innym pędzlem nie jestem w stanie osiągnąć takich efektów!

Bardzo serdecznie polecam!

porządny

Zalety:
+ naturalne włosie kozy
+ bardzo dobra jakość wykonania
+ pędzel jest ładny i funkcjonalny
+ świetnie sprawdza się przy blendowaniu

Wady:
- wysoka cena

większy brat 230

Pędzle Zoevy ostatnio bardzo skoczyły w górę, widzę firmie zaczyna uderzać woda sodowa do głowy, a szkoda.

Minusy:
-absurdalna cena
-po ponad roku używania z drewnianej rączki odeszła farba
-włoski trochę straciły swój pierwotny kształt
-niedostępny stacjonarnie

Plusy:
-bardzo miłe włosie, praca z nim to czysta przyjemność
-ładnie wykonane, posiadam wersję Rose Golden
-idealnie wchodzi w załamanie powieki
-ma bardzo zbite włosie
-precyzyjny

Nie jest niezbędny

Dobrej jakości pędzelek, bardzo miękkie włosie, dobrze aplikuje i rozciera cienie, myślę że przypadnie do gustu zwłaszcza osobom o małych oczach. Jest pomocny do przyciemnienie zewn. kącika. Jak każdy pędzelek z naturalnego włosia lubi się rozczapierzać po praniu- wystarczy suszyć go w osłonce lub owinąć ręcznikiem papierowym i po problemie. Cena jest dość wysoka, ale myślę że warto. Jestem zadowolona z tego pędzla, ale jako posiadaczka dość dużych oczu uważam, że ten pędzelek nie jest mi niezbędny, wystarczy mi 228. Tylko dlatego nie kupię ponownie.