18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Kerastase, Conture Styling Mousse Bouffante (Pianka do włosów)

Kerastase, Conture Styling Mousse Bouffante (Pianka do włosów)

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 150 ml
Cena 80,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pianka Mousse Bouffante marki Kreastase z serii Conture Styling dodaje włosom objętości, pozostawiając efekt swobodnego ruchu fryzury. Pianka Mousse Bouffante marki Kreastase z serii Conture Styling może być bazą do modelowania różnorodnych fryzur, wspaniale dodaje objętości prostym włosom i podkreśla skręt naturalnych loków i fal.
Skladniki aktywne pianki Mousse Bouffante marki Kreastase z serii Conture Styling:
Ksyloza - termoochrona - naturalny cukier znany z właściwości chroniących włókno włosa przed wysoką temperaturą
Witamina E- ochrona - najbardziej rozpowszechniony przeciwutleniacz potrafiący zminimalizować niszczący wpływ środowiska na włókno włosa
Filtry UV - zapewnia fotoochronę - Filtry UV znane z właściwości minimalizowania negatywnego wpływu promieni UV na włosy.

Cena: 80zł / 150ml.
/w/

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Beznadziejna

Beznadziejna.
Po użyciu żałowałam że jej użyłam. Mam cienkie i dosyć rzadkie włosy. Oczekiwałam że ta pianka doda moim włosom choć odrobiny objętości i je uniesie a zrobiła mi na odwrót. Włosy wręcz zmatowiały i oklapły.Miałam wrażenie że się przerzedziły .
Szkoda pieniędzy na nią....

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Przeciętna, zwyczajna ale zarazem przełomowa

Moje włosy: cieniutkie, niepodatne na układanie, proste jak druty, w dobrej kondycji i zadbane, ale maltretowane codziennym myciem i układaniem, gdyż są cienkie i oklapnięte ale umiem osiągnąć całkiem porządną fryzurę (za sprawą lokówek, wałków i termoloków).

Idealnej pianki poszukuję od nastu lat. Myślę, że nie ma pianki której bym nie miała. I do dziś mogę śmiało powiedzieć, jeśli cuda to tylko z pianka Paul Mitchell fioletową.

Co innego jeśli ktoś ma ładne włosy, dużo ich, czy są grube, czy podatne na układanie. Ale jeśli ktoś ma mało włosów, w dodatku cienkich, prostych, a zarazem fryzura jest ważna i ma sprecyzowaną wizję, która i tak nie wypala to śmiem twierdzić, że nie warto zawracać sobie głowę piankami, nawet tymi drogimi.

Przed ta pianką miałam Bumble & Bumble, ta pianka miała być ostatnią do testowania. Po latach testów stwierdzam, że kończę inwestować w pianki. Ta pianka mocno mnie w tym utwierdziła. Nie robi kompletnie nic nadzwyczajnego, czego nie zrobiły by przyzwoite profesjonalne pianki za ułamek ceny, jak Wella, Goldwell,a Paul Mitchell bije ją na głowę.

Nie jest zła i nie ma zbyt wielu minusów; nie skleja, nie robi kasku itp ale jak mówię jest przeciętna do bólu. Biorąc pod uwagę cenę i niby renomę KERASTASE, mówię NIE.

Pianka ma przyjemny subtelny zapach, nie skleja włosów. Nie wywiązuje się z obietnic, po których posiadaczki cienkich włosów jak moje wiele sobie obiecują; na minus:
-nie nadaje objętości
-nie utrwala fryzury an długo

Ostatnio mam proste włosy, nie wycieniowane i zarówno z pianką jak i bez włosy wyglądają tak samo, nawet lepiej bez pianki, bo są bardziej lejące a mniej oblepione.
Dlatego ta pianka jest przełomowa, bo uświadomiła mi, że nie warto dalej szukać idealnego kosmetyku do układania, bo takiego nie ma.

Nie wątpię, że porządne włosy mogą mieć niesamowity efekt po tej piance, ale dla cienkich i na prawdę potrzebujących i zdesperowanych włosów Graalem raczej nie będzie.

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  361
  pochwał

  10,00

 2. 2

  17
  produktów

  27
  recenzji

  381
  pochwał

  9,37

 3. 3

  45
  produktów

  122
  recenzji

  125
  pochwał

  7,03

Zobacz cały ranking