Zoeva, 230 Luxe Pencil (Pędzel do cieni)

Zoeva, 230 Luxe Pencil (Pędzel do cieni)

Zoeva 230 Luxe Pencil to niezastąpiony pędzel do aplikacji wszelkiego rodzaju cieni, cienowania i mieszania, a także wykonywania makijażu w typie `Smoky Eye`.
Wykonany z naturalnego włosia kuca.
Wymiary:
- długość rączki 15,5 cm,
- długość włosia 0,9 cm,
- średnica włosia 0,5 cm.

do cieni
Wykonanie
naturalne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobry pencil brush

Robi wszystko to co ma robić- aplikuje cień w załamanie, kącik, na dolną powiekę. Dobrze się prezentuje (białe włosie, które się dobrze odmywa, lakierowana rączka, wytlaczane napisy). Po skośnych pędzlach do brwi jest to najszybciej schnący pędzel. Włosie nie wypada ani nie odstaje. Niestety drapie, dlatego, o ile mam czysty- zawsze wybieram 13 mbrusha. Podobną robote robi hebe e04, do tego nie drapie i jest 4 x tańszy- jeśli ktoś mie chce wydawać pieniedzy na m brusha, polecam hebe, ten pędzel Zoevy nie jest warty regularnej ceny.

Kłuje

-przykro mi, ale jest on tak kłujący, że nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie nadaje się do malowania dolnej powieki, oko robi mi się czerwone i zaczyna łzawić, boli mocno,
-wysoka cena, zwłaszcza, że kłuje,
-brak możliwości zakupu stacjonarnie,

-/+blendować się nim nie da, zbyt zbity, nie jest do tego przeznaczony, ale informuję, gdyby ktoś chciał go kupić do tego celu:)

+można zaznaczać kącik, robi to precyzyjnie, ładnie przenosi drobinki i pigmenty,
+śliczny, mam wersję łososiową,
+ładne to włosie, takie białe, szlachetnie,
+domywa się do czysta,
+schnie bardzo szybko, jakby go wytrzeć porządnie w ręcznik, można od razu używać,
+idealnie leży w dłoni,
+mimo kilku lat wygląda jak nowy,
+włosie w ogóle nie wypada

Niby nie jest zły, ale ja chciałam nim malować dolną powiekę. Do tego celu się nie sprawdza, stąd taka niska ocena.

fajny

Zacznę od tego, że uwielbiam wszystkie pędzle Zoevy ze względu na ich nieprawdopodobnie miękkie włosie, przystępną cenę, a także krótkie trzonki, które są nieocenione w przypadku bycia krótkowidzem. Pędzel jest moim ideałem do nakładania cieni na dolna powiekę tuż przy linii rzęs, idealnie wpasowuje się w przestrzeń pod rzęsami. Sprawdza się też do rozcierania kreski na górnej powiece, a także przyciemniania zewnętrznego kącika. Praca z nim to czysta przyjemność. Nic się z nim nie dzieje, nie gubi włosia, nie rozkleja się.

porządny

Zalety:
+ bardzo dobra jakość wykonania pędzla
+ jest ładny i estetyczny
+ włosie jest naturalne
+ jest bardzo miękki i delikatny
+ świetnie się nim nakłada cienie
+ nie gubi włosia, nie barwi się itp.

Wady:
- troszke wysoka cena

ukochana kuleczka

Jest to chyba mój ulubiony pędzel Zoevy, niestety ostatnio ceny bardzo skoczyły w górę, widzę firmie zaczyna uderzać woda sodowa do głowy, a szkoda.

Minusy:
-absurdalna cena
-po ponad roku używania z drewnianej rączki odeszła farba
-niedostępny stacjonarnie

Plusy:
-bardzo miłe włosie, praca z nim to czysta przyjemność
-ładnie wykonane, posiadam wersję Rose Golden
-jest wielofunkcyjny, świetnie nada sie do aplikacji cieni na dolną powiekę lub do kącika oka
-zbite włosie, nie traci kształtu

Niby dobre, ale...

Minusy:
-włosie jest stosunkowo miękkie, ale ten pędzel znacznie odróżnia się od reszty pędzli Zoeva, nie jestem w stanie pomalować nim dolnej powieki, tak bardzo mnie kłuje,
-wysoka cena,
-słaba dostępność, w tym momencie w Polsce tylko sklepy internetowe, w których doliczyć trzeba koszt przesyłki.

Cechy neutralne:
-początkowo używałam go do zaznaczania kącika, potem do jakichś niewielkich kropek i elementów, ale po jakimś czasie znudziło mi się to dziobanie, używam pędzli o większej powierzchni, tak więc stał się dla mnie zbędny i w związku z tym już go nie kupię (chciałam używać do dolnej powieki, ale niestety, oko zaczyna łzawić, musiałam znaleźć miększy pędzel).

Plusy:
-Zoeva dba o estetykę swoich pędzli wybitnie, miałam już różne wersje, ale moją ulubioną jest łososiowy trzonek i złota skuwka, coś pięknego!
-doskonale się myje, nie odkształca się, mimo wielu myć, nie dbam o pędzle jakoś wybitnie, a on wciąż wygląda jak nowy,
-poręczny trzonek.

Zoeva to jedna z lepszych firm oferujących pędzle, jednak są lepsze, ten konkretny model bardzo mnie zawiódł, bo okazał się dla mnie bezużyteczny. Kupiłam z zamierzeniem malowania dolnej powieki.

TAK

Używam tego pędzla do rozcierania cieni na dolnej powiece. Odkąd odkryłam te pędzle powoli kupowałam wszystkie, do blendowania i nakładania cieni. Pracuje się z nimi bardzo przyjemnie. Cena nie jest wygórowana jak na dobry pędzel, istnieje wiele 2-3-4 razy droższych pędzli. Dzięki pędzlom Zoevy mój makijaż oczu zyskał zupełnie inny wymiar!