Artistry, Podkład beztłuszczowy SPF 15

Artistry, Podkład beztłuszczowy SPF 15

Jest to beztłuszczowy podkład, który utrzymuje się na twarzy kilkanaście godzin, a więc wyjątkowo długo. Doskonale matuje, ale jednocześnie nawilża i wręcz leczy cerę. Opakowanie wystarcza na 8 miesięcy (podkład używany był często przez dwie osoby). Doskonały na lato, ma faktor 15, świetnie się rozprowadza i zrównuje z kolorytem cery.

Najlepszy jaki używałam

Miałam ten podkład normalizujący do cery mieszanej w odcieniu Almond -Natural i byłam bardzo z niego zadowolona, a zużyłam dwa opakowania, z czego jest bardzo wydajny bo jedno opakowanie starczyło mi na pól roku przy codziennym używaniu. Jak mi się skończył kupiłam tańszy w Rossmanie, jednak efekt nie był ten sam, więc postanowiłam do niego wrócić, po pierwsze dobrze dobrany odcień, po drugie bardzo ładnie wyrównał mi cerę która oczywiście po użyciu podkładu pozostała matowa przez cały dzień bez poprawek. Ja ogólnie bardzo polecam ten podkład z tej firmy:)))

Godny polecenia

Może w skrócie o mojej cerze mieszanej<-beznadziejnej do ktorej dobrac cokolwiek b.cięzko;/ po umyciu buzia az szczypie taka sucha a po 2 h z czyms nałozonym - fluid badz krem+flid po prostu spływa - porażka nic nie mogę sobie dobrać:( za namową i z lekiego przymusu:P zakupiłam w/w fluid i chyba rewelacja tzn zakupilam troszke zbyt ciemny odcień dlatego go nie polubilma i jakoś nie chcaialm chyba sie przekonac do jego zalet ale jak mi sie skonczył rzecz jasna w poszukiwaniu czegos lepszego zainwetoalam w nastepny specyfik i chyba zrozumialama:P wrócę jednak do artistry drogi bo drogi ale zasługuje..cera ma jednolity wygląd nie widać skórek, dobrze sie rozprowadza itp - trzeba tylko dobrac odcień;) aaaaaa i uzywajac go srednio raz dziennie nie wiem jakim cudem komus tam starcza na 8mc;| chyba ze to ja jakas dziwna jestem ale przeciez po 5 warstw nie nakladalam:P i ledo na 3 mc starczył..

Używam tego produktu od: ok 3mc

Wspaniały

Mam dojrzałą skórę aczkolwiek z tendencją do błyszczenia - To jedyny podkład wśód naprawdę wielu używanych, który się sprawdził na 100 %. Wygładza nierówności, likwiduje pory, pięknie matuje nie wysuszając skóry, piękny równy koloryt, nie wymaga pudrów sypkich ani poprawek w ciągu dnia - wytrzymuje cały dzieńwoim miejascu. Nakładam go rano na emulsję nawilżającą Time defiance też Artistry Amwaya.
Nie daje poświaty błyszczącej, dla mnie to plus. Skóra jest gładka, świeża i lekka. Kupiłam zestaw próbek - 6 kolorów i wybrałam dla mnie najlepszy - Buff i Fawn, na lato będzie super Almond.
Ilość zużytych opakowań: drugie plus próbki plus rozpoczęty Almond w tamtym roku jeszcze na to lato bedzie
Nie daję 5 gwiazdek bo brakuje mi jeszce mojego ulubionego kolorku, słonecznej kości słoniowej.

Smokey eyes H&M

lubie go!

Mam jasna cere i nie widzę problemu z kolorem :-) Podkład jest prawie nie widoczny ale wyrównuje kolor cery i nie ma się nigdy "maski" , dobrze sie rozprowadza. Jedynym minusem jaki stwierdziłam jest to że po 2 latach używania przesuszyłam skóre i musiałam zainwestować w krem nawilzająco- regenerujący! :-P Polecam podkład na lato! W zimie warto zmienić na coś innego.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...od 2 tat- myśle że jakieś 4 opakowania( nie pamiętam)
Recenzja: ...

Polecam :)

Podkład jest świetny. Wyrównuje koloryt skóry, nie uwidacznia suchych skórek, świetnie stapia się ze skórą. Jestem bardzo blada, a udało mi się znaleźć odpowiedni dla mnie odcień :) Polecam.