M.A.C., Extended Play Gigablack Lash (Tusz do rzęs podkręcający)

M.A.C., Extended Play Gigablack Lash (Tusz do rzęs podkręcający)

Pojemność 5,6 g

Lekka maskara Mac Extended Play Gigablack Lash podkręcająca i unosząca rzęsy w intensywnym, czarnym odcieniu węgla. Łatwa aplikacja za pomocą drobnej szczoteczki, która przeniesie więcej tuszu jednocześnie rozdzielając, unosząc i definiując rzęsy. Nie zostawia smug. Utrzymuje się do 16 godzin.

Najlepszy tusz!

Od pierwszego użycia jestem zakochana w tym tuszu. Jak pierwszy raz pomalowałam moje rzęsy tym tuszem to przez chwilę nie mogłam oderwać wzroku! Tylko 1 warstwa a tak mi pięknie wydłużył, że aż zesłupiałam! Jestem zdecydowaną fanką bardziej naturalnego makijażu a ten tusz idealnie spisuje się w tej roli, ponieważ wystarczy nam jedno pociągnięcie a nasze oko jest pięknie podkreślone ale nadal wygląda to jak byśmy obudziły się z takimi rzęsami, więc bardzo serdecznie polecam!

Polecam!

Dostałam ten tusz od chłopaka, który kompletnie nie zna się na kosmetykach ale trafił idealnie! Ładne, praktyczne opakowanie, które nie zajmie nam dużo miejsca w torebce. Szczoteczka idealna, świetnie rozdziela i wydłuża rzęsy lekko je przy tym podkręcając dając delikatny efekt więc jest idealny do stosowania na co dzień. Nie osypuje się, nie zostawia grudek. Zakochałam się w tym produkcie od pierwszego użycia. Nie wiem czy są większe opakowania tego tuszu ale ten jest zdecydowanie za mały i szybko się kończy :C

Idealny do dolnych rzęs...

Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Ten zauważalnie wydłuża i pogrubia, delikatnie podkręca, co w efekcie daje piękną firankę rzęs. Szczoteczka sprawnie rozczesuje i rozdziela rzęsy, nie zostawiając przy tym grudek. Nałożony w rozsądnej ilości nie oblepia rzęs. Czerń wyrazista.

rzęsy doskonalej naturalne

To właśnie ten tusz, który sobie wymarzyłam. Wygląda, jakby był nieobecny, jak gdyby to moje własne rzęsy wyglądały jak te bohaterek animacji Disney'a. Jestem za lookiem bliskim naturalnemu, nie łatwo mi jest osiągnąć zadowalający moje wymagające oko efekt, gdy już decyduję się na makijaż. Zazwyczaj znajduję element przerysowania i taniej sztuczności, którego nie toleruję i szukam kosmetyku, który go wyeliminuje. Ten tusz jest właśnie takim moim produktem doskonałym, na którym decyduję się zatrzymać. Utrzymuje się na rzęsach w niezmienionej postaci przez cały dzień (aż do demakijażu), nie osypuje się, pokrywa idealnie każdą rzęsę osobno, rozdziela równomiernie, unosi i wydłuża, wyglądając przy tym niesamowicie naturalnie. Nie tworzy paskudnego "węgielnego" efektu trzech zmatowiałych rzęs czy innych pajęczych nóżek.

Delikatny efekt

To mój pierwszy tusz do rzęs MAC- większość z nich na wizażu czy makeupalley uzyskuje dość mierne oceny, dlatego jakoś od nich stroniłam- aż w końcu (sama nie wiem czemu) postanowiłam wypróbować Gigablack Lash.

Po kilku podejściach ostatecznie używam tego tuszu po pomalowaniu rzęs maskarą BTS z Too Faced- ona genialnie pogrubia i jest mega czarna, ale nie sięga do tych najdrobniejszych rzęs w kącikach oka. Gigablack Lash "poprawia" efekt jaki daje BTS, plus rozdziela ewentualne grudki.
Jeśli chodzi o stosowanie tego tuszu solo- nie jest dla mnie. Efekt jest zbyt "naturalny"- wielu dziewczynom może bardzo się spodobać ale ja wolę mocniej podkreślać oko. Gigablack ładnie wydłuża, świetnie rozdziela rzęsy, jednak zdecydowanie nie jest to tusz pogrubiający.
MAC rzadko mnie rozczarowuje, ale tego tuszu raczej nie kupię ponownie- moim zdaniem nie jest wart swojej ceny.

Polecam dla miłośniczek delikatnego looku!

Drogie Panie,
jeśli na codzień lubicie delikatny makijaż, brak grudek na rzęsach, brak efektu sklejonych rzęs to z pewnością ta maskara jest dla Was! Delikatna formuła, ciemny jak węgiel kolor, i łatwy w demakijażu. Bezwątpliwie jedna z jego największych zalet jest unoszenie rzęs w stronę nieba. Niesamowicie wydłuża rzęsy ;)
Minusem jest cena. Jednak z pewnością kupię go ponownie. Jako miłośniczka naturalnego looku dla mnie sprawdza się najlepiej z wszystkich testowanych (a troche ich było: Benefit, Clinque- choc czasami wsrod tej marki mozna znalezc mascare bardzo zblizona do extended play Gigablack Lash, Lancome itp). Myśle, że wart jest wypróbowania.

Pozdrawiam,
Alina

Używam tego produktu od: od dłuższego czasu i nie zamierzam zmieniać go na żaden inny
Ilość zużytych opakowań: 2 i zamierzam kupic kolejne

Wspaniały

Wreszcie!!!
Już straciłam nadzieję w tuszach MAC, a tu na końcu drogi taka perełka.
Uparłam się na tusze MAC gdyż są nieco tańsze niż mój Graal HYPNOSE i z banalnej przyczyny- back2Mac, wreszcie z maskarą było by mi to szybciej realizować, a nie składać po kilka lat 6 opakowań.

Efekt: Dla niektórych będzie za subtelny, to nic z beczki YSL itp. Mi bardzo przypomina stary Clarins, jeszcze w czerwonym opakowaniu. Pięknie wydłużone, rozczesane i schludne rzęsy. Wygląd oka od razu mocno zyskuje ale wpatrując się nie ma się wrażenia, że rzęsy są umalowane. Efekt jest o wiele lepszy niż po Clinique High Impact, ale to podobna półka. Dla mnie to bardzo ważne, bo jestem przeciwnikiem sztuczności, bazaru itp.
Jak słyszę na YOU TUBE o cudnych rzęsach, które dla mnie wyglądają jak oblepione smołą, brudne i kojarzą mi się z rynsztokiem to.....
Ten tusz daje przede wszystkim efekt nieziemsko wydłużonych rzęs, jeśli chodzi o pogrubienie jest znikome.

Trwałość: Najważniejsze... Mimo obfitego kremu pod oczy- do nocy, do zmycia stan nienaruszony. Zero pandy, zero kruszenia. Czasem rezygnuję z malowania z dolnych rzęs, bo wtdyd szybciej tusz się rozmazuje ale tu tego nie ma.

Zmywanie: Banalnie proste. Nie miałam łatwiej zmywającego się tuszu. Pierwszy raz tak mam, że już sam micel załatwia wszystko, a poprawiony żelem do twarzy, nie jest rano porozmazywany gdzieś tam jeszcze, co zdarzało się często. I w tej kwestii jest lepszy od Hypnose, bo tamten wydawał się zmyty (nie był jakiś bardzo oporny, wydawał się łatwy do zmycia) ale często rano budziłam się z pandą.

Porównując oba tusze efekt jak dla mnie jest podobny- pięknie podkreślone rzęsy bez bazarowości i przesady, jednak Mac zdecydowanie bardziej wydłuża.
Zmywanie na korzyść Mac.
Cena na korzyść Mac.
Trwałość (rozmazywanie, kruszenie itp) porównywalnie wspaniała.
Do tego bonus Back2Mac.

Używam tego produktu od: kilka tygodni