Eveline, Mono Eye Shadow (Cień do powiek)

Eveline, Mono Eye Shadow (Cień do powiek)

Eveline Mono Eye Shadow to kolekcja 12 cieni do powiek w modnych i niezwykle nasyconych kolorach.
Kolekcja cieni Eveline Mono Eye Shadow została oparta na wyjątkowej technologii niezwykle drobnego rozcierania pigmentów, co sprawia, że cienie są wyjątkowo trwałe i wygodne w aplikacji. Doskonale przylegają do powieki i utrzymują się przez wiele godzin.
12 specjalnie dobranych odcieni od klasycznych barw po kolorowe pastele.

pojedyncze
prasowane

Jest ok:)

Cienie są bardzo miękkie. Posiadają pacynkę. Ładnie rozcierają się. Lekko są osypujące, ale ten problem dotyczy nawet cieni z wyższej półki. Moim zdaniem pigmentacja nie jest nadzwyczajna , ale łatwo wypracować sobie odpowiedni odcień na powiece, który utrzymuje się o dziwo długo :) Jak na pojedynczy , drogeryjny cień w takiej cenie, to jestem zadowolona:)

Ok

+ Niezła gama kolorów. Jest z czego wybierać.
+ Przystępna cena.
+ Kolor Elegant Beige - piękny, satynowy nudziak do codziennego makijażu.
+ Nie osypuje się.
+ Pigmentacja w porządku, zwłaszcza, że mam akurat niemal cielisty kolor.

+/- Trwałość jest dość średnia. U mnie ogólnie cienie ładnie się trzymają, ale te po 4-5h są niemal niewidoczne i mogłabym mieć równie dobrze zwykły puder do twarzy na powiekach.

- Kupiłam swój cień z "ceną na do widzenia" w Rossmannie, więc raczej są wycofane już.

Zawód

Mój kolor: 24 Cashmere Brown.
Kupiłam na promocji i chociaż leżał w szafce obok innych produktów, to zupełnie o nim zapomniałam. Przypomniałam sobie dlaczego.
Miałam nadzieję na coś lepszego, zawiódł mnie, gdy go użyłam. Słaba pigmentacja, nietrwały, nie wygląda zbyt ładnie, bardziej widać połysk niż brąz. Trudno coś nim wgl uzyskać. Są lepsze i tańsze cienie. Ech.

Wypadł marnie

W ręce wpadł całkiem przypadkiem przyciągając wzrok ciekawym odcieniem. Mianowicie chodzi o Elegant Beige. Kolor cud miód. Delikatnie pudrowy nudziak z leciutką poświatą perłowej róży. Po wypróbowaniu testeru myślałam, że to będzie mój święty Graal. Krycie całkiem porządne, kolor obłędny...no ale cóż..cień ten trzyma max. 3 godz. a potem znika...Nie zostaje na powiece nic, tak jakby zapomniało nałożyć się cienie przy porannym makijażu. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam, bo albo cienie zbierają się w załamaniu albo blakną albo chociaż pozostawiają jakąś poświatę. Tu nie ma nic.
To dyskwalifikuje te cienie, mimo że dość fajnie się z nimi pracuje. Są miękkie i w ogóle się nie obsypują przy aplikacji. Trochę gorzej łączą z innymi cieniami, ale w zasadzie używałam do pokrycia wewnętrznego kącika. Opakowanie całkiem w porządku. Bardzo trwałe, bez problemu można je otworzyć, nie ma ryzyka, że wieczko się połamie, bo czuć pod ręką wytrzymałość..
Cena mnie też zadowala, koszt ok. 15 zł. No ale co z tego, jak nietrwałe??

Za drogi

Oceniam kolor 32 fresh pink
Kolor cienia jest bardzo naturalny delikatny i lekko się mieni, nie posiada drobinek raczej takie satynowe wykończenie.Miękka konsytencja sprawia że cień dobrze się nabiera na pędzelek-ten dołączony do opakowania też nie jest najgorszy.
Utrzymuje się na bazie jakieś 4-5godz .

Jedyna wada to dla mnie cena 17zł za jeden cień to dużo

polecam

Cień podkradłam mamie, potrzebowałam jakiegoś, który będzie delikatnie się świecił. Posiadam dwa odcienie tego cienia - Crystal White oraz Silky Beige. Wyglądają naturalnie, oczy przyciągają wzrok, mam wrażenie, ze nie widać mi tak worków pod oczami.

+ cena
+ dostępność
+ nie osypuje się
+ trwałość (od 7 rano do 9 wieczorem)
+ kolory
+ nasycenie koloru
+wydajność

- nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania