AA, Oil Essence, Peeling do stóp ultra wygładzający

AA, Oil Essence, Peeling do stóp ultra wygładzający

Peeling Oceanic AA Oil Essence łączy w sobie działanie złuszczające z pięknym, zmysłowym zapachem. Jego bogata receptura zawiera drogocenne olejki - arganowy i inca inchi, które pozostawiają skórę odpowiednio nawilżoną i idealnie miękką. Peeling Oceanic AA Oil Essence doskonale oczyszcza i wygładza naskórek, pozostawiając przyjemną nutę kwiatu orchidei:
- olejek inca inchi – pozyskiwany z orzeszków peruwiańskiej rośliny sancha inchi, aktywnie regeneruje i wygładza naskórek,
- olejek arganowy – odżywia i reguluje poziom nawilżenia,
- migdałowe drobinki – złuszczają obumarły naskórek, nadając skórze efekt jedwabistej gładkości.

Skład: Aqua, Polyethylene, Glycerin, Stearic Acid, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Urea, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Myristyl Myristate, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Shell Powder, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Rosa Centifolia Extract, Jasminum Officinale Extract, Paraffinum Liquidum, Bellis Perennis Extract, Acrylamide/Sodium Acrylate Copolymer, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Trideceth-6, Phenoxyethanol, Parfum.

Cena: ok. 10zł / 75ml

sama nie wiem...

Produkt spełnia swoje zadanie jeśli chodzi o nawilżenie ale nie wygładza. Mam zadbane stopy ale wiadomo że skóra mimo odpowiedniej pielęgnacji rogowacieje i mimo, że moje wymagania w stosunku do tego produktu nie były duże to produkt nie przypadł mi do gustu. Zostaję dalej przyjaciółką zwykłego pumeksu.