Massimo Dutti, In Black for Her EDT

Massimo Dutti, In Black for Her EDT

Massimo Dutti zaprezentował In Black Dla Niej na początku 2014 roku , jako kobiecą wersja zapachu In Black z 2013 roku. In Black określono jako zapach elegancki , chłodny i wyrafinowany. Ta orientalna kompozycja ze świeżych kwiatów zaczyna się bergamotką, akordami mandarynki , jabłka, różowego pieprzu i ananasa. Jego kwiatowe serce zawiera różę , piwonię i konwalię . Bazą jest orientalna i drzewna z nutami drzewa sandałowego , paczuli i piżma. Butelka perfum symbolizuje elegancki styl Massimo Dutti, który łączy w sobie klasykę i nowoczesność.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, mandarynka, różowy pieprz, ananas
nuta serca: róża, piwonia, konwalia
nuta bazy: drzewo sandałowe, paczula, piżmo

In Black = Chloe Chloe w wersji codziennej

In Black EDT trafiło w moje ręce przypadkiem, w trakcie zakupów. Byłam akurat w podróży i robiąc zakupy odzieżowe skusiłam się na perfumy :). Cenię sobie MD za klasyczny styl i elegancję, i te wartości idealnie oddaje zapach In Black. Mi do złudzenia przypomina jeden z moich ulubionych zapachów - Chloe Chloe, tylko w znacznie lżejszej wersji. Zapach jest subtelny, ale z pazurem, mając go na sobie czuje się pewnie i stylowo. Wiem, że ten zapach idealnie pasuje do większości sytuacji. Trwałość jak na EDT jest dobra, czuję zapach przez praktycznie cały dzień przy jednej poprawce w trakcie. Cena standardowa taka jak większości EDT sieciówkowych. Flakon tez nie jest brzydki więc nie ma wstydu, gdy chcemy postawić go na toaletce ;-). W kategorii lekkich wód toaletowych są dla mnie na szczycie listy :-)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego flakonu 80 ml