Collistar, Fondotinta+Primer Uniformante 24H SPF15 (Podkład i baza w jednym)

Collistar, Fondotinta+Primer Uniformante 24H SPF15 (Podkład i baza w jednym)

Gwarantowana skuteczność podkładu z wygładzająco-utrwalającą bazą Collistar Fondotinta+Primer Uniformante 24H SPF15. Dla absolutnie perfekcyjnej skóry i makijażu, który utrzymuje się przez cały dzień. Hydro-Uniforming Complex: nawilża, odświeża, regeneruje skórę. 3D elastomery w połączeniu z oryginalnym systemem lekkich pudrów działają jak BAZA: wygładzają i wypełniają zmarszczki, napinają skórę, niwelują rozszerzone pory oraz korygują niedoskonałości. Utrwalony, perfekcyjny makijaż zapewnia naturalny efekt „drugiej skóry.

Krycie
lekkie
fluidy
w buteleczce

Wykorzystała: kilka próbek

Normalny podklad

Podkład jest przeciętny, taki normalny. 25 h niestety to jakaś fikcja (oczywiście wiem, że to do 25h). Jednak wcale nie jest mega trwałym. Plus za odcienie podoba mi się paleta oraz za to że jest bardzo wydajny.

Fajny ale nie spełnia obietnic producenta

Zawsze zastanawia mnie po co producent postanawia strzelić sobie w stope i wypisuje że podkład utrzyma się 24 godziny ( oczywiście na cerze tłustej- no problem!) że nawilży i nadaje się do każdego rodzaju cery.

Wiem że podkład to nie krem i zwykle nie jestem naiwna , ALE jeśli ktoś mi obiecuje cuda i wianki a po 6 godzinach podkład się zbija przy nosie i na brodzie wtedy następuje irytacja:D

Podkład jest przyjemny. Nakładany pędzlem językowym lubi robić lekkie smugi ( co zwykle mówi nam UWAGA silikon ) najładniej wygląda zaaplikowany palcami.
Podkład nie ciemnieje na buzi co jest ogromnym plusem bo jasny kolor nie jest tak jasny jakbym tego chciala.

Na buzi podkład wygląda ładnie.
Nie podkreśla porów, nigdzie nie migruje,wykończenie ma dość matowe ale nie jest to paski mat, po ok 40 minutach stapia się ze skórą i jeśli uda nam się dopasować kolor to może być ledwo widoczny.
Krycie jest średnie

Niestety trwałość nie jest zbyt wysoka, a obiecywano cuda.... Za to obcinam gwiazdkę.
Fajny. Warto przetestować. Cenę ma w miarę uczciwą. Niestety jest trudno dostępny. Ja próbkę wydębiłam w Pipper;)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Próbka ok 5 ml