Bielenda, Bikini, Mleczko do opalania w spray'u wodoodporne z masłem kakaowym

Bielenda, Bikini, Mleczko do opalania w spray'u wodoodporne z masłem kakaowym

Mleczko do opalania wodoodporne w spray'u z masłem kakaowym, dostępne z SPF 22 lub SPF 9. Nawilżające mleczko do opalania zapewnia potrójne działanie w walce o utrzymanie zdrowej i atrakcyjnie opalonej skóry: skutecznie chroni przed oparzeniami słonecznymi, gdyż zawiera fotostabilne filtry UV najnowszej generacji; chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry i przed zmianami widocznymi po latach (przebarwienia pigmentacyjne, zaburzenia komórkowe) oraz pielęgnuje i nawilża, zapobiegając wysuszeniu skóry.
Preparat ma ultralekką konsystencję, szybko się wchłania, zmiękcza i wygładza naskórek. Nie wykazuje działania fototoksycznego i fotoalegicznego.

Cena: ok. 13 zł / 200 ml

sprawdził się

Moim zdaniem dobrze chroni przed poparzeniem a mam jasną karnację ( miałam z filtrem 22) , skóra nie była w żadnym miejscu zaczerwieniona ani podrażniona. Bardzo łatwo się aplikuje ( choć faktycznie najlepiej najpierw na dłoń i dopiero potem rozmarowywać ) największy jak dla mnie plus to szybkie wchłanianie się preparatu w skórę bez konieczności długiego rozsmarowywania na ciele, wklepywania itd. Nie sprawdzałam wodoodporności. Niedrogi.

genialnie nawilża

hmmm ja jakoś nie zauważyłam, żeby nie chronił... Smarowałam się nim we Włoszech przy upalnej pogodzie i nie byłam czerwona, nie spaliłam się ani nic w tym typie... (miałam SPF 22)
Mleczko fantastycznie nawilża, na bardzo długi czas, kiedy się go rozsmarowuje jest dość tłuste, ale po minucie wsiąka i znika tłusta warstwa
jedynym minusem jest aplikator - ten spray rozpryskuje krem w każdą stronę, a już najmniej na skóre... dlatego zawsze psikałam na dłoń, a potem rozsmarowywałam na skórze, ale przez to kosmetyk był mniej wydajny...
po niecałym tygodniu używania ubyło go połowę

Używałm tego kosmetyku przez tydzień/ ilość zużytych opakowań: trochę więcej niż pół
___________________________________________
niestety odejmuję * za to, że mimo swojej wodoodporności po wejściu do jakiegokolwiek zbiornika wodnego rozpływa się po prostu :( niezbyt miłe uczucie

Nie chroni

Mam wersję SPF 22 i muszę powiedzieć, że to mleczko wcale nie zabezpiecza przed oparzeniem! Pomimo dokładnego obsmarowania się nim miałam czerwoniutką i piekącą skórę, zupełnie tak jakbym nie posmarowała się w ogóle niczym, podczas gdy inne kosmetyki o podobnej "mocy" filtra były dla mnie wystarczające.
Nie odpowiada mi opakowanie, konkretnie ta forma spray'u, bo jest niepraktyczna i połowa kosmetyku rozpryskuje się gdzieś wokoło zamiast na skórę.
Zapach nieciekawy, kojarzy mi się z jakimś smarem czy cóś. Dobrze się rozsmarowuje, ale jest raczej tłustawe. Trochę się lepi. Ładnie pielęgnuje skórę i za to dodam gwiazdkę. Gdyby to był balsam do ciała, to miałby u mnie wyższą ocenę, hehe.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.