Avon, Foot Works, Beautiful, Pineapple Sorbet, Cooling Lotion (Chłodzący balsam do stóp `Sorbet ananasowy`)

Avon Foot Works Chłodzący balsam do stóp Sorbet ananasowy chłodzi i odświeża zmęczone, przegrzane stopy, nawilża i zmiękcza suchą skórę, pozostawia skórę gładką w dotyku. Lekka formułą z ananasem szybko się wchłania, pozostawiając skórę stóp miękką, gładką i nawilżoną. Natychmiast odświeża i przynosi ulgę stopom.
Sposób użycia: Stosuj na czystą, suchą skórę. Wmasuj w skórę aż do wchłonięcia.

Cena: 14zł / 75ml.
/w/

Świetny na lato jako odmiana od stndardowych kremów

Dostałam ten balsam w prezencie, czekał na swoją kolej aż do lata i się doczekał a z nim również i ja. Lubię zapach ananasa, ponieważ zawsze kojarzy mi się z wakacjami i latem, więc ten balsam wydawał się być idealny pod względem nut zapachowych. Trochę się jednak nim rozczarowałam. Dla mnie jest przyjemną odmianą od standardowych kremów do stóp.

OPAKOWANIE

Bardzo przyjemne dla oka, szczególnie ze względu na szatę graficzną i kolorystykę. Tubka z zakrętką jako standardowe opakowanie Avon niezbyt lubiane przeze mnie - wolę te na klik. Tubka jest miękka, co ułatwia zużycie kosmetyku do końca.

BALSAM

Pierwszym rozczarowanie jest zapach. Nie jest to typowa świeża i owocowa nuta, jest to drink ananasowy - a tak serio, ananas pomieszany z nutą alkoholu, który mój nos wyraźnie wyczuwa. Nie przypał mi do gustu, na szczęście nie wyczuwam go zbyt długo. Jako fanka zapachów owocowych jestem zawiedziona. Balsam jest bardzo lekki, dosyć rzadki i już niewielka ilość wystarcza na całe stopy. Wchłania się dość szybko i po chwili możemy ubierać buty. Nie łudźmy się, że da nam nawilżenie, bo niestety jest ono znikome. Na pewno nie nadaje się jako stały element pielęgnacji, dla mnie to tylko odmiana od standardowych kremów, które porządnie nawilżają i wygładzają. Balsam przyjemnie chłodzi stopy, tu producent spełnił obietnicę, dlatego też jest to przyjemny kosmetyk na lato kiedy potrzebujemy trochę uczucia chłodu. Ogólnie jestem z niego zadowolona i dałabym mu 5 gwiazdek, gdyby nie zapach, który dla mnie jest nieprzyjemny.

PLUSY

+ lekka konsystencja
+ ładne opakowanie
+ szybkośc wchłaniania
+ cena, często w promocji

MINUSY

- alkoholowa nuta zapachowa

Tylko wspomagająco, nie jako krem pielęgnacyjny, ale rewelacyjnie odświeża

Bardzo lubię ten kosmetyk latem, ma świetne działanie chłodzące - i ze względu na specyficzną, lekko wodnistą formułę, i na odświeżający zapach.

Konsystencja jest rzadka, wchłania się błyskawicznie (idealny na upały, do odświeżenia stóp, po chwili można już normalnie funkcjonować, bez obaw że przykleimy się z warstwą kremu do podłogi).

Nie działa jednak w żaden sposób nawilżająco czy tym bardziej odżywiająco, nie zmiękcza skóry. To zadanie dla mocniejszego, bogatego kremu - ten w mojej opinii ma tylko odświeżyć, przynieść ulgę zmęczonym stopom, więcej od niego nie oczekuję, bo od mocniejszego działania mam inne produkty. W roli szybkiego lotionu sprawdza się świetnie i będzie idealny na 5 minut przed wyjściem. Na noc będzie za słaby, szczególnie dla wysuszonej skóry.

Tubka wygodna, miękka, łatwo zużyć całość, bo formuła jest dość lejąca.

Zapach - rewelacyjny, świeży, nie męczący. Kojarzy mi się z drinkiem typu pinacolada ;) ma mocno tropikalne nuty, wakacyjny, rześki, super! Chętnie wrócę do niego w letnich miesiącach, polecam jako uzupełnienie pielęgnacji, na pewno nie jako jedyny stosowany krem.

Zwykły balsam

Jest to zwykły balsam do stóp, bez jakichś specjalnych właściwości pielęgnujących.
Pachnie bardzo przyjemnie, jednak po użyciu mam wrażenie "oblepionych" stóp.
Jest dość lejący, przez co barziej przypomina mi żel, niż balsam.
Efekt chłodzenia utrzymuje się ok. minuty po nałożeniu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

ok :)

Dostałam w prezencie od koleżanki :)
Szkoda tylko że jest już koniec lata , bo na lato odświeżający żel by się bardziej przydał :P
- ładnie pachnie , ładne opakowanie
- nawilża lekko
- ulga dla stóp bo chłodzi :D i w sumie za to go polubiłam :D ( nieraz kremuje nim łydki - totalna ulga )
-wydajny
Nie wiem jaka jest jego cena , może za rok skusze się na niego kolejny raz

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Całkiem spoko :)

Konsystencja kremu jest zbyt lejąca, ale mimo to bardzo łatwo aplikuje się go na stopy.
Efekt chłodzenia czułam jedynie zaraz po aplikacji kremu na skórę miedzy palcami, ale uczucie to dośc szybko mijało.

Absolutnym fenomenem tego produktu jest niesamowicie piękny zapach. Zapach wynagradza wszystkie wady i utrzymuje sie caly dzień.
Polecam produkt jako cudownie pachnące zwieńczenie codziennej pielęgnacji stóp :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Ananasowa chemia

Efektu chlodzenia brak, nawilzenia tez. Lanie pachnie i to jedyny plus tego produktu. Nawet aplikacja nie jest przyjemna bo ma konsystencje zelu ale nie nawilza, nawet na chwile.
Nie polecam

Używam tego produktu od: Kilku razy
Ilość zużytych opakowań: Zero