Miss Sporty, Lip Millionaire, Liquid Lipstick (Szminka w płynie)

Miss Sporty, Lip Millionaire, Liquid Lipstick (Szminka w płynie)

Pojemność 8,5 ml

Szminka w płynie Miss Sporty Lip Millionaire Liquid Lipstick, która łączy intensywny kolor i połysk błyszczyka. Nakłada się ją przy pomocy aplikatora zakończonego gąbeczką. Dostępna w kilku odcieniach.

w płynie
nawilżające, kryjące
Efekt
perłowe

Totalna porażka

Uwielbiam produkty marki Miss Sporty. W tym przypadku niestety mocno się rozczarowałam. Pierwsze co mnie uderzyło, to brzydki, chemiczny zapach. Szminka dość topornie daje się rozprowadzić na ustach. Plusem jest kolor, usta rzeczywiście wyglądają na odrobinę większe. Niestety, nie jest trwała, rozmazuje się. Dodatkowo wysusza mi usta.

Średniak

Mój błyszczyk to nr.200 royal plum.
Ładny intensywny kolor, z drobnymi drobinkami. Niestety nie utrzymuje się długo na ustach oraz brudzi wszytko czego się dotknie.

bardzo dobry, chciaż słabe pierwsze wrażenie

Kupiłam ten błyszczyk na wyprzedaży za niecałe 4 zł. Pierwsze wrażenie było kiepskie, niby bezzapachowy ale było czuć coś chemicznego, nieprzyjemnego. Również nakładanie sprawiało mi problem, lubię "szybkie" kosmetyki, z którymi nie trzeba się długo bawić przed lusterkiem a ten wymaga precyzji nakładania.
Przez kilka dni się wściekałam ale później już w ogóle nie czułam zapachu i wprawiłam w malowaniu.
Efekt jest dla mnie super, najpierw błyszczyk jest kremowy, typowo błyszczykowy, po chwili część się wchłania i zmienia swoją formę na bardziej stabilną-szminkową. Usta są dobrze nawilżone, nie wysuszone, błyszczyk jest trwały.
Jest on mocno kryjący, dosyć grubo się nakłada, ale super powiększa usta, trzeba precyzji żeby nie przesadzić. Szkoda, że już go nie ma w sprzedaży.

Pół na pół

Kolor: 400 full red ( z "red" ma niewiele wpólnego, ale jest ładnym koralowym odcieniem)

Jest to produkt, z którym łączy mnie "love/hate relationship" . Kolor ma bardzo ładny, pigmentacja również jest zadowalająca. Dziwna natomiast jest jej formuła. Kiedy na ustach "posiedzi" kilk godzin to jakby się wtapia i zostawia delikatny kolor, natomiast do tego czasu jest niezwykle prosta do zmazania lub co gorsza- rozmazania.
Kiedy jest na ustach, lepiej nie witać się z nikim buziakiem w policzek, a wszelkie pocałunki to tylko w towarzystwie chusteczki i płynu do demakijażu.

coś okropnego

Najokropniejsza rzecz jaką kiedykolwiek kupiłam. Strasznie się lepi, brzydko wygląda na ustach. Kupiłam jasnobeżowy z nadzieją na kolor jasnobeżowy a okazał się niezidentyfikowanym kolorem. Pigmentacja okropna, tylko tyle co się błyszczy, ale beżu nie widać za bardzo na ustach. Jest idealnym produktem dla przerysowanych, karykaturalnych blond/tapet/plastików (bez obrazy dla kogokolwiek).

Odcień full peach

Kupiłam ją szukając odcienia pasującego do moich malinowych paznokci.
Zalety:
+piękny malinowy kolor,zarówno w opakowaniu jak i na ustach
+długo się trzyma jak na tą cenę
+cena (10-11zł)
+dobra konsystencja, usta nie lepią się jak po błyszczyku
+ładnie się błyszczy ale nie przesadnie
Minusy:
-dość łatwo coś pobrudzić

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Brudzi.

Szukałam szminki o jakimś fajnym kolorze, ale nie nakładanej jak zwykła szminka- mam wąskie usta i zawsze pomaluję się nierówno i gdzieś wyjadę poza kontur. Byłam całkiem zadowolona z matowego lip glossa z Wibo, który na ustach wyglądał jak szminka i długo się utrzymywał, więc zaryzykowałam z Miss Sporty, bo oferuje większą gamę kolorów. Niestety zawiodłam się.
Mam kolor 102 Full Peach. Do brzoskwini ma się nijak, bo kolor jest ciemnoróżowy, ale nazwy nie będę oceniać.

+ Plusem jest duża gama kolorów.
+ Ładny zapach.
+ Wygodny aplikator, można dokładnie nałożyć szminkę (?)
+ Na ustach ma się wrażenie, że tak jakby zasycha, wchłania się. Chodzi mi o to, że nie lepią się jak po błyszczyku.
+ Dość tania.
+ Wydajna.

- Kolory są zbyt intensywne, full peach wygląda na ustach strasznie nienaturalnie, chociaż w opakowaniu wygląda spoko.
- Brudzi wszystko czego się dotknie. Sprawia wrażenie lekkiego wtapiania się w usta, ale jak dotknie się nimi lekko czegokolwiek, nawet niechcący dłoni, to zaraz jest ona umazana tą całą szminką. A wtedy na ustach jej ubywa i są nierówno pomalowane. Niestety zdarza jej się także brudzić zęby.
- Wydaje mi się, że lekko wysusza usta, bo jak ją zetrę to mam na nich jakieś suche skórki.

Uwaga!

Tak naprawdę to szukałam nieperłowego błyszczyka, ale ponieważ ta szminka ma opakowanie i sposób aplikacji charakterystyczny dla błyszczyków właśnie, to przez niedopatrzenie kupiłam. A może i tak bym kupiła...? Sama nie wiem.

Do rzeczy: mam odcień 001 o nazwie 'Lucky Me' - to bardzo jasny beżowy róż, a może różowy beż. Kompletnie matowy. Na moich ustach wygląda źle, prawie że przestaje być je widać, nabierają koloru cery. Miałam wcześniej błyszczyk o bardzo zbliżonym odcieniu i prezentował się nader atrakcyjnie, a tu taka różnica... Według opisu producenta ta szminka ma posiadać połysk błyszczyku, ale tutaj mamy po prostu tępy mat, co potęguje wrażenie braku ust.
Być może to kwestia mojego braku wprawy w nakładaniu pomadki (szczególnie z takim aplikatorem), ale bardzo trudno jest mi to zrobić. Łatwo przesadzić z ilością i wtedy już w ogóle wygląda to fatalnie i sztucznie.
Poza tym jest nietrwała, szybko się ściera, zbija w grudki i zbiera na wewnętrznej stronie warg w brzydką linię.
Konsystencja szminki jest gęsta, zapach przypomina plastelinę.

Kupiłam w promocji za 4,39 zł i tyle mojego, kosmetyk ląduje w śmietniku.
Nie wiem, może inne odcienie są lepsze.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego