Perfecta, Beauty, Oczyszczanie, Mineralny peeling gruboziarnisty

Perfecta, Beauty, Oczyszczanie, Mineralny peeling gruboziarnisty

Dax Cosmetics Perfecta Beauty Oczyszczanie Mineralny peeling gruboziarnisty skutecznie usuwa ze skóry martwy naskórek. Wygładza skórę, dodaje energii i witalności. Odświeża cerę i nadaje jej ładny, zdrowy koloryt. Dax Cosmetics, Perfecta Oczyszczanie Mineralny peeling gruboziarnisty jest polecany dla osób w każdym wieku, do cery mieszanej i tłustej.
Sposób użycia: Nałożyć na umytą skórę twarzy, masować okrężnymi ruchami przez 1-2 minuty omijając okolice oczu. Następnie zmyć ciepłą wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu.

Mój mały hit wśród peelingów!

Pierwszy raz bolało mnie przy robieniu peelingu twarzy - ziarenka bardzo dobrze zdzierały naskórek.
Specyficzny zapach - podlatywał wymiocinami :D - no po prostu śmierdzi xD
Bardzo duża pojemność 8ml - myśle, że na dwa razy by wystarczyło.
Efekt wow! Skóra jest: dobrze oczyszczona, miękka i gładka w dotyku, nawilżona, wygładzona.
Kolejnego dnia efekt nadal się utrzymywał - produkcja sebum była bardzo mała.

PS Nie polecam dla skóry skłonnej do podrażnień.

Używa produktu od: próbka

Zaapch go dyskwalifikuje

Peeling głęboko oczyszcza, redukuje nadmiar sebum i wygładza. Zawiera minerały morskie, drobinki orzecha. Peeling jest polecamy do skóry normalnej, mieszanej i tłustej. Po użyciu buźka była gładka, miękka w dotyku,oczyszczona. Zapach po otwarciu nawet fajny lecz potem zapach zaczął mi przeszkadzać.
Ale szata graficzna (nowa) bardzo mi się podoba

Dużo plusów, jeden minus

Czy tylko mnie zapach tego specyfiku przypomina stary ser? Wybitne paskudztwo, które utrzymuje się na skórze zdecydowanie za długo. Problem polega na tym, że gdyby tylko śmierdział, po prostu przestałabym go używać. Niestety albo stety peeling jest naprawdę niezły.
Używałam wcześniej drobnoziarnistygo peelingu z tej samej serii, ale nie umywał się do tego. Praktycznie wcale nie oczyszczał, a tutaj skóra jest oczyszczona, odświeżona, matowa i niepodrażniona, co dla mnie niesamowicie ważne.
Trudno mi powiedzieć, czy będę do tego peelingu wracać, ponieważ zapach mnie odrzuca, ale jednocześnie działanie jest więcej niż zadowalające.

Wykorzystała: kilka próbek

Przepraszam , ale ja go używac nie będę

Przeczytałam wszystkie recenzje poprzedniczek.
Może najpierw napiszę dlaczego mi on nie odpowiada bo moja opinia jest w tym wypadku (choć ubolewam nad tym teraz..może cholera ze mną coś nie tak ..? albo moim nosem..?) odosobniona. Otóż nie mogę znieść zapachu tego peelingu. Po prostu przekracza to moje możliwości..Próby zrobiłam dwie..bo zawsze kupuję dwie przynajmniej saszetki takich produktów aby móc cokolwiek o nich napisać bo jedna próba nie wydaje mi się miarodajna.
Peeling pachnie mi jak psia kupa. Po prostu . Nie wiem co jest odpowiedzialne za ten zapach , ale jak dla mnie jest dyskwalifikujący ten kosmetyk w moim subiektywnym odczuciu...Błagam ...niech znajdzie się ktoś choć jedna osoba, która czuje to co ja...:)
Samo działanie jest w miarę ok. Peeling ma większe granulki niż jego brat drobnoziarnisty, zatopione w kremie-żelu hmm...bądź co bądź znów jak dla mnie za rzadkim , w takim ładnym seledynowym kolorze .
Na pewno działa mocniej niż drobnoziarnisty..gdyż ja miałam nawet lekko , ale to lekko zaczerwienione miejsca gdzie bardziej go wcierałam. Nie umniejsza to jednak faktu,że w sumie buzie wygładził lekko, nie przesuszył i do jakiś większych podrażnień (te zaczerwienienia to moja wina no bo kto wciera w siebie coś gruboziarnistego mocno w twarz:)
Także ja czekam na Wasze recenzje , a nuż znajdzie się jakaś bratnia dusza, które zapach tegop specyfiku coś przypomina...:)
Peeling w normalnej cenie, ogólniedostępny

cudowny !

Jeden z hitów Perfecty :) bardzo dobrze złuszcza naskórek i pozostawia skórę promienną i oczyszczoną . Jest łatwo dostępny i idzie go dostać nawet za 1,50 w promocji :) polecam !

Fajny peeling .

Bardzo dobry peeling. Ma przyjemny zapach, konsystencję i łatwo się go rozprowadza. Obecność drobinek sprawia, że złuszcza martwy naskórek i pozostawia skórę gładką i oczyszczoną. Jest wydajny, nie podrażnia i łatwo się go zmywa. Cena bardzo przyzwoita. :)

Używa produktu od: próbka

Mistrz!

Za taką cenę to ja rozumiem! Peeling idealny dla mojej cery! Poza tym, ma odświeżający zapach( podobny do bryzy morskiej czy alg)
Po krótkim zabiegu, moja skóra jest oczyszczona i gładka.

Oo tak. Lubię go

Peeling gruboziarnisty stosuje minimum raz na tydzień. Jeszcze lepszy efekt jest kiedy najpierw zrobię sobie enzymatyczny a potem dojadę naskórek właśnie tym peelingiem. Akurat ten zabieg robię raz na jakiś czas. Ogólnie jeden z moich ulubionych peelingow. Za taką cenę????

Świetny!

Od czasu do czasu skóra twarzy również potrzebuje mocniejszego potraktowania. I tu z pomocą przychodzi ten peeling. Jest idealny. Po zastosowaniu skóra jest jedwabiście gładka i dogłębnie oczyszczona. Może wywołać lekkie podrażnienie, które bardzo szybko ustępuje. Drobinki są świetne, idealnie pilingują skórę twarzy i dekoltu. Żałuję, że nie ma wersji o większej pojemności bp na pewno znalazłaby miejsce na mojej półce. Pachnie znośnie, dla niektórych nawet przyjemnie.

Mój peeling na codzień

Peelingu używam raz na tydzień od kilku miesięcy, jest to peeling "na codzień". Jest łatwo dostępny ale kupuję zawsze w sieci drogerii Rossmann. Cena jest niska, adekwatna do produktu. Peeling jest wydajny, saszetka starcza na dwie aplikacje ale oprócz twarzy zawsze szyje i dekold udaje mi się złuszczyć. Pachnie ładnie, raczej neutralnie , najwazniejsze że spełnia swoją fukcje. Złuszcza martwy naskórek, nie podraznia, ma fajną konsystencje. Po takim zabiegu w połaczeniu z maseczka (moja ulubioną z miodem MANUKA) skóra jest wyraźnie nawilżona, zregenerowana, makijaż pozniej się swietnie trzyma a skóra jest delikatna, miękka, miła w dotyku.

Zaskakujący efekt

Kupiłam dla spróbowania i byłam mile zaskoczona bo super sprawdził się przy mojej cerze. Dobrze oczyszcza skórę, rozjaśnia i wygładza. Makijaż po takim oczyszczaniu dużo lepiej się trzyma. Za tak niską cenę warto wypróbować..

Przyzwoity

Tylko,ze nie byl moim ulubionym,zdecydowanie częściej bralam wersje drobnoziarnista,mialam wrażenie,ze dokladniej oczyszczala twarz. Skóra po, byla gladka,rozjasniona,ale zdarzalo sie jej podraznic.Wersje drobnoziarnistych peelingow jakoś bardziej przypadają mi do gustu,te gruboziarniste dla mojej mieszanej,ale wrazliwej cery bywaja zbyt inwazyjne.