Perfecta, Beauty, Oczyszczanie, Mineralny peeling drobnoziarnisty

Perfecta, Beauty, Oczyszczanie, Mineralny peeling drobnoziarnisty

Dax Cosmetics Perfecta Beauty Oczyszczanie Mineralny peeling drobnoziarnisty delikatnie usuwa ze skóry martwy naskórek. Skutecznie wygładza powierzchnię skóry oraz odblokowuje pory. Dodaje energii i witalności. Dax Cosmetics Perfecta Beauty Oczyszczanie Mineralny peeling drobnoziarnisty jest polecany dla osób w każdym wieku i do wszystkich typów cery.
Sposób użycia: Nałożyć na umytą skórę twarzy, masować okrężnymi ruchami przez 1-2 minuty omijając okolice oczu. Następnie zmyć ciepłą wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu

oczyszczające, wygładzające
hipoalergiczna
w saszetce
<50ml

Stara wesja- HIT!

Recenzja dla starej wersji (nowej nie testowałam ale słyszałam, że nie jest tak dobra).

Peeling na fajny, świeży zapach.
Konsystencja nie za gęsta, nie za rzadka- w sam raz. Dobrze się rozprowadza na wilgotnej twarzy.
Sam produkt wygląda cudnie.
Jedna saszetka starcza na dwie aplikacje, choć ja mam je na 4 zastosowania.
Powiem tak- to naprawdę dobry zdzierak! Po minucie mam dość i wielką ochotę już zmyć produkt z twarzy ale przełamuję się i masuję kolejną minutę- dlaczego? Bo mimo, że to naprawdę dobry zdzierak to nie podrażnia mojej skóry.
Zmywa się dobrze choć często robię to dwa razy, gdyż wyczuwam drobinki w okolicach brwi.
Po zastosowaniu skóra jest tak mięciutka, tak wygładzona, wygląda super ale w dotyku jest cudowna!
Szczerze polecam wypróbować każdemu, tymbardziej że produkt jest tani (2,50 zł) i łatwo dostępny.
Na tą chwile jest to mój ulubieniec i chętnie po niego sięgam: )

Stara wersja super.!

Stara wersja super, nie wiem dlaczego zmienili formule i opakowanie. Nowy peeling do mnie nie przemawia. Średnio ściera martwy naskórek, zostawia lepką, nieprzyjemną warstwę, słodki zapach. Szkoda, bo był moim ulubieńcem.

Starą wersję kupię, nową już NIE

Na zdjęciu przedstawilam Wam stara i nowa wersje peelingu do twarzy

Oceniam stara wersję peelingu 2x5ml
-Peeling posiada bardzo dużo drobinek peelingujacych, które dobrze ścierają martwy naskórek
-bardzo ładnie wygładza skórę
-Piękny zapach taki typowy dla pobytu w spa
-nie uczula i nie Podrażnia skóry
- łatwo dostępny
- saszetka starcza na kilka aplikacji
-Cena ok. 2 zł.

Oceniam nowa wersje peelingu 8ml
-mało drobinek peelingujacych, przez co trzeba więcej go nabrać aby uzyskać efekt wygładzenia skóry
- brzydki perfumowany zapach, niczym nie podobny do starej wersji
-ta wersja mnie ie uczulila w okolicach oczu, pojawiły się krostki, czego przy starej nie było
-cena 2.80

Stara wersja peelingu jest to dla mnie najlepszy peeling do twarzy. Spełnia wszystkie zadania. Udam się i kupię go więcej bo nowa wersja to już nie to samo. Dodam że ten peeling ja i mama kupujemy od lat i zawsze był najlepszy.

Lubię!

Jeden z lepszych produktów do oczyszczania twarzy. Często do niego wracam. Peeling dostępny jest w saszetkach, zajmuje mało miejsca, fajny na wyjazdy. Ładny zapach. Dobrze oczyszcza buzię, mam problem z nosem i świetnie daje sobie z nim radę. Nie podrażnia! Mimo, że mam cerę wrażliwą mogę go z czystym sumieniem polecić.

Zawsze mam w kosmetyczce

Bardzo go lubie chociaz balam sie ze mnie podrazni bo mam wrażliwą skore. Fajnie złuszcza skórki z nosa i czoła i oczyszcza skore. Dobrze że jest podzielony na 2 bo nie marnuje się produktu. Jedynie co bym zmienila, to wolalabym zeby drobinki były jeszcze drobniejsze. Zawsze kupuje na zapas.

delikatnie, ale stanowczo

Peeling naprawdę świetnie sprawdza się przy usuwaniu suchych skórek i nierówności cery. Do tego, mimo swojej skuteczności nie podrażnia skóry i nie przesusza jej. Doskonale sprawdzi się nawet przy dość częstym używaniu :)
Czasem, zwłaszcza w hipermarketach można dorwać wersję w tubce, która jest o wiele wygodniejsza w użytkowaniu

Przyjemny i tani

Używałam go regularnie kiedy nie odkryłam jeszcze korundu (korundu zużywa się mniej i rzadziej, efekt podobny jak nie lepszy).
Jest delikatny, ale dobrze ściera, cera nie jest po nim bardzo przesuszona, dla wrażliwej, mieszanej cery to bezpieczna, tania i wygodna opcja :)
Saszetki sa wygodne np na wyjazdy, jedną zużywałam na 2 razy.

Używa produktu od: próbka

moze byc

Jest to maska zastygająca, którą ściągamy po około 20 minutach. Cieszyłam się, że w końcu mogę zrobić taką maseczkę, bo już długo miałam na to ochotę. Jednak troszkę jestem zawiedziona. Po pierwsze konsystencja była lejąca i nie dość, że trochę wypłynęło mi przez nieuwagę z opakowania to w miejscach gdzie dałam trochę grubiej produktu zaczął on spływać. Kolejną rzeczą jest to jak mocno zapach oddziałuje na oczy i nos. Omijałam okolice wrażliwe w tym oczu i pod nosem, ale mimo to oczy mi łzawiły, a nos miał mocną dawkę świeżego zapachu, aż za mocnego. Oczyszczenia ogromnego nie zauważyłam, ale nigdy nie liczę na to. Po ściągnięciu skóra była odświeżona i miękka. Mimo tego co wymieniłam nie jestem do niej zrażona i pewnie zrobię ją kolejny raz.

Używa produktu od: próbka

fajny

Przetestowałam wersję w saszetkach z rossmanna. Zawiera minerały, krzemionkę i lapis lazuli, jak zawarto w opisie. Peeling jest treściwy. Ma bardzo małe drobinki, jednak bardzo gęsto rozmieszczone. Dokładnie i delikatnie oczyszcza twarz dzięki temu, że łatwo dociera nawet w najmniejsze załamania skóry. Posiada morski, przyjemny, świeży zapach. Trudno go zmyć, ale efekt świeżej i dobrze oczyszczonej skóry jest wart kilku sekund więcej. Zdecydowanie polecam. Jak za tą cenę - rewelacja!

Idealny peeling

Używam tego peelingu już od lat. Używałam na zmianę z innymi peelingami ale zawsze wracałam do tego bo jest idealny dla mnie, po prostu cudowny. Niestety nie ma już peelingów w opakowaniu, ale znalazłam w biedronce z czego byłam zadowolona. A tak zostają ewentualnie saszetki.

+ zapach
+ wygładzenie skóry
+ oczyszczenie
+ nie podrażnia skóry
+ pory zniknęły! :)
+ skład jest w porządku
+ wydajność
+ usunięty martwy naskórek
+ drobinki które nie są za ostre, jest ich sporo i są z jakimś żelem?
+ cena
+ dostępny również w wersjach dla osób z tłustą i suchą, wrażliwą cerą

Minusów nie zauważyłam :).

Najlepszy peeling od lat!

Od lat stosuje ten peeling, w przerwach testowałam inne, ale mimo wszystko wracałam do tego z Perfecty. Jak dla mnie jest idealny.

+ drobinki są odpowiedniej wielkości,
+ peeling usuwa wszystkie zanieczyszczenia, martwy naskórek,
+ skóra jest odżywiona, widocznie poprawia się jej stan,
+ saszetki są w niskiej cenie,
+ nałożony peeling nie spływa z twarzy,
+ piękny zapach,
+ idealny do podróży.

Stosuje go 2 razy w tygodniu, uważam, że jest to odpowiednia ilość.
Co miesiąc kupuje kilka saszetek na zapas, żeby na wszelki wypadek mieć zawsze w łazience.

ulubiony

mój ulubiony peeling do twarzy. Idealnie złuszcza martwy naskórek tak jak trzeba. Jestem mega zadowolona i ten kosmetyk jest u mnie luz od kilku lat i zostanie na zawsze :) bo chyba nie wymyslili lepszego peelingu ;p