Perfecta, Beauty, Oczyszczanie, Mineralny peeling drobnoziarnisty

Perfecta, Beauty, Oczyszczanie, Mineralny peeling drobnoziarnisty

Dax Cosmetics Perfecta Beauty Oczyszczanie Mineralny peeling drobnoziarnisty delikatnie usuwa ze skóry martwy naskórek. Skutecznie wygładza powierzchnię skóry oraz odblokowuje pory. Dodaje energii i witalności. Dax Cosmetics Perfecta Beauty Oczyszczanie Mineralny peeling drobnoziarnisty jest polecany dla osób w każdym wieku i do wszystkich typów cery.
Sposób użycia: Nałożyć na umytą skórę twarzy, masować okrężnymi ruchami przez 1-2 minuty omijając okolice oczu. Następnie zmyć ciepłą wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu

oczyszczające, wygładzające
hipoalergiczna
w saszetce
<50ml

delikatnie, ale stanowczo

Peeling naprawdę świetnie sprawdza się przy usuwaniu suchych skórek i nierówności cery. Do tego, mimo swojej skuteczności nie podrażnia skóry i nie przesusza jej. Doskonale sprawdzi się nawet przy dość częstym używaniu :)
Czasem, zwłaszcza w hipermarketach można dorwać wersję w tubce, która jest o wiele wygodniejsza w użytkowaniu

Przyjemny i tani

Używałam go regularnie kiedy nie odkryłam jeszcze korundu (korundu zużywa się mniej i rzadziej, efekt podobny jak nie lepszy).
Jest delikatny, ale dobrze ściera, cera nie jest po nim bardzo przesuszona, dla wrażliwej, mieszanej cery to bezpieczna, tania i wygodna opcja :)
Saszetki sa wygodne np na wyjazdy, jedną zużywałam na 2 razy.

Używa produktu od: próbka

moze byc

Jest to maska zastygająca, którą ściągamy po około 20 minutach. Cieszyłam się, że w końcu mogę zrobić taką maseczkę, bo już długo miałam na to ochotę. Jednak troszkę jestem zawiedziona. Po pierwsze konsystencja była lejąca i nie dość, że trochę wypłynęło mi przez nieuwagę z opakowania to w miejscach gdzie dałam trochę grubiej produktu zaczął on spływać. Kolejną rzeczą jest to jak mocno zapach oddziałuje na oczy i nos. Omijałam okolice wrażliwe w tym oczu i pod nosem, ale mimo to oczy mi łzawiły, a nos miał mocną dawkę świeżego zapachu, aż za mocnego. Oczyszczenia ogromnego nie zauważyłam, ale nigdy nie liczę na to. Po ściągnięciu skóra była odświeżona i miękka. Mimo tego co wymieniłam nie jestem do niej zrażona i pewnie zrobię ją kolejny raz.

Używa produktu od: próbka

fajny

Przetestowałam wersję w saszetkach z rossmanna. Zawiera minerały, krzemionkę i lapis lazuli, jak zawarto w opisie. Peeling jest treściwy. Ma bardzo małe drobinki, jednak bardzo gęsto rozmieszczone. Dokładnie i delikatnie oczyszcza twarz dzięki temu, że łatwo dociera nawet w najmniejsze załamania skóry. Posiada morski, przyjemny, świeży zapach. Trudno go zmyć, ale efekt świeżej i dobrze oczyszczonej skóry jest wart kilku sekund więcej. Zdecydowanie polecam. Jak za tą cenę - rewelacja!

Idealny peeling

Używam tego peelingu już od lat. Używałam na zmianę z innymi peelingami ale zawsze wracałam do tego bo jest idealny dla mnie, po prostu cudowny. Niestety nie ma już peelingów w opakowaniu, ale znalazłam w biedronce z czego byłam zadowolona. A tak zostają ewentualnie saszetki.

+ zapach
+ wygładzenie skóry
+ oczyszczenie
+ nie podrażnia skóry
+ pory zniknęły! :)
+ skład jest w porządku
+ wydajność
+ usunięty martwy naskórek
+ drobinki które nie są za ostre, jest ich sporo i są z jakimś żelem?
+ cena
+ dostępny również w wersjach dla osób z tłustą i suchą, wrażliwą cerą

Minusów nie zauważyłam :).

Najlepszy peeling od lat!

Od lat stosuje ten peeling, w przerwach testowałam inne, ale mimo wszystko wracałam do tego z Perfecty. Jak dla mnie jest idealny.

+ drobinki są odpowiedniej wielkości,
+ peeling usuwa wszystkie zanieczyszczenia, martwy naskórek,
+ skóra jest odżywiona, widocznie poprawia się jej stan,
+ saszetki są w niskiej cenie,
+ nałożony peeling nie spływa z twarzy,
+ piękny zapach,
+ idealny do podróży.

Stosuje go 2 razy w tygodniu, uważam, że jest to odpowiednia ilość.
Co miesiąc kupuje kilka saszetek na zapas, żeby na wszelki wypadek mieć zawsze w łazience.

ulubiony

mój ulubiony peeling do twarzy. Idealnie złuszcza martwy naskórek tak jak trzeba. Jestem mega zadowolona i ten kosmetyk jest u mnie luz od kilku lat i zostanie na zawsze :) bo chyba nie wymyslili lepszego peelingu ;p

Najlepszy!!!!

Najlepszy peeling, z jakim się spotkałam. Drobniutkie ziarenka nie drapią twarzy, tylko ją delikatnie masują. Przy tym jest niezwykle skuteczny- mam tendencję do suchych skórek na czole i w okolicy nosa, a on potrafi sobie z nimi idealnie poradzić. Mi jedno opakowanie wystarcza na trzy aplikacje. Bardzo mi się podoba zapach- taki świeży i delikatny. Kosztuje mało i jest ogólnie dostępny. Polecam gorąco!!!! Rewelacja!!!

przyjemny masaż

Wykonując peeling tym produktem zabieg zamienia się w przyjemny masaż. Zawiera on bardzo dużo malutkich drobinek, które dobrze ścierają martwy naskórek, ale nie podrażniają skóry. Efektem jest pięknie oczyszczona, wygładzona i miękka buźka!

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo porządny peeling

Kupuje czasem ten peeling właśnie w saszetkach bo peeling robie okazjonalnie odkąd mam szczoteczkę do mycia twarzy Killys. Peeling ma bardzo przyjemny zapach. Świetnie oczyszcza skóre, przy czym jej nie podrażnia. Twarz jest gładka, oczyszczona, pory mniejsze i mniej widoczne. Czego trzeba więcej? Polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo dobry

Mam cerę po trądzikową z tendencją do powstawania zaskórników i do szarzenia. Bardzo lubię takie peelingi pełne złuszczających, dobrze oczyszczających drobinek jak ten powyższy.

Zalety:
- ma bardzo dużo złuszczających drobinek, które dobrze oczyszczają i masują cerę
- cera ma jaśniejszy, lekko zaróżowiony koloryt, wygląda zdrowiej
- wygładza i zmiękcza skórę
- ma odświeżający zapach
- wygodna i tania saszetka
- dobra dostępność
- nie powoduje szczypania, zapychania porów czy uczulenia

Bardzo dobry

Posiadam tubkę, gdyż nie przepadam za zabawą z saszetkami, poza tym potrzebowałam przygotować moją twarz przed makijażem ślubnym, a wybór peelingów wydaje mi się niewielki, stanęło na tym. Nie przymierzałam się jeszcze do innej formy peelingu, drobinki wydają mi się jednocześnie porządnie oczyszczające i bezpieczne, intuicyjnie wybrałam to co dla mnie dobre.
Naprawdę go lubię. Ślicznie pachnie, świeżo, morzem, ale nie typowo. Opakowanie jest szczelne, czasami wręcz mam problem z otwarciem tubki, muszę mocniej pociągnąć. Produkt jest wydajny.
Używam zazwyczaj 2 razy w tygodniu, bardzo przyjemnie wygładza twarz, jest bardziej miękka i lepiej ukrwiona. Używałam nawet parę razy na usta, gdyż jest napisane na tubce, że to także do warg. Sama nie wpadłabym na ten pomysł, ale wyszło nieźle, krzywdy mi nie zrobił.
Cena dosyć niska. Zdecydowanie polecam.