Perfecta, Oczyszczanie, Mineralny peeling enzymatyczny

Perfecta, Oczyszczanie, Mineralny peeling enzymatyczny

Dax Cosmetics, Perfecta Beauty, Oczyszczanie, Mineralny peeling enzymatyczny łagodnie usuwa martwe komórki naskórka. Wygładza powierzchnie skóry i redukuje niedoskonałości cery. Nawilża i odświeża skórę. Łagodzi i koi podrażnienia. Dax Cosmetics, Perfecta Beauty, Oczyszczanie, Mineralny peeling enzymatyczny jest polecany dla osób w każdym wieku, do cery suchej i wrażliwej.
Sposób użycia: Nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy na noc, jak zwykły krem. Rano umyć twarz i zastosować dowolny krem. Stosować 2-3 razy w tygodniu.

enzymatyczne
hipoalergiczna
<50ml
Cera
wrażliwa
oczyszczające

Złuszczanie bez szczypania

Peeling ma postać lekkiego kremu o delikatnym zapachu. Zostawia się go na noc. Jest wystarczająco lekki nawet przy mojej mieszanej cerze. Nie szczypie mnie.

Przede wszystkim działa - skóra rano po zmyciu jest gładka i miła w dotyku.

Przez to, że jest delikatny, jest dobry dla wrażliwych cer. Przy mojej mieszanej mogłabym go używać co drugi dzień.

Nieporozumienie

Skuszona promocją zakupiłam peeling enzymatyczny od Perfecty i bardzo się zawiodłam. Niestety produkt nie robi nic. Skóra jest taka sama jak przed użyciem . Strata czasu oraz pieniędzy.

Używa produktu od: próbka

No cóż

Peeling nadaje się do cery wrażliwej, naczynkowej i suchej. Producent zaleca pozostawić peeling na całą noc a następnie zmyć. Ja muszę się od razu przyznać wytrzymała parę godzin i zmyłam. Czy był jakiś efekt Tak i nie- buźka była gładka i przyjemna w dotyku jednak to efekt bardzo krótkotrwały Peeling kosztuje ok 2 zł wystarcza na dwa zastosowania bowiem mamy dwa razy po 5ml. Jednak to 5 ml było trochę za dużo.

Fajny

Zakupiłam niedawno peeling enzymatyczny mineralny od Perfecta w nowym opakowaniu. Peeling składa się z dwóch takich samych saszetek o pojemności 5 ml jedna. Opakowanie fajnie wystarcza na użycie kilka razy. Co do samego produktu to wiadomo rewelacji nie było ale umyłam nim twarz i było widać że skóra jest wygładzona, nawlizona i delikatna w dotyku. Łatwo się do rozprowadza po twarzy i zmywa. Nie podrażnił mi skóry.

To koniec!

Są peelingi enzymatyczne, które faktycznie coś robią. A ten nie robił nic.
Zużyłam kilka saszetek. Jedna wystarczyła mi na tydzień. Nakładałam na noc zamiast kremu. Powinnam widzieć jakieś efekty, ale jedyne co dostrzegłam to szorstkość skóry, brzydki koloryt i ... zapchane pory. No cóż, skończyliśmy ze sobą.
Zapach akurat mi nie przeszkadzał. Skały, gleba, minerały. Lubię zapachy blisko ziemi.

Takie nic

Peeling kupiłam w Lidlu, zapłaciłam za niego 1,29 zł. Jego pojemność to 10 ml. Wystarczył mi na 4 użycia.
Pierwsze dwa użycia - zastosowałam tak jak zalecił producent, czyli nałożyłam wieczorem na twarz i zostawiłam na noc. No cóż, generalnie nie lubię takich specyfików, które mają działać w nocy ( np. maseczki), bo zawsze się boję, że mnie zapchają i wiem o tym, ale mimo to czasami nakładam i zostawiam na noc. Po pierwszym takim użyciu skóra była gładka, ale czy jakoś bardziej niż zwykle, to nie powiedziałabym.

Po drugim użyciu pojawiły mi się dwie krostki na brodzie, których nie mogłam się pozbyć. To mnie zdenerwowało, bo nienawidzę takich kosmetyków.

Kolejne dwa użycia - nakładałam na twarz i po 15-20 min. zmywałam. Zupełnie nie widziałam różnicy w stosowaniu między pierwszym a drugim sposobem. Skóra była delikatnie oczyszczona (słowem kluczowym jest tutaj : delikatnie) i gładka, ale ja zawsze taką mam.

Kosmetyk brzydko pachnie, jak dla mnie. Jest to zapach kojarzący się z minerałami i skałami. Tak średnio to pachnie i mnie np. denerwowało.

Konsystencja kremowa, przyjemna, taka bardziej płynno-kremowa.

Szczęśliwie skończyłam i więcej nie kupię.

Nie polecam.