Isana, Fruit & Gloss, Lippenpflege Watermelone (Pomadka ochronna do ust `Arbuz`)

Pojemność 4,8 ml

Isana pomadka do ust Fruit & Gloss Arbuz z olejkiem migdałowym i olejkiem z pestek winogron:
- Niska ochrona SPF 10.
- Nawilża i pielęgnuje usta, nadaje blask.
Pomadka Isana Fruit & Gloss nawilża i pielęgnuje usta. Posiada formułę, w skład której wchodzą oleje, w tym olej migdałowy, a także woski pełniące funkcję ochronną oraz witamina E, która chroni usta przed wysuszeniem.
Produkt nie zawiera:
- olejów silikonowych i mineralnych,
- substancji konserwujących.

bez szału

Kupiłam z miłości do arbuzów, niestety zawiodłam się. Zapach bardzo chemiczny, duszący, przyprawiający mnie o mdłości. Usta się świeciły(za bardzo), czego nie trawię. Leżała u mnie przy biurku i z braku laku sobie smarowałam nią usta, ale na miasto jej nie brałam, z obawy przed tym świeceniem. Nie nawilżała spektakularnie i nie wrócę do niej mimo jej niskiej ceny.

Nie dziękuję

Tą pomadkę kupiłam w rossmanie w trakcie mojej "fazy na pomadki" tzn co weszłam do rossa, to musiałam z jakąś wyjść. I tak właśnie sobie pomyślałam, że jeszcze nigdy nie miałam arbuzowej. Kosztowała niewiele, więc stwierdziłam "czemu nie?" Jakoś nie potrafiłam się do niej przekonać, długo musiała czekać na swój moment. Gdy już zaczęłam jej używać odrazu rzuciło mi się w oczy, że na ustach strasznie się błyszczy (czego nieznosze). I ten zapach, był niezaciekawy, tak i jakby sztuczny. Ogólnie nie polecam.

Świetny zapach idealny na lato

Edycja limitowna z tamtego roku, a jednak bede za na tesknic. Urzekl mnie w niej jej przepiekny owowcowy zapach, swiezy i intensywny, mial w sobie to cos mimo , ze byl nieco chemiczny ;) Pomadka lekka, odrobine nadajaca polysk ustom bez brokatowego efektu. Dla niewymagajacych ust byla swietna - zapobiegala przesuszeniom, nawilzala i odzywlala, Plus za filtr SPF 10, co prawda niski, ale jednak. Cena i wydajnosc jak najbardziej na plus.

Całkiem ok

Śliczny zapach, może niezbyt naturalny ale i tak bardzo go lubię. Opakowanie solidne, farba się nie zdrapuje ani nie pękło. Sama pomadka nawilża i chroni, lecz trzeba się nią dość często smarować.

Przepyszna

Pomadkę kupiłam na szybko bez jakiegoś zastanawiania czy wybierania. Po prostu pierwsza lepsza do koszyka. I muszę przyznać, że to był bardzo dobry zakup.
Niska cena i dobra jakość a do tego super zapach to chyba najważniejsze cechy produktu. Usta chroni, może nie jakoś bardzo długo ale jestem zlizywaczem pomadek więc to pewnie moja wina.
Minusów nie widzę.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

W porządku

Całkiem fajna pomadka. ;)
Baardzo ładny zapach, owszem, może trochę chemiczny, ale mimo wszystko podoba mi się.
Dobrze wykonane opakowanie, pomimo różnych miejsc w których była przechowywana, pewnie też spadła nie raz, to jednak opakowanie trzyma się w całości i nigdzie nawet nic nie pękło.
Co do samej pomadki - robi to co ma robić. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawilża i ochrania. Mogłabym się tylko przyczepić do tego, że nie utrzymuje się na ustach jakoś bardzo długo.

lubię

Bardzo lubię arbuzy i melony w kosmetykach więc musiałam przetestować tą Isanę. Ładnie nawilża i ochrania, nie barwi ust, raczej uwydatnia kolor. Ładnie pachnie i smakuje. Nie spowodował żadnych problemów z ustami podczas jej używania. Opakowanie się nie zacina, nie popękało. Produkt tani i dobry. Wydajny i łatwo dostępny w każdym Rossmannie. Firma nie testuje na zwierzętach. polecam spróbować pomadek od Isany

Używam tego produktu od: około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedna

Perełeczka

Uwielbiam kolorową linię pomadek Isana. Są świetnym rozwiązaniem dla pań lubiących kolor na ustach nie martwiąc się przy tym o pielęgnację.

Zalety:
- cena
- solidne opakowanie
- wydajna - miesiąc używania kilka razy dziennie
- nadaje bardzo ładny blask ustom
- nie wysusza
- dobrze pielęgnuje i chroni usta
- pięknie pachnie i równie dobrze smakuje
- na ustach utrzymuje się do 1,5 h a u mnie to wielki sukces

Wady:
- seria limitowana

Używam tego produktu od: września \'15
Ilość zużytych opakowań: Dwa

e tam

Kupiłam wraz z koncem lata, moja usta nie były jakos mega wysuszone choc maja ku temu tendencje.
Skusił mnie obiecyany zapach arbuza,na ktorego punkcie mam ostanio mała obsesje.
Poczatki były mile...i ładnie pachnialao- choc nie powiedziałabym ze nie jest to zapach chemiczny, nadawoło lekki balsk ustom, nie nawilzała jakos spektakularnie,momo calkiem fajnego składu-dziwne.
Nie spodziewalam sie jednak niczego nadzwyczajnego po pomadce ktora kosztowała cale 2,90 :)
Na codzien byla wystarczajaca.
Niestety po niedlugim czasie podukt zmienił swoje własciwosci- arbuz stał sie mega chemiczny,straciła swoj neutralny smak , zaczela sie zbierac w kacikach ust a co najgorsze mega wysuszac wargi.
Myslałam ze to wina przechowywania, ale nie, nosze ja tylko w torebce a pora roku nie sprzyja \'\'przegotowni\'\'\' produktu.
Fakt, mzoe moje usta staly sie wraz z nadejsciem chłodow bardzej wymagajace , ale nie pwoiedziałabym zeby stała sie niewystarczajaca, ona po prostu wysusza, im wiecej jej kłąde tym wieksze sciagniecie odczuwam.
Zastanawiala sie tez nad tym czy nie trafił mi sie po prostu jakis felerny egzemplarz, dla porownania dokupiłam kolejna, tym razem w wersji Sanft Rose ktora okazala sie jeszcze gorszym bublem.
Niestety, nie polecam, troszke sie zawiodłam bo kosmetyki z Isany w wiekszosci lubie.
Jest tania ale warto dolozyc kilka złotych i kupic cos porzadnego.
Odradzam, wysuszacz.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Zwykła, ale przyjemna.

Kupiłam tę pomadkę, aby mieć pod ręką w służbowym biurku coś do pielęgnacji ust na co dzień. I do tej roli sprawdza się świetnie, jak najbardziej spełnia moje oczekiwania.
Nie jest to żaden ideał, nie jest to pomadka idealna, która pomoże spierzchniętym ustom. Ale do stosowania na co dzień jest w sam raz :)

Pomadka ma przyjemną konsystencję - jest miękka (ale nie łamie się), dość śliska. Nie koloryzuje ust, ale daje delikatny blask, ponieważ zawiera bardzo drobno zmielony brokat.

Jeśli chodzi o właściwości nawilżające i pielęgnujące to jest raczej średnio. Lekko nawilża, ale bardzo powierzchownie. Często trzeba powtarzać aplikację, ponieważ dość szybko znika z ust. Na co dzień jednak, do ust bez problemów jest to wystarczające.

Warto wspomnieć również o składzie, który jest zaskakująco dobry. Na pierwszym miejscu mamy olejek rycynowy, dalej jest olejek migdałowy, winogronowy, marakuja, męczennica cielista. Znajdziemy też filtry UVA/UVB (ale nie wiadomo o jakim faktorze).

Bardzo przyjemnym aspektem tego kosmetyku jest jego zapach - bardzo świeży, naturalny, wcale nie chemiczny - idealny na lato.

Produkt mało kosztuje i spełnia wymagania oraz jest przyjemny w użytkowaniu. Jak najbardziej polecam i kupię ponownie :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

oj fajna :)

Pomadkę kupiłam tylko z jednego powodu - zapach ARBUZA , który kocham :P
Pomadka okazała się dobra na letnie dni , i noce :)
-nawilża , pięknie pachnie , tania
Używam ją szczególnie na noc :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w takcie

Bardzo dobra do codziennego używania

Zacznę od tego, że kupiłam ją do ochrony ust, żeby mieć w torebce kiedy zachce mi się czegoś użyć, a nie do wyleczenia popękanych i suchych ust. Jest to moja pierwsza pomadka z Isany i porównanie mam tylko z pomadkami Nivea.

Cena. 2,99 zł na promocji to moim zdaniem grosze. Świetna pomadka, a do tego taka cena. Super.

Opakowanie. Estetyczne, zamykanie słabsze niż w Nivea, ale nie otworzy się sama. Wyglądem nie różni się od Nivea.

Konsystencja. Twarda nawet na upale, ale bardzo gładziutko sunie po ustach. Wydaje mi się, że Nivea łatwiej się topi. Nie wiem jak będzie w zimie przy mrozie, najwyżej zedytuję.

Efekt. Pomadka nie barwi na czerwono choć jest czerwona. Nadaje taki jakby "matowy połysk" (nie wiem czy wyrażam się jasno). Zawiera bardzo malutkie drobinki brokatu, ale to nie te, które potem znajdujemy w różnych częściach twarzy czy dekoltu, te są naprawdę drobniutkie i trudno dostrzegalne, za to nadają ładnego połysku. Czego nienawidzę w pomadkach Nivea (oprócz Hydro Care) to takie gęstnienie na ustach i tworzenie białych grudek w kącikach - tu niczego takiego nie ma. Usta są gładkie, miękkie i nie pozostaje na nich nic nieprzyjemnego. Dość szybko znika z ust, ale bez uczucia wysuszenia i sklejenia, które mam po pomadkach Nivea.

Zapach. Rzeczywiście arbuzowy, delikatny, wyczuwalny tylko przy aplikacji i chwilę po niej. Pomadka nie ma słodkiego smaku, smakuje jak jakiś olej. Używa się przyjemnie.

Wydajność. Używam od miesiąca prawie codziennie kilka razy i praktycznie nie widać zużycia. Według mnie jest bardzo wydajna. Przy aplikacji nie ścieramy dużo pomadki, bo sunie bardzo gładko po ustach.

Plusy:
+ zapach wesoły owocowy ale łagodny,
+ świetna sztywna ale smarowna konsystencja wytrzymująca upały,
+ nie pozostawia żadnych białych grudek,
+ nabłyszcza w delikatny, nienachalny sposób,
+ cena.

Minusy:
- wymaga dość częstej aplikacji, ale lubię to robić =D

Nie daję pełnych 5 gwiazdek, tylko dlatego, że nie wiem czy będzie regenerowała spierzchnięte usta w zimie. Jak się okaże, że tak, to będzie mój ideał.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca