Rimmel, Exaggerate Full Volume & Curl Mascara (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Zdaniem producenta: maksymalnie pogrubia i podkręca rzęsy. Trwały. Nie skleja rzęs, nie rozmazuje się i nie kruszy. Zawiera pantenol, który nawilża i chroni rzęsy. Idealny również dla osób o wrażliwych oczach i używających szkieł kontaktowych.

Cena ok. 25 zł / 8 ml

do niczego

Pamietam,ze ten tusz dal mi naprawde popalic soba :]
Strasznie sklejal mi rzesy, nic nie wydluzal, odbijal sie na powiece i schnal cale wieki. Trudno sie go zmywalo.
Nie zauwazylam plusow. A, moze ladne srebrne opakowanie. Ogolnie tusze od Rimmela sa totalnie beznadziejne.

Tęsknie

Pamiętam, że strasznie go lubiłam i nawet reklamowali, że Kate Moss zawsze go ma w swojej kosmetyczce:p
Tak czy inaczej był genialny, unosił, pogrubiał, wszystko okej.
Nie rozumiem dlaczego go wycofali:(

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

Istna rewelacja

To jest najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam, rewelacja po prostu. Kupiłam go dawno temu w promocji z kredką nie spodziewając się nie wiadomo czego i tutaj szok był po prostu cudny, moje rzęsy miały efekt sztucznych rzęs i każdy to zauważał. Tak jak inne wizażanki ubolewam, że z niewiadomych powodów już go nie produkują. Aczkolwiek apeluję, by wzmożyli jego produkcję, bo lepszego od niego nie ma!. Bardzo długo sie utrzymywał podkręcał, mega pogrubiał i wydłużał full servis. Mam go parę lat, bo używałam go tylko na specjalne okazje, gdyż i tak prawie się nie maluję i do tej pory mi nie wysechł więc same pomyślcie po prostu ideał!!!!!

Używam tego produktu od: 4lat

Max Factor 3

Moje KWC, które wycofali :(

To był mój tusz numer 1, a go wycofali nie wiadomo z jakich powodów.
Miałam pięknie pogrubione i podkręcone rzęsy jednocześnie...Takiego tuszu już nigdzie nie znajdę :(
Nie sklejał, nie kruszył się. Trzymał się dośc długo i łatwo był zmywalny.

Bardzo żałuję, że go nie ma.

Używałam tego produktu od: lipiec 2005

jest ok :)

Mój pierwszy tusz :) Dzięki niemu nauczyłam się malować rzęsy :) zaraz po zakupie malowałam się nim przez ok. 2 tyg. a potem poszedł w odstawkę :) dziś do niego wróciłam i jestem zadowolona. co prawda najpierw maluję rzęsy odżywką, na to nakładam tusz i jeszcze rozczesuję grzebykiem. Zostawia trochę grudek, ale daję sobie z nimi radę dzięki grzebykowi. Nadaje bardzo naturalny look a to właśnie lubię najbardziej. Nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie podkręcał rzęsy, ale nawet ładnie je pogrubia. Wogule się nie osypuje, trzyma cały dzień i bardzo łatwo się zmywa. Ma lekką i poręczną szczoteczkę - trochę wprawy i można bardzo łanie podkreślić oko. :)

Używam tego produktu od: 2 lat?
Ilość zużytych opakowań: 1 :)

fantastyczny

mój idealny tusz! jedyny który pięknie pogrubiał i podkręcał rzęsy. przy innych tuszach muszę zapomnieć o jednej z tych rzeczy :/ niestety nie mogę już znaleźć tego tuszu w żadnej drogerii :(

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zwykły tusz

Tusz ani mnie nie zachwyciła, ani też nie odrzucił. Daje on bardzo naturalny efekt, aczkolwiek widać, że rzęsy są bardziej podkreślone. Troszkę je podkręca. ale niestety też zostawia troszkę grudek, może nie jest ich jakoś strasznie dużo, ale jednak są.

Używam tego produktu od:parę lat temu

byl sredni

To byl fajny tusz, moj pierwszy. Mialam go pare lat temu i dawal efekt naturalnego looku, aczkolwiek na basen w nim nie chodzilam, bo nie byl wodoodporny i czesto sie osypywal. Zdarzalo sie ze mialam obwodki czarne pod oczami wlasnie od niego. Juz go chyba wycofali bo nie widze go w sklepach. W sumie nie ma czego zalowac, bo sa lepsze tusze.

Używalam tego produktu: kilka lat temu

wycofali go:(

Swietny tusz,kupowalam go od 2005 roku chyba z kilkanascie razy.Fakt ze sklejal,ale jak sie czlowiek nauczyl to umial ladnie pomalowac rzesy.Jedyny minus ze sie osypywal,ale to wtedy jak byl stary.Bedzie mi go brakowac.Używam tego produktu od:2005
Ilość zużytych opakowań:6-8

Niezły

Obecnie go używam, ale nie wiem czy kupię ponownie.
Niestety troche za mocno skleja rzęsy i jeśli chodzi o podkręcanie, to jakoś nie zauważyłam efektu.
Chociaz jak sie porzadnie nameczyc to efekt bedzie zadowalajacy:)

Używam tego produktu od: 2 m-ce

średni

Ekstremalnie pogrubiał i wydłużał mi rzęsy, niestety troche je sklejając, ale po rozdzieleniu były boskie!
Zmywał się łatwo, nie podrażniał, nie uczulał.
Niestety... odbijał się na powiekach i pod oczami, a to niewybaczalne...
Mimo wszystko, jeszcze kiedyś go pewnie kupię - dla sprawdzenia, czy nie robi już efektu "oczy pandy" :)

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

okropny

Na szczoteczkę nabiera sie o wlele za dużo tuszu, robią mi sie grudki, rzęsy są posklejane... Łatwo go rozmazać.
Nie kruszy sie.
Próbowałam go jak jeszcze nie miałam zbytniej wprawy w malowaniu rzęs, nie wyrzuciłam go więc dam mu jeszcze jedną szansę, i jeśli będzie lepiej, to edytuję.

Używam tego produktu od: dość dawno temu, ale przez jakieś 2 tygodnie tylko
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego