Perfecta Nutrivita, Beautymask (Maseczka na twarz, szyję i dekolt odżywcza słodkie migdały z miodem) (stara wersja)

Odżywcza maseczka do szybkiej poprawy kondycji szarej cery. Polecana do codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie zmęczonej - bez ograniczenia wieku. Kremowa konsystencja maseczki zawiera ekstrakt miodu z dzikich kwiatów bogaty w minerały i witaminy C,B1,B2, który wygładza, poprawia mikrokrążenie i napięcie skóry oraz nadaje cerze ładny koloryt. dodatkowo kompleks witamin A, E, F, B6 i B5 oraz zestaw 21 naturalnych aminokwasów eneretyzuje i nawilża komórki skóry oraz przeciwdziała procesowi ich starzenia. oleje z "dzikiego szafranu" i słodkich migdałów zmiękczają i uelastyczniają pozostawiając skórę aksamitnie gładką.

Odzywia, natłuszcza i relaksuje

Maseczka Daxa była jedną z pierwszych tego typu maseczek odzywczych w mojej kosmetyczce. Wowczas wszelkie maseczki Daxa u mnie goscily od peelingów po nawilzajace i oczyszczajace. Zakupilam ja zadowolona z efektów własnie tych maseczek oczekujac takiej samej jakosci.
Ogromne je zalety to:

+ piekny slodki miodny zapach
+ posiada dosc dobry sklad
+ nie uczula
+ jest tania i łatwo dostepna
+ pozostawia skore gladką i nawilzoną
+ natluszcza
+ wydajna
+ konsystencja kremowa,gestej śmietanki
+ nie uczula
+ nie podraznia
+ z uwagi na zapach niezwykle relaksuje

+/- pozostawia na cerze tłusty film
+/- w zwiazku z powyzszym jest wskazana dla cer dojrzałych i suchych, dla mieszanych ten film moze byc irytujacy
+/- moze zapychacMaseczka w klasycznej saszetce, latwo sie dozuje. Posiada konsystencję śmietanki o zapachi miodno mlecznym z nutą migdałową. Zapach niezwykle relaksujacy. Maseczkę łatwo sie aplikuje, jest wydajna.Duzym plusem maseczki jest fakt ze jest tania i łatwo dostepna.

Posiada w skladzie parafinę, niestety na cery mieszane mogąca dzialac zapychajaco, dla cer suchych i dojrzałych pozadana. Dodatkowo cenne olejku z krokosza, z migdałow, wit C, E, kwas linoleinowy, miod, nawilzajaca gliceryne i glikol propylenowy, słabsza forma wit A czyli palmitynian retinolu i tylko dwa parabeny. Sklad przyzwoity, bez rewelacji.

NutriVitę stosowałam kiedy to moja skora jeszcze nalezała do suchych, by potem z normalnej stac sie mieszaną. Obecnie nie stosuje ja juz tak czesto jak dawniej.
Maseczkę zostawialam na skorze jak krem na noc, czasem stosowałam ją jako maseczkę klasycznie. Maseczka posiada cudowny miodowo mleczny zapach ktory niezwykle mnie relaksowal i uprzyjemnial cały rytual. Dzialanie maseczki jest bardzo szybkie - skora staje sie gladka, zmiekczona, odzywiona. Niestety z uwagi na parafine w skladzie pozostawia tez tlustyy film na skórze co bedzie mile widziane na cerach suchych i dojrzalych na mieszanych juz niekoniecznie.
Zauwazylam ze jej dzialane poteguje uprzednio zrobiony peeling mechaniczny i tak tez najczesciej ją stosowałam. Zaletą maseczki jest jej dzialanie odzywcze, zmiekczajace i nawilzajace. Maseczka nie zastyga Po zastosowaniu cera nabiera rownomiernego

kolorytu. Jest ukojona i nawilzona.

Wyszczegolnione +/- nie traktuję jako jeden minus, gdyz producent kieruje maseczkę do cer dojrzałych i suchych i tu spisuje sie doskonale.
Produkt sam w sobie jest dobry, szczegolnie za tę cenę.

Polecam osobom chcacym odzywic i natłuscić skórę, szczegolnie osobom o cerze dojrzalej, suchej lub przesuszonej. Osobom o cerze mieszanej wskazany umiar i ograniczenie czestotliwosci stosowania z uwagi na mozliwosć zapchania.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1Ox10ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[715612].usefull || 0 }}% pomocna.

Za taką cenę - tylko brać!

Plusy:

odżywia i nawilża, ale szału nie ma;
ma kremową konsystencję;
wygładza i nadaje cerze ładny koloryt;
skóra jest po niej gładka;
ma przyjemny zapach;
jest wydajna;
można ją kupić praktycznie wszędzie i to za śmiesznie małe pieniądze.
Czy przeciwdziała procesowi starzenia się? Nie sądzę.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[701187].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Plusiki:
+ladny zapach,
+niska cena,
+wydajna

Minusiki:
-nie nawilza zbytnio jak powinna,
-na pewno nie napina skory,
-skóra po ściagnieciu resztek maseczki sweci sie i wyglada jak by sie na nia nalozylo tlusty krem

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[613314].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - klasyczny

taka sobie

+ piękny zapach
- nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego nawilżenia, ani poprawy stanu skóry, poza tym, że jest troszkę milsza w dotyku
Ogólnie rzecz biorąc: zwykłe mazidło, które nie powoduje uczuleń

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[610096].usefull || 0 }}% pomocna.

kocham

No to chyba mam hita:)

Uwielbiam ją!! Zawsze jest jedna saszetka w mojej łazience w razie alarmu:P

Cudowna:

-nawilża
-odżywia
-cena!!!

Minusów brak, dziękuje, dobranoc:D

Używam tego produktu od: Nie ważne od kiedy, zostaje ze mną FOR EVER
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[608250].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjna

Największą zauważalną zaletą tej maseczki jest to, że rewelacyjnie odżywia i nawilża skórę. Jest niczym słodkie lekarstwo na całe zło spowodowane niskimi temperaturami. Napisałam słodkie, ponieważ pięknie pachnie- jeśli macie w kuchni aromat waniliowy to będziecie wiedziały co to za zapach. Jest pogromcą wszystkich suchych skórek, podrażnień, przesuszeń.

Maseczka ta ma bardzo przyjemną konsystencję, jest ona kremowa i bardzo ładnie rozprowadza się na skórze. Używałam jej co kilka dni na noc i wiem, że odkryłam maseczkę idealną na zimę. W cieplejszym okresie może być zbyt treściwa i sprawiać, że moja skóra będzie przeciążona. Zostały mi jeszcze trzy maseczki do testów i o ile nic mnie bardziej nie zaskoczy niż ten produkt (a szczerze w to wątpię, poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko), to pozostanę już wierna moim ulubieńcom. Czyli złotej Perfekcie i brązowej Ziai.

Używam tego produktu od: 4 aplikacje
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[606633].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem bardzo zadowolona

Tą maseczkę kupiłam już dość dawno, ale znalazłam ją dopiero teraz. Gdy chciałam kupić kolejną to w kilka dni zwiedziłam sporo drogerii szukając jej po opakowaniu. Dopiero gdy zaczęłam szukać zamiennika zauważyłam, że zmieniło się opakowanie :D nevermind
Gdzieś czytałam, że dziewczyny nakładają ją na usta. Nie byłam przekonana, ale raz miałam ją pod ręką i postanowiłam spróbować. Cudownie działa. Nakładam ją po peelingu ust na noc. Czasami stosuję ją też pod oczy, żeby trochę odżywić delikatną skórę. Rzadko używam jej na twarz, bo w zależności od potrzeb mam kilka dopasowanych kremów.
+ Maseczka jest b. wydajna - używana na usta i pod oczy 2 - 3 razy w tygodniu wystarcza na długi czas (zamykam ją klipsem).
+ Fajnie odżywia
+ Lubię jej zapach
+ Skóra jest wygładzona i delikatna
+ Cena jest bardzo przyjemna
+ Łatwo ją dostać (odkąd wiem jak wygląda)

Jest to jeden z obowiązkowych kosmetyków w mojej kosmetyczce. Polecam ją wszystkim dziewczyną, ponieważ każdy może znaleźć dla niej odpowiednie zastosowanie (usta, pod oczy, szyja i dekolt, cała twarz), a za tą cenę naprawdę warto spróbować.

Używam tego produktu od: dość regularnie 0d ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze, zapas już czeka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[597724].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabiutka!

Może zacznę od tego, że kupiłam tą maseczkę po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii i za namową koleżanki i niestety,poraz kolejny zawiodłam sie, zauważyłam tez ze kosmetyki ktore sa dla wiekszosci dobre mnie nie odpowiadają, niestety.

Maseczka daje uczucie sciagania,* strasznie natłuszcza,* okropnie zapycha,* powoduje powstawanie pryszczy,* nie nawilża,ma lepką konsystencję, mimo iz mam skore bardzo suchą maseczka nie spisala sie tak jak obiecal producent, daje jedna gwiazdke za zapach, plusem jest też niska cena która jest adekwatna do jakości, niestety.

Używam tego produktu od: od kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[589620].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaba, oj słaba.

Jestem właścicielką skóry zmieniającej się okresowo, wpadające ze skrajności w skrajność-albo extremalnie wysuszona, albo tłuszcz mi z buzi kapie (i nie jest to spowodowane żadnymi kosmetykami, taki mój \\\'urok\\\'). Maseczkę kupiłam oczywiście pod wpływem recenzji, nie patrząc nawet na skład i to było mój błąd. Bo co z tego, że jest tania i starcza na 2x , skoro jest beznadziejna?
Nie nawilża, jedynie powierzchniowo natłuszcza, a to jednak za mało. Pachnie bardzo chemicznie, choć całkiem przyjemnie. Dobrze się wchłania i niestety na tym kończą się jej plusy.
Maseczka ma niezbyt ciekawy skład- parabeny, parafina (paskudny zapychacz!), carbomer.
Produkt zapycha niemiłosiernie-już myślałam, że pozbyłam się wągrów na nosie, a tu bach-bach-dwa użycia i nos znowu w wągrach.

Naprawdę nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[562915].usefull || 0 }}% pomocna.

Działanie?

Cóż. Skusiłam się bo uwielbiam migdały, ten zapach...
Plusem maseczki jest to że jest jednorazowa - pozwala to na przetestowanie jej za niską cenę. Jest wydajna - starcza na 2 aplikacje. Ma ładny zapach - chociaż nie kojarzy mi się z migdałami. Mam krem tej samej firmy z czekoladą i szczerze mówiąc nie czuję różnicy w zapachu - oba są słodkie i przyjemne. I chyba przez ten zapach maseczka ma działanie relaksujące. (niestety jest to chyba jedyne jej działanie).
Trudno się ją aplikuje - lepi się niemiłosiernie. Trudno ją zmyć. Skóra po jej zastosowaniu nie wydaje się ani odrobinę odżywiona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[561776].usefull || 0 }}% pomocna.