Be Organic, Krem do twarzy `Masło kakaowe i kwas hialuronowy`

Be Organic, Krem do twarzy `Masło kakaowe i kwas hialuronowy`

Be Organic Krem do twarzy Masło kakaowe i kwas hialuronowy jest przeznaczony do wszystkich rodzajów cery, w szczególności do cery suchej i dojrzałej. Masło kakaowe, wyciąg z Myrothamnus flabellifolia i kwas hialuronowy, zawarte w kremie do twarzy be organic Masło kakaowe i kwas hialuronowy, zapewniają optymalny poziom nawilżenia, regenerują i chronią skórę przed działaniem wolnych rodników. Krem do twarzy be organic Masło kakaowe i kwas hialuronowy oparty jest na organicznych składnikach, w tym wyciągach roślinnych i olejkach posiadających certyfikat Ecocert.

regenerujące, nawilżające
krem
uniwersalne
w słoiczku
50 – 100ml

Lubię ten krem.

Wklepuję go na noc po nałożeniu serum. Sprawdza się rewelacyjnie. Długo szukałam kremu, który odpowiednio nawilży moją cerę. I oto jest! Nie zapycha, przyjemnie pachnie. Po wklepaniu ładnie się wchłania. Trzeba podejść do niego 'oszczędnie'ponieważ jest bardzo wydajny.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Jakiś dziwny..

Krem testowałam dzięki próbkom i cieszę się, że nie przepłaciłam kupując pełnowymiarowe opakowanie tego kremu. Jak dla mnie jest jakiś dziwny.. Zostawia dziwne uczucie na twarzy, nie wchłania się szybko i dziwnie pachnie. Nie nawilża dobrze jak w przypadku innych kremów. Jedynie wygładza.

Jest okej EDIT: Nie jest okej

Kupiłam krem zachęcona naturalnym składem i zawartością kwasu hialuronowego, który z doświadczenia wiem, że naprawdę fajnie działa na moją cerę. Ten krem nie spełnił wszystkich moich oczekiwań, ale nie jest źle. Ogólnie spisuje się nieźle, daje uczucie nawilżenia na cały dzień, nadaje się pod podkład i nie roluje się na twarzy. Jednak przez pierwsze około pół godziny po zastosowaniu mam nieprzyjemne uczucie ściągnięcia i jakby napięcia skóry, jednak w dotyku skóra jest aksamitna i nawilżona.
Ze względu na bardzo łagodną zimę sprawdza się, uważam jednak, że przy ostrzejszych warunkach atmosferycznych nie dał by u mnie rady.
EDIT: Parę chłodniejszych dni a na mojej twarzy pojawiły się suche plamy i skórki, z którymi naprawdę od dawna nie ma problemów. Krem nie daje rady mimo nakładania grubszej warstwy.

Wykorzystała: kilka próbek

Zdecydowanie TAK

Najlepszy krem z jakim dotychczas sie spotkałam nakładanie go na twarz to prawdziwa przyjemność uczucie nawilżenia jakie pozostawia na skórze jest świetne

Wspanialy

Od pewnego czasu miałam duży problem z suchymi skórkami, bywaly takie dni ze makijaż wyglądał na mojej skórze okropnie - właśnie przez przesuszenie skory. Pomógł mi ten krem! Nawilża bardzo dobrze, skóra jest odżywiona, nie ma mowy o żadnych suchych miejscach na twarzy. W dodatku nadaje sie i na noc i na dzien (pod makijaż), wiec takie 2w1 :) Cieżko trafić na naprawdę nawilżający krem, często okazuje sie ze po dłuższym stosowaniu nasza skóra jest jeszcze bardziej przesuszona. Szybko sie wchłania, przyjemnie pachnie. Kupie ponownie i przyjrzę sie innym produktom tej marki.

nie najgorszy

ogólnie bardzo lubię kosmetyki be organic, ale akurat ten krem raczej nie zostanie ze mną na stałe. Generalnie nie mam się niby do czego doczepić, bo dosyć dobrze nawilża, nie zapycha porów, przyjemnie pachnie, nie podrażnia wrażliwej skory itd, jednak daje dziwne uczucie ściągnięcia na twarzy - jakby film z kremu który zostaje na skórze dawał efekt dziwnej maski. Nawilżenie jest ok, ale czasami muszę posmarować 2 warstwy produktu aby poczuć, że moja skóra została wystarczająco dobrze nawilżona. Zużywam opakowanie do końca bez jakichś zachwytów ale i bez bólu.

Zdecydowanie na TAK!

Krem kupiłam na promocji w aptece i to był strzał w 10! Moja skóra od dawna nie była tak dobrze nawilżona i gładka.

Zacznę od początku. Nigdy nie miałam większych problemów z wypryskami, ale już jakiś czas temu zauważyłam, że mam nieodżywioną i przesuszoną skórę twarzy. Jednocześnie mam cerę wrażliwą, naczynkową, w kierunku mieszanej w strefie T. Konsystencja kremu z początku lekko mnie przeraziła (jest bardzo "treściwy", gęsty i trzeba nałożyć solidną ilość produktu, żeby rozprowadzić go na całej twarzy), ale moje obawy okazały się bezpodstawne :)

Po ok. 2 miesiącach stosowania stwierdzam, że krem nie zapycha, nie uczula, poprawia koloryt skóry, doskonale nawilża, nadaje się pod makijaż. Można go stosować zarówno rano, jak i na noc. Mam wrażenie, że po aplikacji skóra jest bardziej odporna na zmienne warunki pogodowe. Skóra już po 1. aplikacji wygląda dobrze, ale co ważne - w moim przypadku po miesiącu stosowania zauważyłam "długotrwałe" efekty. Skóra jest bardziej odżywiona, napięta i gładka/miła w dotyku. Zniknął problem z suchymi skórkami (zwłaszcza w okolicy nosa i brody), przez co nawet makijaż wygląda o niebo lepiej a aplikacja kremu BB to czysta przyjemność.

Dodatkowym plusem jest przyjazny skład (99% naturalnych składników) i naturalny zapach!

Chcąc pozostać obiektywną, muszę zwrócić uwagę na jedną wadę produktu, mianowicie, opakowanie. Produkt znajduje się w plastikowym słoiczku z dużym odkręcanym wieczkiem, przez co do środka mogą dostawać się różne drobnoustroje, drobinki kurzu itd. Ale to tak na marginesie.
Poza tym BOMBA!

Mój hicior w pielęgnacji

Będzie krótko, bo krem także działa stanowczo. Kocham go. Nie oddam i nie zamienię. Jeśli się skończy kupię ponownie. I będę kupować tak długo jak będzie dostępny.

Jestem oczarowana tym kremem jak i całą marką Be Organic. Chciałabym przetestować więcej ich produktów, bo widzę w nich niesamowity potencjał! Przedstawię Wam w skrócie moje odczucia na temat testowanego produktu:
Zalety:
- doskonale nawilża- jak żaden inny produkt, który miałam okazję testować;
- trwale polepsza kondycję oraz stan skóry;
- może delikatnie poprawić koloryt cery (masło kakaowe);
- idealnie wygładza i zmiękcza (kwas hialuronowy);
- nie roluje się pod makijażem – mam wrażenie, że nawet przedłuża jego trwałość;
- lekka formuła: przyjemnie się rozprowadza i błyskawicznie wchłania;
- nie pozostawia tłustego filmu – oraz nie zapycha/obciąża (na marginesie dodam, że to idealny krem nie tylko dla suchej skóry – cera mieszana będzie nim po prostu zachwycona);
- niweluje podrażnienia, rumień, suche skórki;
- jest wszechstronny i samowystarczający (idealny zarówno na dzień jak i na noc);
- testowałam na skórze alergicznej i test przeszedł pozytywnie (wręcz pomógł mi z podrażnieniami);
- 97% naturalnych składników;
- polska marka;

Wady:
- cena;
- dostępność;