Astor, Seduction Codes, No 3 Volume & Length Mascara (Maskara pogrubiająco - wydłużająca)

Pojemność 10,5 ml

Astor, Seduction Codes no 3 Volume & Length Mascara nadająca objętość i wydłużająca. Perfekcyjnie stylizuje i podkreśla rzęsy. Szczoteczka doskonale dopasowuje się do kształtu oka. Formuła zawiera wosk pszczeli i wosk carnauba, dzięki którym rzęsy są pięknie wzmocnione i naturalnie wydłużone.

No nie do końca się sprawdził.

Wpadł w moje ręce podczas zakupów w drogerii internetowej - był w sporej promocji.

Szczoteczka - dosyć duża o stożkowym kształcie. Mimo, że lubię duże szczoteczki to z tą mi się jakoś ciężko pracuje, stożkowe szczoteczki chyba nie są przeznaczone dla mnie.

Efekty - moje rzęsy są krótkie i dosyć rzadkie, więc od tuszu oczekuje pogrubienia, wydłużenia, lekkiego podkręcenia i głębokiej czerni. Ten produkt potrafi mi to dać, ale wymaga to trochę zachodu. Ma problem z dobrym rozczesaniem rzęs, łatwo je skleja i często zostawia grudki.

Trwałość - nie jest zła. trzyma się całkiem fajnie, ale jest uprzykrzająco-'brudzący'. Okropnie się kruszy i osypuje, być może to wina własnie tego, że szczoteczka daje go zbyt dużo na rzęsy, ale bardzo tego nie lubię ( jako osoba chodząca w okularach mam później multum małych , czarnych grudek na szkłach)

Cena/dostępność - dosyć łatwo dostępny ( przynajmniej była zanim Rossmann wycofał szafy Astora ) , nadal można złapać go online w cenie do 20 złotych, co nie jest wysoką ceną.

Słabizna straszna :(

Tusz kupiłam w CND w Rossku i zapłaciłam za niego na szczęście niecałą dyszkę. Nigdy nie próbowałam tuszy z Astora i w zasadzie spotkał mnie wielki zawód.
Trzeba dużo się naszczotkować, a efekt końcowy i tak ledwo zauważalny. Nie, nie, jeszcze raz nie!

jeden z najsłabszych tuszów z którym miałam doczynienia

Z tuszami jest różnie, jedne od razu super współpracują i inne potrzebują trochę czasu bo są świeże. Wiem o tym, więc każdemu daję szansę. Ten był od początku okropny, za dużo się od razu nabierało na szczoteczkę co powodowało sklejenie rzęs więc bez wcześniejszego osuszania w chusteczkę nie dało się go używa. Czekałam aż 4 miesiące aż się wyrobi (od czasu do czasu do niego wracając) ale niestety nic się nie zmienia, za dużo ciągle się zbiera na końcu grzebyka i nie da się umalować rzęs. Po prostu jest beznadziejny, robi grudki !!!!!!!!!!!! Nigdy więcej.

Najlepszy tusz !

Plusy:
-wydajność
-wydłużenie
-trwałość
-sprawia wrażenie jakby rzęs było dużo więcej
-cena w stosunku do jakości nie jest jakaś wielka
Minusy:
-kształt szczoteczki, ciężko się z nią pracuje, ale da się przyzwyczaić

Taka sobie....

Maskara ma ciekawą szczoteczkę... Którą przy odrobinie wprawy można naprawde uzyskać fajnie pomalowane rzęsy. Maskara zaraz po otwarciu jest dość wodnista i skleja nieco rzęsy, jednak z czasem nabiera odpowiedniej konsystencji i wtedy jest ok. Tusz daje raczej naturalny efekt, a przy więcej niż dwóch warstwach może sklejać rzęsy. Kolor czerni jest ok, jak również trwałość nie najgorsza. Tusz może nie zachwyca, ale bublem też nie jest. Myślę, że w jakiejś promocji można spróbować.

zero pogrubienia, zero wydłużenia

Maskarę zakupiłam ponieważ oczekiwałam mocnego pogrubienia i wydłużenia, lubię mocno podkreślone oko, a czytając obietnice producenta powinnam być zachwycona, a jak było na prawdę?

+ szczoteczka
+ opakowanie

- nie wydłuża
- pogrubienie jest marne
- przy próbie dołożenia 2 warstwy rzęsy zaczęły się sklejać
- nietrwała

Zawiodła mnie

Dostałam ją w prezencie. Zaciekawiła mnie bardzo szczoteczka. Niestety, jedynie pogrubiła moje rzęsy, ale ich ani nie wydłużyła, ani nic innego z nimi nie zrobiła. Formuła fajna, nie za rzadka (jak w przypadku VML L'oreal) i dość dobrze napigmentowana. Niestety osypywała się w ciągu dnia. Oddałam w inne ręce i wróciłam do VML.

Dla mnie ok

Kupiłam przez internet za 14 zł. Mam go długo i nie wysechł. Pogrubia i wydłuża rzęsy. Fakt robi grudki ale radzę sobie z tym starą szczoteczką po tuszu. Na dzień wystarczy 1x a na wieczór 2x pomalować. Szczoteczka ma fajny profil i sobie wykańczam krótsze rzęski. Tusz tylko według mnie trochę ciężko zmyć i domyć. Jak dla mnie jest ok i za tą cenę kupiła bym ponownie. Już 3x koleżanki pytały co mam za tusz.

Beznadziejny

Najgorszy tusz jaki do tej pory miałam! Skleja rzęsy, nie pogrubia, jedynie wydłuża, ale efekt jest opłakany. Strasznie dłygo, szybkie pomalowanie dwóch warstw nie wchodzi w rachubę, pod koniec dnia się osypuje, opakowanie beznadziejne. Naklejka po kilku użyciach się odkleja po bokach, wszystkie paproki tam wchodza. Szczoteczka mało precyzyjna .BEZNADZIEJNY!
Nie zużyłam go do końca, zerwałam naklejki, wyczyściłam opakowanie z zewnątrz i wewnątrz i wykorzystuje je do nakładania olejku rycynowego na brwi.

Wielki zawód

Maskarę dostałam w ramach prezentu, w zestawie była jeszcze kredka i lakier do paznokci. Spodziewałam się fajerwerków, w końcu to Astor.Dziś pierwszy raz otworzyłam i użyłam tej maskary i wydaję mi się że ostatni. Tusz się kruszy, po czasie zaczyna wpadać do oka, powodując swędzenie , zapomniałam że mam ten tusz na rzęsach, zaczęłam pocierać swędzące oko,po chwili zerkam do lusterka a tam moim oczom ukazuję się postać jak z horroru. Tusz, jego resztki znajduję się na całej powiece oraz pod oczami. Okropieństwo

Koszmarek

Przez pierwszy tydzień zastanawiałam się, skąd negatywne oceny tego tuszu. Teraz, po 1,5 miesiąca, doskonale wiem!
- Od drugiego tygodnia potrzebował wsparcia szczoteczki do rozczesania rzęs, bo sam je sklejał.
- Po dwóch tygodniach zaczął się sypać jak miał węglowy (nie mam tu na myśli lekkiej, wieczornej pandy, tylko całe policzki obsypane tuszem w południe).
- Tandetne opakowanie z odlepiającą się naklejką.
- Niewygodna szczoteczka, którą trudno pomalować się dokładnie.
- Tusz odbija się na powiekach, łatwo zniszczyć nim cały makijaż.
- Po miesiącu był już gęstym glutem, który nadawał się tylko do kosza.

Zwykle eksperymentuję z tuszami i kupuję za każdym razem inny, ale do tego NA PEWNO nigdy nie wrócę - jeden z najgorszych strzałów makijażowych ever. Półtorej gwiazdki za to, że nie trzeba było go podsuszać.

Słaby

Zadowolona z Astor Seduction Codes #2, kupiłam jego brata z numerkiem #3. I okazał się kompletnym niewypałem. Trafiłam akurat na dobrą promocję i kupiłam ten tusz za kilkanaście złotych, więc nie przepłaciłam, ale jakbym miała wydać na niego 40 zł, to bym chyba zrobiłabym grubą awanturę w sklepie...

Tak czy inaczej, ocena bardzo niska, bo tusz jest bardzo słaby. Niewygodnie się nim pomalować, nie daje żadnego ciekawego efektu, nie wydłuża, nie zwiększa objętości.

Nie polecam, za to wersja #2 - wspaniała :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni