Dermika, Lily Skin, Be Beauty, Serum rozjaśniające

Dermika, Lily Skin, Be Beauty, Serum rozjaśniające

Emulsyjne serum rozjaśniające Dermika Lily Skin Be Beauty to specjalistyczny, niezwykle zaawansowany produkt, przeznaczony do wyrównania kolorytu cery, szybkiej poprawy jej wyglądu i redukcji przebarwień. Starannie dobrane składniki o dowiedzionym potencjale rozjaśniającym walczą z ciemnymi plamkami kilkuetapowo. Neuroaktywny kompleks rozjaśniający (ekstrakt z gwiezdnej lilii) ogranicza uwalnianie barwnika, TripleWhite Complex działa blokująco na proces jego tworzenia, a QuickBright Complex tworzy na powierzchni skóry powłokę rozświetlającą, dzięki której skóra w jednej chwili odzyskuje blask i promienność, a ciemne plamki stają się mniej widoczne. Krem działa także silnie pielęgnacyjnie, wyraźnie poprawiając elastyczność skóry.

daje rozświetlenie do moemntu zmycia go z twarzy, lekko nawilża, fajna konsystnecja

Serum jest trochę jak lekki krem, lecz nie lepi się tylko wchłania. Bardzo ładnie wspołgra z podkładami. Po nałożeniu rozjasnia i rozpromienia cere, cena jest dość wysoka ale serum jest bardzo wydajne mi wystarczyło na prawie rok stosowania. Lekko nawilża. Niestety rozświetlenie twarzy zauważałam tylko po nałożeniu tego serum, po zmyciu efekt znikał. Nawet po kilkumiesięcznym stosowaniu serum nie zauważyłam efektów rojasnienia przebarwień czy twarzy, dlatego daje niską ocene. Mimo,że na początku bardzo polubiłam za konsytsncje i inne aspekty jednak jesli nie działa na to co miał muszę go ocenić tylko na dwie gwaizdki. Jednak jeśli ktoś szuka tylko takiego rozświetlenia a\'la makjażowego albo pod makijaż to polecam.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe