Christina Aguilera, Woman EDP

Christina Aguilera, Woman EDP

Sprawdź ceny produktu

Woman marki Christina Aguilera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, różowy pieprz, liczi i gruszka
nuta serca: magnolia, miód, liść fiołka i róża
nuta bazy: drzewo sandałowe, fasolka tonka i żywica bursztynowa.

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Ładny zapach

Perfum dostałam jakiś rok temu od teściowej i o dziwo zapach mi się bardzo spodobał, jest on elegancki i słodki . Lubię go używać na co dzień jak i na jakieś wyjścia, zapach jest trwały, a flakonik bardzo elegancki. Myślę, że ten perfum jeszcze nie raz sobie zakupię,

Słodkie... delikatne....

Jestem zakochana w innej wersji tych perfum jednakże nie były dostępne na smyku kupiłam te z ciekawości.
I nie żałuję. Zapach delikatny słodki mają to COŚ ;)
Zapach dosyć długo się utrzymuje.
Polecam! Na dzień jak i na wieczór

Używa produktu od: próbka

Woman, czyli perfumy pachnące jak mydło

Mydlana nuta towarzyszy nam od samego początku, jednak na szczęście podczas rozwoju zapachu zostaje przyćmiona mieszanką kwiatowo-miodową z dodatkiem gruszki.

Po rozwinięciu nie jest źle jednak na początku czuć tylko mydlany zapach. Widocznie przy komponowaniu coś musiało pójść nie tak.

Projekcja i trwałość bardzo przyzwoite, jednak nieprzyjemny zapach mydła nie jest wart żeby kupić te perfumy

Ludziom wokoło się podobała

Kupiłam tę wodę, ponieważ się opłacała cenowo. Zapach jest bardzo elegancki, z klasą. Dla mnie trochę mało w nim nut kwiatowych czy owocowych , ale rzecz gustu. Ludziom wokolo perfumy bardzo się podobały. Często mnie zaczepiano i chwalono. Zapach jest dość intensywny. Długo utrzymuje się na skórze. Może być na co dzień lub na wieczorne wypady.

Fajny letni zapach

Bardzo przyjemny zapach, spędziłam z nim całe lato i idealnie na tę porę roku pasował. Przyjemne tony kwiatowe, lekkie i trwałe.

Buteleczka jak to u Christiny. Jeśli ktoś szuka czegoś oryginalnego i nadzwyczajnego, to zły kierunek. Te perfumy są przyjemne i zarazem zwyczajne, idealne na co dzień.

Ilość zużytych opakowań: 30ml

Kwintesencja kobiecości.

Zapach jest bardzo ładny, elegancki, kobiecy, delikatny i subtelny, jasny..Zapewne dzienny.Bardzo trwały.Flakonik uroczy i tak delikatny jak zapach.Dzisiaj podczas zakupów w Rossmannie popsikałam się nim na próbę,ja jednak wolę cięższe kalibry, dziś pachniałam Opium i były momenty, ze nie czułam Opium a on wybił sie na plan pierwszy i nadal go czuję na nadgarstku.Kwiatowo-puderkowy, dla romantyczki, zwiewny, nie mylić z brakiem trwałości.Idealny na wiosnę i lato.Obiecałam sobie oszczędności finansowe i tylko dlatego go nie kupiłam, zapewne jeszcze go poniucham i może się skuszę jednak, ale jak będzie w promocji.Kolor jasnoróżowy dokładnie odzwierciedla zawartość flakonu, ale nie jest ulepkowo- słodki.Delikatno-elegancki i ma to coś fajnego, innego odróżniającego go od nudnych słodziaków Idealny na lato-do pracy,dla pani w każdym wieku.No i oczywiście go kupiłam:), ale na Allegro za 50 zł. tak mnie zauroczył test w Rossmannie, że musiałam go mieć i już.Jest na prawdę piękny-na początku są intensywne kwiaty, potem subtelnie i puchowo osiada na skórze, szalenie zmysłowy i kobiecy, opruszony puderkiem to już nuty orientalne i drzewo sandałowe dodają mu pazurka z seksem i przełamują kwiaty..Piękny, z powłóczystym ogonem, szalenie trwały zapach.Polecam wszystkim paniom-super zapach, podkreślający kobiecość i zmysłowość.Zapewne u pań wrażliwych migreny też może powodować-ma siłę rażenia, ale dla mnie pełną sensualności.Nuty duszące zapewne są w nim intensywne-mnie się podobają.Jednak na wieczór nadaje się równie dobrze, jak na dzień.W upały może bywać męczący.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50 ml