Be Organic, Peeling myjący do twarzy `Bambus i ryż`

Be Organic, Peeling myjący do twarzy `Bambus i ryż`

Be Organic Peeling myjący do twarzy `Bambus i ryż` jest przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry. Dzięki delikatnemu złuszczeniu skóry twarzy wspiera proces naturalnej regeneracji i reguluje wydzielanie sebum. Be Organic Peeling myjący do twarzy `Bambus i ryż` pomaga również utrzymać optymalny poziom nawilżenia i redukuje zmarszczki i przebarwienia.

Może być

Peeling kupiłam na promocji z czego bardzo się cieszę, bo w cenie regularnej na pewno uważałabym że przeplacilam. Dużym minusem jest dla mnie opakowanie, zatrzask buteleczki jest dla mnie czasem niemożliwy do otworzenia. Nie wiem czy tylko mi się trafił taki feler czy takie produkują ale wkurza mnie to strasznie za każdym razem. Konsystencja jest lekko wodnista, nawet przyjemna w użytkowaniu. Pachnie delikatnie. Skład też zaliczam na plus. Co do właściwości peelingujacych to mam mieszane uczucia. Chciałam coś lekko zluszczajacego a tu okazuje się że przy stosowaniu dwa razy w tygodniu podrażniał mi skórę twarzy... Musiałam przerzucić się na stosowanie raz na tydzień i wtedy było już ok. Jest też niesamowicie wydajny przez co zużycie go jest naprawdę trudne (ja sama mam go już pół roku i pol zużytego) a kosmetyki naturalne nie powinny być otwarte przez tak długi okres czasu. Może zmniejszenie buteleczki i ceny lepiej by zagrało?

Wydajny, skuteczny i uniwersalny!

Bardzo zdziwiłam się widząc ocenę tego produktu - zdecydowanie zasługuje na wyższą! Przede wszystkim duży plus za całkowicie naturalny, wzorowy skład INCI, dzięki czemu nie nasila problemu trądziku ani reaktywności cery!

Produkt posiada delikatne drobinki (jest peelingiem drobnoziarnistym) - wyjątkowo delikatne jednak nie dajcie się zwieść temu złudnemu uczuciu! Mimo, iż drobinki są delikatne, zapewniają skuteczne złuszczenie martwych komórek naskorka, jednocześnie gwarantując brak podrażnienia cery.

Mimo, iż jest to peeling ziarnisty, mogłabym polecić go każdemu- nawet osobom o cerze tłustej, trądzikowej (o charakterze kaszki, bez znacznych stanów zapalnych) a także suchym i naczynkowym. Bardzo dobry wybór dla cer, które powinny stosować peelingi enzymatyczne jednak mają uczulenie na enzymy bromelainy i papainy!

Peeling posiada śliczny zapach- orzeźwiający, cytrusowy i niebanalny! Urzekł mnie tym aromatem =) Doceniam go także za bardzo dużą wydajność!

Został na długo...

Kosmetyk peelingująco myjący dosłownie.
Opakowanie ogromne jak na tego typu produkt. Cena wysoka.
Zużyłam, zajęło mi to ponad 7 miesięcy z czego producent zaleca zużyć w przeciągu 3 msc- jest to niemożliwe. Nie wyobrażam sobie myć twarzy tym produktem.

Konsystencja lekko żelowa z drobinkami. W zależności od zaangażowania właścicielki może być to delikatna opcja mycia jak i hardcore.
Zapach dość specyficzny, aczkolwiek uważam przyjemny.

Niewielka ilość produktu w zagłębieniu dłoni rozcieram i masuję zwilżoną twarz. Taki rytuał przeprowadzałam co 3 dni, w momencie kiedy moja twarz była podrażniona rezygnowałam z rytuału.

Po użyciu buzia miękka, przyjemna w dotyku. Dokładnie taka jak po każdy peelingu. Nie towarzyszyło żadne uczucie ściągnięcia.
Skład produktu bardzo dobry. Peeling nie podrażnił mnie, nie uczulił.
Uważam jest to dobry, delikatny z dobrym składem produkt, który będzie z nami na długi czas.
Cena ponad 40zł dużo, weźmy pod uwagę wydajność -uważam warto.

Peeling? Zdecydowanie nie.

Zamknięty jest w plastikowej butelce z solidnym zatrzaskiem. Niestety nie widać stopnia zużycia produktu. Zawiodłam się bardzo na tym produkcie. Przede wszystkim nie można go nazwać peelingiem, bo nie ma w nim w ogóle drobinek peelingujących. Ma rzadką, wręcz wodnistą konsystencję, sprawiając, że produkt ucieka przez palce. Jednak pieni się bardzo dobrze. Zapach delikatny, bardzo przyjemny, przypominający mleczko ryżowe. Tego produktu, ze względu na brak jakichkolwiek drobinek peelingujących używałam jako żelu do oczyszczania twarzy. W tej roli spisywał się średnio- niby myje, ale mam wrażenie , że robi to niedokładnie i twarz po nim świeci się. Plus za to, że nie wysusza i nie podrażnia skóry. Mimo, że produkt jest rzadki, to jest jednak bardzo wydajny, co może być jego zaletą. Ja nie jestem zadowolona z tego kosmetyku, bo nie spełnia swojej podstawowej roli- miał być peeling, okazało się, że to żel średniej jakości. Cena nieadekwatna do jakości produktu.

Dla mnie niewypał

do kosmetyków z tej firmy, ale po raz kolejny się zawiodłam. Super sl]kłady i pomysły na produkty, natomiast niedopracowane opakowania i formuły, Cena kosmetyków nie jest najnizsza więc oczekiwałam bardziej zadawalajacych produktów.

Świetny naturalny peeling

Pelling mieści sie w butelce 200ml. Ma ona bardzo przyjemną fakturę w dotyku coś ala alsamit.
Nakrętka typu klik bardzo wygodnie dozuje odpowiednią ilość peelingu.
Szata graficzna jest świetna. Szara butla jasno niebieskie dodatki i białe napisy.
Minimalistycznie - naturalnie - ekologicznie.
Peeling jest w postaci przezroczystego żelu z widocznymi drobinkami.
Duży plus za naturalny skład. Po drugie peeling jest mega wydajny. Na całą twarz wystarczy mi 2ml produktu. Czyli 200ml żel to 100 użyć licząc 2 razy w tygodniu to 50 tygodni czyli cały rok używania! Za 42zł myślę że cena jest naprawdę świetna jak na rok używania naturalnego produktu. Kwesta tylko daty ważności bo z reguły takie kosmetyki mają około 6 miesięcy ważność po otwarciu.

Nazwa tego kosmetyku mówi wszystko - peeling myjący - ma drobinki i detergenty w składzie które oprócz usunięcia martwego naskórka idealnie myją skórę.
Drobinki są delikatne ale świetnie działają są delikatniejsze od korundu. Buzia po użyciu jest miękka delikatna jak jedwab - tak jak to powinno wyglądać bo zastosowaniu peelingu ale co najważniejsze nie jest czerwona czy podrażniona. Peeling nie wysusza ani nie spina skóry.

Kolejny raz tu napiszę, że nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez peelingu. Robię go zawsze przed zrobieniem maseczki lub innego zabiegu na twarz czy ciało. Nic nie oczyszcza tak jak peeling . A zdrowa skóra i młoda skóra to skóra oczyszczona z wszelkich zanieczyszczeń ale także z martwego naskórka.
Moim oczekiwaniom sprostał zdecydowaniu ten kosmetyk.Cena może troszkę odstraszać ale wydajność zdecydowanie jest na plus.
Zapach jest bardzo przyjemny nie umiem określić co to ale po nazwie peelingu kojarzy mi się z świeżym babusem choć nie mam pojęcia jak on pachnie i wyczuwam lekką nutkę ryżu.
Zdecydowanie mój nos lubi te nuty zapachowe.