Vichy, Dercos Aminexil Pro (Kuracja przeciw wypadaniu włosów o potrójnym działaniu dla kobiet (stara wersja))

Pojemność 18 szt

Vichy Dercos Aminexil Pro - intensywna kuracja przeciwko problemowi wypadających włosów, dla kobiet cierpiących z powodu lekkiej lub uporczywej utraty włosów. Włosy stają się gęste, grube i mocne.
- AMINEXIL - innowacyjna cząsteczka farmaceutyczna, która zwalcza wypadanie włosów. Przeciwdziała włóknieniu otoczki kolagenowej wokół korzenia, dzięki czemu zapewnia mocniejsze przytwierdzenie włosów w skórze głowy. W tym preparacie jest ona połączona z substancją SP 94
- SP94 - unikalna molekuła, która wnika do korzenia włosa, ulegając przemianie w ceramidy - budulec włosów. Specjalnie opracowana, aby poprawić jakość włosów: poprzez dostarczanie do cebulki elementów energetycznych potrzebnych do wzrostu, stymuluje powstanie silniejszego, grubszego włosa.
- Witaminy PP i B6 - ożywiają i upiększają włosy
- Arginina - stymuluje mikrokrążenie krwi i pomaga dostarczać substancje odżywcze, które sprzyjają wzrostowi cebulki.
Metalowy aplikator nie zawiera niklu. Opracowany specjalnie dla lepszego rozprowadzania środka, można go wmasować bezpośrednio w skórę głowy, co pobudza mikrokrążenie.
Vichy Dercos Aminexil Pro jest hipoalergiczny. Nie zawiera parabenu. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Badanie kliniczne, pod kontrolą dermatologiczną w środowisku szpitalnym, w grupie 188 osób potwierdziło o 72% zmniejszenie wypadania włosów.

Faktycznie działa

Mam długie i ciężkie włosy, a przez to niestety tendencję do ich wypadania. Rozmawiałam z lekarzem i polecił mi, zebym zadbała o cebulki, które odpowiednio wzmocnione będą utrzymywać włosy. Biorąc pod uwagę, że nie działały na mnie żadne odżywki i szampony to postanowiłam spróbować. Producent zastrzega sobie, że najlepsze efekty są po trzech miesiącach, ale u mnie po dwóch już bardzo zmniejszyła się ta ilość wypadających włosów. Widać to najbardziej przy myciu gdzie z wanny nie wyjmuje już takich ilości włosów. Martwiłam się nakładaniem przy długich włosach, ale ta końcówka z kulką działa świetnie i spokojnie można bez problemu to nałożyć. Dla mnie jest to sprawdzony produkt, który jest wart polecenia.

Używam tego produktu od: niecałe 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 5