Schwarzkopf Schauma, Lustrzany blask, Szampon do włosów

Schwarzkopf Schauma, Lustrzany blask, Szampon do włosów

Szampon Schauma Lustrzany blask jest przeznaczony do włosów matowych, trudnych do rozczesania. Szampon Schauma Lustrzany blask wygładza strukturę włosa, dzięki czemu tworzą się na niej świetliste refleksy. Formuła szamponu Schauma Lustrzany blask z Intensywnie wzmacniającą proteiną przywraca włosom utracony budulec dla 100% blasku.

średniak

Moje włosy są matowe, trudne do rozczesania. Nie zauważyłam wygładzenia struktury włosa oraz świetlistych refleksów. Rozczesania też jakoś super nie ułatwia. Dla mnie szampon powinien po prostu dobrze myć, od dbania są odżywki i maski. Oczyszcza, jest w dobrej cenie, nic więcej chyba od niego nie mam co wymagać. Dobrze się pieni, zmywa, nie obciąża włosów ani nie podrażnia skóry, nie wywołuje łupieżu. Opakowanie jest duże i wygodne, a konsystencja prawidłowa, nie jest rzadka.
Jego skład niestety nie powala... SLS, liczne PEG-i, Cocamide MEA, który jest rakotwórczy...

Jest okej

Szampon niczym się nie wyróżnia spośród innych przeciętnych szamponów. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Nie podrażnia skóry głowy i nie obciąża włosów. Włosy dobrze się po nim układają i łatwo się rozczesują. Konsystencja też jest w porządku - nie spływa z rąk. Duże opakowanie, dzięki czemu szampon wystarczy na długo. Cena całkiem przyzwoita zwłaszcza kiedy jest na promocji.

Średniak wśród szamponów

plusy:
+ ładny słodki truskawkowy zapach
+ nawilża
+ dobrze się pieni

minusy:
- nie nabłyszcza
- obciąża

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- z dozownika za dużo się wylewa
+ niska cena
+ ładne opakowanie

Zwykły szampon

Jest to najzwyklejszy szampon,po którym nie pojawią się żadne nadzwyczajne efekty. Owszem,dobrze myje włosy,ale to by było na tyle. Do tego włosy po użyciu są poplątane i trzeba użyć odżywki. Miał być lustrzany blask,jednak takiego nie ma..Mimo wszystko nie jest zły.

Tzwn. zwyklak

Po użyciu tego szamponu na pewno nie osiągniemy efektu, jaki obiecuje producent. Moim zdaniem jest to najzwyklejszy szampon na świecie, który po prostu myje włosy i skórę głowy, ale nie "przynosi" jakichś dodatkowych efektów. Miałam wręcz wrażenie, że wręcz przeciwnie, sprawia, że są one bardziej poplątane. Z trudem go wykańczałam, bo był naprawdę średni i po prostu wolałam sięgać po inny. Zużyłam, ale więcej nie kupię.

Coś poszło nie tak...

W moim przypadku szampon plątał włosy, chociaż jest dedykowany dla włosów "trudnych do rozczesania". Dlatego używam go z odżywką, by ułatwiła mi ich rozczesywanie. Odżywka z tej samej serii miała zapewnić "lustrzany blask", ale ja nic takiego nie widzę.

PLUSY:
+ zapach (słodki, nie przytłaczający)
+ konsystencja
+ wydajność

MINUSY:
- plątał moje włosy
- "lustrzany blask" którego nie ma

Przeciętniaczek

Szampon kupiłam na promocji ze względu na blask, jaki ten szampon miał nadać moim włosom.
Mam włosy grube i długie.

Plusy:
*nie obciąża włosów
*bardzo dobrze oczyszcza
*włosy po umyciu są miękkie
*nie podrażnia skóry głowy
*piękny zapach
*świetna konsystencja – nie za rzadka, nie za gęsta, dobrze się pieni i spłukuje
*cena – za dużą pojemność niska
*dostępność – dostępny praktycznie wszędzie

Minusy:
*nie nadaje włosom blasku jak obiecuje producent

Jest przeciętny. Dobry szampon oczyszczający, ale nic poza tym.

Dałabym 3,5, ale połówek nie można... Zostawiam 3 gwiazdki.

Hmmm.. niby nie jest źle..

Szampon używam od miesiąca. Spełnia swoją rolę, myje włosy, nie przesusza ich, ale.. reszta to już kwestia odżywki.
Co tu powiedzieć - myje, ale nic pozatym.

Dobry zwyklak

Niczym nie zaskakuje i niczym się nie wyróżnia, ot - dobry szampon w przystępnej cenie. Nie zauważyłam obiecywanego efektu jakiegoś większego połysku na włosach, ale też nie wierzyłam w to. Włosy po umyciu dobrze się układają, ja zawsze nakładam balsam lub maskę, więc nie wiem jakby było z rozczesywaniem bez ich użycia.

Konsystencja szamponu jest gęsta, żelowa, spienialność solidna, aż za solidna powiedziałabym, przez co trochę długo trwa spłukiwanie.
Pachnie bardzo przyjemnie, słodko-świeżo.

Lubię go! :)

Jestem bardzo pozytywna zaskoczona tym szamponem.
Zakupiłam do na promocji w Rossmannie za cenę poniżej 6 zł, nie byłam zbyt pewna jednak jego jakości.
A tu niespodzianka :) Włosy po umyciu są miękkie, nie puszą się, ładnie układają. Dodatkowo mają bardzo miły zapach i błyszczą się zgodnie zgodnie z obietnicą producenta. Z chęcią będę stosować go dłużej a tym bardziej sięgnę po inne produkty z tej serii. Polecam!

Bardzo dobry szampon!

Jestem bardzo miło zaskoczona tym szamponem do włosów. Niestety, ale wiele szamponów tej firmy okazało się dla mnie niewypałem, a tu takie miłe zaskoczenie!

Plusy:
+ bardzo przyjemny zapach;
+ szampon łatwo się pieni, ma przyjemną gęstą konsystencję, którą łatwo spłukać z włosów;
+ pomimo dużego otworu w opakowaniu nie wylewa się go zbyt wiele, łatwo go dozować;
+ włosy łatwo się rozczesują;
+ włosy są bardzo miłe w dotyku i delikatne, naprawdę zauważyłam delikatny lustrzany efekt!
+ delikatne wygładzenie włosów;
+ włosy są łatwe do układania;
+ nie uczula i nie podrażnia;
+ nie powoduje żadnego łupieżu itd.
+ niska cena produktu.

Minusy:
na razie nie zauważyłam:)

W miarę OK

Schauma kusi swoją niską ceną i dość sporą ilością opcji do wyboru.

PLUSY:
+ Bardzo przyjemny zapach,
+ Łatwo się pieni,
+ Wydajność,
+ Niska cena adekwatna co do jakości proponowanej,
+ Lekkie nabłyszczenie włosów,
+ Nie plącze włosów, dzięki czemu nie ma problemów z rozczesywaniem po myciu,
+ Wygładza włosy,
+ Dostępność w wielu drogeriach,
+ Produkt nie wylewa się w nadmiarze z butelki,
+ Konsystencja gęsta.

MINUSY:
- Włosy stosunkowo szybko przetłuszczają się,
- Niezauważalne wzmocnienie, które jest przytaczanie w opisie przez producenta,
- Wywołał lekki łupież,
- Lekkie swędzenie głowy (jednak w moim przypadku skóra głowy jest bardzo wrażliwa).

Podsumowując produkt niskiej ceny pozwala na zakup przez każdą wizażankę. Zdecydowanie polecam wypróbować, jednak produkt nie należy stosować przez dłuższy czas.