Catrice, Illuminating Blush (Podwójny rozświetlający róż do policzków)

Catrice, Illuminating Blush (Podwójny rozświetlający róż do policzków)

Pojemność 5 szt

Catrice Illuminating Blush to rozświetlający róż zapewniający subtelne wykończenie makijażu. Podkreśla kości policzkowe i subtelnie rozjaśnia cerę. Zapewnia lekko połyskujący efekt. Catrice Illuminating Blush składa się z dwóch przeplatanych ze sobą odcieni.

słabo illuminating

numer 010
zero rozswitlenia, nędzne blyszczace drobinki, latwo o sztuczny kiczowaty efekt, kolor tez nie trafiony, braz jakby ukradziony z babcinej kosmetyczki. po po prostu nie podeszlo mi i juz.

i tak i nie

Początkowo bylam z różu bardzo zadowolona. Po kilku miesiącach używania juz niekoniecznie. Produkt ma bardzo fajna pigmentacje, solidne i fajne opakowanie, łatwo sie nim pracuje, nie pozostawia plam i jest bardzo wydajny. Niestety jest on bardzo słabo widoczny na mojej cerze, która nie jest mocno blada. Widać takie naprawde delikatne muśnięcie. Niestety całego dnia tez nie wytrzymuje na twarzy, a szczególnie gdy mu pomożemy w tym dotykając policzków. Myślę, ze lepiej kupić inny drogeryjny róż w tej cenie, bo ten nie powala. Zwykły średniak.

no niestety nie

Oceniam kolor 020 Coral Me Maybe i po raz pierwszy muszę wystawić złą opinię Catrice. Róż w pudełeczku bardzo przyjemny dla oka,pudełeko jak zwykle u Catrice estetyczne i trwałe, róż nie pachnie i to koniec plusów. Mam średniojasną karnację z ewidentnym żółtym odcieniem i ten róż na moich policzkach jest praktycznie nie widoczny.Owszem daje lekką poświatę, może przy absolutnych "królewnach Śnieżkach" da radę, u mnie kompletna porażka. Jakby tego było mało znika w ciągu kilku godzin (3-4) a w przypadku obtarcia policzka jeszcze wcześniej. Szkoda bo markę bardzo lubię i mam inne ich róże i tam wszystko z pigmentacją jest ok. A 3 gwiazdki daję raczej z sympatii do marki niż zasług w tym konkretnym produkcie.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

010, ładny, naturalny kolor

Posiadam odcień 010 I am nuts about you, wpadł mi w oko kiedy przegladałam szafę Catrice. To taki naturalny odcień miedzy różem a brązem, przygaszony, bardzo twarzowy. Do jasnej karacji (np Revlon 150, Inglot HD 71) w sam raz.

Róż aplikuje się bez plam, pigmentacja jest w sam raz, nie za intensywna, a struktura kosmetyku jest przyjemnie jedwabista (nie jest suchy), dlatego łatwo i szybko się go nakłada i rozciera.

Trwałość w ciagu dnia niezła, ale lubi delikatnie znikać pod koniec dnia w pracy.

Produkt posiada drobinki, nie jest to gruby brokat, ale widać je delikatnie na twarzy, odradzam osobom, które za tym efektem nie przedają.

Podsumowując, jest to niezły drogeryjny róż w atrakcyjnej cenie. Opakowanie jest solidne, mamy całkiem sporo produktu (5g) i jest szeroko dostępny.

Polecam, jeśli ktoś szuka dorego różu w niskiej cenie!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

boski kolor

Zawsze kupowalam brązery i róże do momentu kiedy nie odkryłam, że odpowiedni kolor robi za jedno i za drugie. Jednak tylko drogie marki miały w ofercie kolor jakiego szukałam, aż znalazłam i am nuts about you, catrice. Odcień, który pięknie modeluje twarz. Zast€puje brązer, róż i rozświetlacz.
+ wspaniały kolor dający efekt świeżej opalenizny
+ 3 w 1 j.w.
+ nie daje efektu dyskoteki, drobinki są mikroskopijne i subtelne
+ wytrzymuje prawie cały dzień, nie robię poprawek
+ wydajny, uzywam 2 miesiace i ubytek znikomy
+Nie pyli, choc jest dosc miękki, pięknie współpracuje z pędzlami, podkładami, pudrem

Moje odkrycie. Mam nadzieję, że nie wycofają tego produktu!!!